Esra Erol'da 10 Kasım Salı ATV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle

Öğle sonrası kuşağında televizyon ekranlarının en çok izlenen programlarından biri olan Esra Erol'da bugün de dopdolu içeriği ile izleyicilerin karşısına çıkıyor. Birbirinden çarpıcı ve gündeme damga vuran dosyaları ile yayınlanacak bölüm çok konuşulacak. Esra Erol'da 10 Kasım Salı Youtube, canlı ve tek parça izle seçenekleri haberimizde yer almaktadır.

Televizyon 10.11.2020, 07:17 10.11.2020, 07:31 Burak ZİHNİ

Yıllardır televizyon ekranlarında izleyenlerin en çok güvendiği isimlerden biri olmayı başaran Esra Erol 10 Kasım Salı günü de yine karşınızda. ATV'nin Müge Anlı'dan sonra ikindi kuşağında yer verdiği reality programını sunan Esra Erol, ekibiyle birlikte yine görev başında. Kayıpları bulmak, aileleri bir araya getirmek ve suçlular için gerekeni yapmak adına yine yerini alacak olan güzel sunucu için binler televizyon karşısına kilitlenecek. Akıl almaz iddialar, kan donduran suçlamalar...Son bölümde Yusuf Bey eşinin kendisine kumpas kurduğunu iddia ediyor. Eşi Gamze’nin sahte hesaplar açarak kendisini aldattığını iddia ettiğini, kendisine kumpas kurduğunu ve 300 bin lirayı alarak ortadan kaybolduğunu açıkladı. 3 çocuk sahibi Yusuf Bey, 21 Eylül gecesi telefonuna “Müsait misin?” şeklinde başlayan mesajlar aldığını, mesaj atan kadını tanımadığını ve telefonun kime ait olduğunu bilmediğini söyledi. Esnaf olduğunu söyleyen Yusuf Bey, aslında gece mesaj atanın kendi eşi olduğunu belirtti. 18 yaşındaki Utku, bugüne kadar hiç görmediği annesi Fikriye Ankut’la kendisini bıraktığı için bir kere olsun kendisiyle yüzleşmek istediğini söyledi. Annesinin, kendisini dokuz aylıkken terk ettiğini söyledi. Neden bıraktığına dair herhangi bir şey bilmediğini söyledi. Babası da cezaevinde olduğu için amcasıyla yengesinin kendisine baktığını söyledi. Şerife, yaptığının hatalı olduğunu kabul etti.  Hasan Hüseyin, boşanarak çocuğunun velayetini almak istediğini ve çocuğunun tedavisine devam edeceğini söyledi. Anakız Hanım, Şerifenur’u eleştirdi. Şerifenur da velayeti istediğini söyledi. Şerifenur, kimse durduk yere gitmez dedi. Hülya Kuran, herkesi yok sayarak planlı şekilde gitmesini eleştirdi. Çocuğunun rahatsızlığını göz ardı etmesini eleştirdi. Esra Erol'da 10 Kasım Salı canlı tek parça Youtube full izle linki haberimizde.



Esra Erol 10 Kasım Salı Youtube İzle

Dobra yorumlarıyla ekranlara damga vuran Esra Erol, tüm olayları ele almayı sürdürüyor. ATV'de yayınlanan programı izleyiciler tekrar izlemek istiyor. Gözden kaçan noktaları incelemek, bilgi sahibi olunan konularda ihbar hattına akış sağlamak isteyenler Esra Erol'da Youtube izle seçeneği ile programı seyrediyor. ATV Youtube kanalı ve Esra Erol'da Youtube kanalı üzerinden yayınları seyredebilirsiniz.

esra erol öykü kimdir
 

esra erol öykü

esra erol'da gamze erdem

esra erol'da avukat hülya kuran

Esra Erol Tekrar İzle - 10 Kasım Salı

İşte, okulda veya dışarda olan izleyiciler için Esra Erol'da programını tekrar izleme seçeneği de mevcut. Bunun için birçok platform bulunmaktadır. ATV ve programın Youtube kanalı ile birlikte Digiturk, D-Smart gibi pek çok yayın ağı da Esra Erol'dayı yayınlamakla birlikte geri sar özelliği ile tüm yayını izleme şansı vermektedir. Ayrıca www.atv.com.tr üzerinden de izleyebilirsiniz.


Esra Erol kimdir? Evli mi nereli kaç yaşında
Esra Erol, 12 Mayıs 1982 tarihinde İstanbul Eyüp’de doğdu.

5 kız çocuğun ortancasıdır. Aslen Sinop Ayancık'lı bir ailenin çocuğudur. Adı Seyfi ve polis olan babasının tayin olduğu Kütahya’da İlk, orta ve lise öğrenimini tamamladı.


Kız lisesi Çini Seramik mezunudur. Açık Öğretim Fakültesi’nden mezun oldu. Maltepe Üniversitesi’nin diksiyon-spikerlik kurslarına katıldı. Sonra Marmara Üniversitesi Radyo-Televizyon bölümünde eğitim aldı.


Beden Eğitimi öğretmeni olmayı planlarken televizyoncu oldu. Lise yıllarından beri yerel radyo ve televizyonlarda kendi hazırladığı programları sundu.

İki yıl üst üste Türkiye’nin en prestijli ödüllerinden biri olan Altın Kelebek’i alarak en iyi sunucu ödülünü kazandı.

2010 yılında başlattığı sosyal sorumluluk projesi Umut Evi ile 6000 kadına ücretsiz danışmanlık hizmeti verdi, projenin gelirini ise içeriğini program adayı kadınların olduğu Sessiz Kadınlar ve Kara Duvak kitabı ile elde etti. Programında engelli vatandaşlara desteğinden dolayı mavi kapak kampanyasıyla 1000‘in üstünde akülü sandalye dağıttı.

2 Temmuz 2010 tarihinde Ali Özbir ile evlenen Esra Erol iki çocuk annesidir.


Kariyer :
Siemens Mobile Kuşak - Sunucu (Teknoloji TV) 2003
Turkuaz (Kanal D) 2005 - 2007
Dest-i İzdivaç: (Flash TV) 2007
Esra Erol'la İzdivaç (Star TV) 2008
Esra Erol'la (Fox TV) 2013 - 2014
Esra Erol'da (ATV) 2015 - 2017


Oyunculuk deneyimi :
Kalp Gözü - TV Dizisi (Kanal 7) 2004
Başkan (TV Filmi) 2005
Tuzak (Banu) - TV Dizisi 2005
Kanal-İ-Zasyon (Konuk Oyuncu) - Sinema Filmi 2009
Kamerayla İzdivaç - Sİnema Filmi 2010

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?