Esra Erol'da 21 Eylül Salı ATV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle | Esra Erol 21 Eylül izle

ATV'de yayınlanan ve reyting sonuçlarında ilk 10'a girmeyi başaran Esra Erol'da yeni bölümüyle ekranlardaki yerini. alıyor. Her gün ele aldığı konular, birbirinden çarpıcı olaylar ve değerli konuklarıyla adından söz ettiren yapımda güzel sunucu Esra Erol yine ilgiyle seyredilecek. Esra Erol'da 21 Eylül Salı ATV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle seçenekleri haberimizde yer alıyor.

TV 21.09.2021, 13:47 Burak ZİHNİ
Esra Erol'da 21 Eylül Salı ATV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle | Esra Erol 21 Eylül izle

Yıllardır televizyon ekranlarında izleyenlerin en çok güvendiği isimlerden biri olmayı başaran Esra Erol 21 Eylül Pazartesi günü de yine karşınızda. ATV'nin Müge Anlı'dan sonra ikindi kuşağında yer verdiği reality programını sunan Esra Erol, ekibiyle birlikte yine görev başında. Kayıpları bulmak, aileleri bir araya getirmek ve suçlular için gerekeni yapmak adına yine yerini alacak olan güzel sunucu için binler televizyon karşısına kilitlenecek. Akıl almaz iddialar, kan donduran suçlamalar...Son bölümde Esra Erol’da neler yaşandı? Fadime Hanım ağlayarak stüdyoya geldi ve yurttan çıkmamış olmayı dilediğini, annesi yüzünden her akşam aradığını, hiç mi kendisini merak etmediğini, kira elektrik su her şeyin üzerine kaldığını, bu yaşında düşündüğü şeylerin bunlar olduğunu, kendi yaşındaki kızların koca düşündüğünü söyledi. Orhan Bey, Fatma Bacı’nın Arnavutköy tarafında oturuyor dediğini, numarasını ver görüşelim dediğini ama hiç vermediğini belirtti. Mehmet Akkaya 22 yıldır evli olduğu, 3 çocuğunun annesi Özlem Hanım’ı aradığını, eşinin evi terk ettiğini söyleyerek ağladı. Mehmet Bey, eşinin Temmuz’dan beri kayıp olduğunu söylerken Esra Erol Özlem Hanım’ın bulunduğunu açıkladı. Zalike Hanım, annelerin empati yapmasını, 16 yaşındaki bir çocuğun öz babasından tüm Türkiye’nin huzurunda “Seni de senden doğanı da istemiyorum” dediğini duyduğunu, kızının nasıl unutacağını sordu. Zalike Hanım, eşinin Arzu Hanım ile bir yer işletmiş olduklarını iddia ettikten sonra Akif Bey, Arzu Hanım’ın kendisinin sadece arkadaşı olduğunu, herhangi bir ilişkileri olmadığını, 2-2 buçuk yıldır tanıştıklarını söyledi. Melahat Hanım kızının baskı altında olduğunu öne sürünce Ahmet Bey, Melahat Hanım’ın arayıp kızımı istiyorum dediğini, getirdiğini, 1.500 TL parasını aldığını, borcum var dediğini onu da aldığını söyledi. Ahmet Bey Melahat Hanım’a “Anne” diye seslenince Melahat Hanım, anne denilmemesin istedi. Melahat Hanım, Ahmet Bey’in o çocuklar benim değil dediğini söylerken Ahmet Bey, Melahat Hanım’ın kendisini işe sokmaya söz verdiğini, kendi paraları bittiği için Melahat Hanım’ın böyle davrandığını ama birbirlerini sevdiğini iddia etti. Esra Erol, Fatma’nın dirseklerinde bazı şeyler olduğuna dikkat çekince Fatma dirseklerini, kolunu gösterdi ve izler olduğu görüldü. Eda, ne tepki vereceğini bilmediğini dile getirip kendisi hakkında çok kolay eleştiriler yapıldığını ama empati yapılması gerektiğini söyledi. Songül Hanım stüdyoya geldi ve koşarak kızına sarıldı, ağladı. Eda’nın kardeşleri stüdyomuza geldi ve koşarak Eda’ya sarıldılar ağladılar. Hepsi ve daha fazlası Esra Erol'da programında.Esra Erol 21 Eylül Salı Youtube İzle

Dobra yorumlarıyla ekranlara damga vuran Esra Erol, tüm olayları ele almayı sürdürüyor. ATV'de yayınlanan programı izleyiciler tekrar izlemek istiyor. Gözden kaçan noktaları incelemek, bilgi sahibi olunan konularda ihbar hattına akış sağlamak isteyenler Esra Erol'da Youtube izle seçeneği ile programı seyrediyor. ATV Youtube kanalı ve Esra Erol'da Youtube kanalı üzerinden yayınları seyredebilirsiniz.

esra erol öykü kimdir
 

esra erol öykü

esra erol'da gamze erdem

esra erol'da avukat hülya kuran

Esra Erol Tekrar İzle - 21 Eylül Salı

İşte, okulda veya dışarda olan izleyiciler için Esra Erol'da programını tekrar izleme seçeneği de mevcut. Bunun için birçok platform bulunmaktadır. ATV ve programın Youtube kanalı ile birlikte Digiturk, D-Smart gibi pek çok yayın ağı da Esra Erol'dayı yayınlamakla birlikte geri sar özelliği ile tüm yayını izleme şansı vermektedir. Ayrıca www.atv.com.tr üzerinden de izleyebilirsiniz.


Esra Erol kimdir? Evli mi nereli kaç yaşında

Esra Erol, 12 Mayıs 1982 tarihinde İstanbul Eyüp’de doğdu.

5 kız çocuğun ortancasıdır. Aslen Sinop Ayancık'lı bir ailenin çocuğudur. Adı Seyfi ve polis olan babasının tayin olduğu Kütahya’da İlk, orta ve lise öğrenimini tamamladı.

Kız lisesi Çini Seramik mezunudur. Açık Öğretim Fakültesi’nden mezun oldu. Maltepe Üniversitesi’nin diksiyon-spikerlik kurslarına katıldı. Sonra Marmara Üniversitesi Radyo-Televizyon bölümünde eğitim aldı.


Beden Eğitimi öğretmeni olmayı planlarken televizyoncu oldu. Lise yıllarından beri yerel radyo ve televizyonlarda kendi hazırladığı programları sundu.

İki yıl üst üste Türkiye’nin en prestijli ödüllerinden biri olan Altın Kelebek’i alarak en iyi sunucu ödülünü kazandı.

2010 yılında başlattığı sosyal sorumluluk projesi Umut Evi ile 6000 kadına ücretsiz danışmanlık hizmeti verdi, projenin gelirini ise içeriğini program adayı kadınların olduğu Sessiz Kadınlar ve Kara Duvak kitabı ile elde etti. Programında engelli vatandaşlara desteğinden dolayı mavi kapak kampanyasıyla 1000‘in üstünde akülü sandalye dağıttı.

2 Temmuz 2010 tarihinde Ali Özbir ile evlenen Esra Erol iki çocuk annesidir.


Kariyer :
Siemens Mobile Kuşak - Sunucu (Teknoloji TV) 2003
Turkuaz (Kanal D) 2005 - 2007
Dest-i İzdivaç: (Flash TV) 2007
Esra Erol'la İzdivaç (Star TV) 2008
Esra Erol'la (Fox TV) 2013 - 2014
Esra Erol'da (ATV) 2015 - 2017


Oyunculuk deneyimi :
Kalp Gözü - TV Dizisi (Kanal 7) 2004
Başkan (TV Filmi) 2005
Tuzak (Banu) - TV Dizisi 2005
Kanal-İ-Zasyon (Konuk Oyuncu) - Sinema Filmi 2009
Kamerayla İzdivaç - Sİnema Filmi 2010

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138