Esra Erol 11 Ekim Pazartesi izle! Esra Erol'da ATV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle

Türkiye'nin en çok seyredilen programlarından biri olan ve reyting zirvesine oynamaya devam eden Esra Erol'da yeni haftasına merhaba dedi. Birbirinden çarpıcı dosyaların Türkiye gündemine taşınarak çözüme kavuşturulmaya çalışılacak. Başarılı sunucu Esra Erol da ilgiyle izlenecek. Esra Erol'da 11 Ekim Pazartesi izle seçenekleri haberimizde yer alıyor.

TV 11.10.2021, 15:18 Burak ZİHNİ
Esra Erol 11 Ekim Pazartesi izle! Esra Erol'da ATV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle

Türkiye'de en uzun soluklu programlarından biri olmaya devam eden Esra Erol'da yepyeni bölümüyle seyircileriyle buluşuyor. Birbirinden çarpıcı konuları, sürpriz konukları ve uzman isimleri ile adından söz ettirecek olan Esra Erol yine ilgiyle seyredilecek. Akıl almaz iddialar, kan donduran suçlamalar...Son bölümde Esra Erol’da neler yaşandı? Esra Erol, Gossip Mag Business Dergisi’nden Yılın En İyi Kadın Kuşağı Ödülü’nü aldığını söyleyerek teşekkür etti.Mehmet Bey eşi Gülfidan Temel ile ikinci evlilikleri olduğunu, eşine dair yaptığı hatayı kabul ettiğini ama eşini çok sevdiğini söyleyerek diğer eşinden ayrılalı 15 sene olduğunu, seviyor olsaydı zaten ondan ayrılamayacağını söyledi. Şaduman Hanım blurlu bir şekilde stüdyoya geldi. Şaduman Hanım herkesin kendi yaşadığını bileceğini, 1 buçuk yaşında olan çocuğunu da kaybetmiş olduğunu, çocuğundan kaçma gibi bir durumu olmadığını, çocuğu ile görüşmeye çalıştığında eşinin engel olduğunu iddia etti. Şaduman Hanım, evden ayrıldığı dönemde Aziz Bey’in kendisine sahip çıktığını kabul edip eşinin kendisine zina sebebi ile dava açtığını ama sonra eşi ile barışmayı kabul ettiğini fakat isteyerek kabul etmediğini öne sürdü. Durkadın Hanım eşine bağırarak eşini kabul etmediğini, konuşmaları gördüğünü dile getirdi. İbrahim Bey eşinin kafasında kuruntuları olduğunu iddia edip evi terk etmesinin sebebinin eşinin oğlu ile gelip kendi çalıştığı yerde kendisini tehdit ettiğini, bu sebeple arabalarda, dağlarda yattığını belirtti. İbrahim Bey eşini asla arayıp da Yeliz Hanım ile ilişkisi olduğunu falan söylemediğini, eşini aldatmadığını iddia etti. Esra Erol, dün yayın esnasında Barış’ın alındığını, Pendik’e götürüldüğünü, Barış’ın geceyi orada geçirdiğini, sonra adli kontrol şartı ile serbest bırakıldığını, Barış’ın ailesinin Kübra’nın annesine çocuğu teslim ettiğini açıkladı. Esra Erol, aile bakanlığının da inceleme yapacağından emin olduğunu dile getirdi. Hepsi ve daha fazlası Esra Erol'da programının yeni bölümünde.Esra Erol 11 Ekim Pazartesi Youtube İzle

Dobra yorumlarıyla ekranlara damga vuran Esra Erol, tüm olayları ele almayı sürdürüyor. ATV'de yayınlanan programı izleyiciler tekrar izlemek istiyor. Gözden kaçan noktaları incelemek, bilgi sahibi olunan konularda ihbar hattına akış sağlamak isteyenler Esra Erol'da Youtube izle seçeneği ile programı seyrediyor. ATV Youtube kanalı ve Esra Erol'da Youtube kanalı üzerinden yayınları seyredebilirsiniz.

esra erol öykü kimdir
 

esra erol öykü

esra erol'da gamze erdem

esra erol'da avukat hülya kuran

Esra Erol Tekrar İzle - 11 Ekim Pazartesi

İşte, okulda veya dışarda olan izleyiciler için Esra Erol'da programını tekrar izleme seçeneği de mevcut. Bunun için birçok platform bulunmaktadır. ATV ve programın Youtube kanalı ile birlikte Digiturk, D-Smart gibi pek çok yayın ağı da Esra Erol'dayı yayınlamakla birlikte geri sar özelliği ile tüm yayını izleme şansı vermektedir. Ayrıca www.atv.com.tr üzerinden de izleyebilirsiniz.


Esra Erol kimdir? Evli mi nereli kaç yaşında

Esra Erol, 12 Mayıs 1982 tarihinde İstanbul Eyüp’de doğdu.

5 kız çocuğun ortancasıdır. Aslen Sinop Ayancık'lı bir ailenin çocuğudur. Adı Seyfi ve polis olan babasının tayin olduğu Kütahya’da İlk, orta ve lise öğrenimini tamamladı.

Kız lisesi Çini Seramik mezunudur. Açık Öğretim Fakültesi’nden mezun oldu. Maltepe Üniversitesi’nin diksiyon-spikerlik kurslarına katıldı. Sonra Marmara Üniversitesi Radyo-Televizyon bölümünde eğitim aldı.


Beden Eğitimi öğretmeni olmayı planlarken televizyoncu oldu. Lise yıllarından beri yerel radyo ve televizyonlarda kendi hazırladığı programları sundu.

İki yıl üst üste Türkiye’nin en prestijli ödüllerinden biri olan Altın Kelebek’i alarak en iyi sunucu ödülünü kazandı.

2010 yılında başlattığı sosyal sorumluluk projesi Umut Evi ile 6000 kadına ücretsiz danışmanlık hizmeti verdi, projenin gelirini ise içeriğini program adayı kadınların olduğu Sessiz Kadınlar ve Kara Duvak kitabı ile elde etti. Programında engelli vatandaşlara desteğinden dolayı mavi kapak kampanyasıyla 1000‘in üstünde akülü sandalye dağıttı.

2 Temmuz 2010 tarihinde Ali Özbir ile evlenen Esra Erol iki çocuk annesidir.


Kariyer :
Siemens Mobile Kuşak - Sunucu (Teknoloji TV) 2003
Turkuaz (Kanal D) 2005 - 2007
Dest-i İzdivaç: (Flash TV) 2007
Esra Erol'la İzdivaç (Star TV) 2008
Esra Erol'la (Fox TV) 2013 - 2014
Esra Erol'da (ATV) 2015 - 2017


Oyunculuk deneyimi :
Kalp Gözü - TV Dizisi (Kanal 7) 2004
Başkan (TV Filmi) 2005
Tuzak (Banu) - TV Dizisi 2005
Kanal-İ-Zasyon (Konuk Oyuncu) - Sinema Filmi 2009
Kamerayla İzdivaç - Sİnema Filmi 2010

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138