Esra Erol'da 30 Ağustos Pazartesi ATV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle

Türkiye'ye damga vuran konuları ve konukları ile izleyenleri ekran karşısına kilitleyen Esra Erol'da yeni bir sezona daha başlıyor. Zafer Bayramı gibi önemli, anlamlı ve gurur vesilesi bir güne ilk yayınını yapacak olan Esra Erol ve ekibi yine adından söz ettirmeye geliyor. Ülkenin en çok güvenilen sunucularından biri olmayı da başaran Erol yine çok konuşulacak. Özellikle ilk gün olması sebebiyle seyirciler daha da sabırsız ve programı izlemek istiyor. Esra Erol'da 30 Ağustos Pazartesi ATV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle seçenekleri haberimizde yer alıyor.

TV 30.08.2021, 13:51 Burak ZİHNİ
Esra Erol'da 30 Ağustos Pazartesi ATV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle

Yıllardır televizyon ekranlarında izleyenlerin en çok güvendiği isimlerden biri olmayı başaran Esra Erol 30 Ağustos Pazartesi günü de yine karşınızda. ATV'nin Müge Anlı'dan sonra ikindi kuşağında yer verdiği reality programını sunan Esra Erol, ekibiyle birlikte yine görev başında. Kayıpları bulmak, aileleri bir araya getirmek ve suçlular için gerekeni yapmak adına yine yerini alacak olan güzel sunucu için binler televizyon karşısına kilitlenecek. Akıl almaz iddialar, kan donduran suçlamalar...Son bölümde Esra Erol’da neler yaşandı? Derya Cengiz, Esra Erol’a paketli çiçek verdi. Derya Hanım eşi Serkan Bey’in 11 Haziran’da kendisine boşanma davası açtığını söyleyip eşi ile 19 yıllık evliliği süresince eşinin hep sinirlenince annesinin yanına gittiğini söyledi. Derya Hanım, eşinden boşanmayacağını söylediğinde “Ben sana öyle şeyler yaparım ki sen boşanmak istersin” dediğini aktararak çocuğun velayetini almak için imalarda bulunduğunu dile getirdi. Esra Erol, geçen gün konu devam ederken Yaren’e destek geldiğini hatırlattı ve kendisine yardım eden Ömer Bey ve eşi Füsun Hanım stüdyomuzda. Hayırsever Ömer Bey, Yaren’e yardım etmek için vesile olması dolayısı ile Esra Erol’a teşekkür edip yardımların başkalarından da gelmesini dilediğini söyledi. Sevim Hanım ağladı ve her zaman içinin kan ağladığını, kendisine hep kalleşlik yapıldığını, bir gün güneş görmediğini söyledi. Kendisine bu kötülüğü, kalleşliği eşinin yaptığından söz eden Sevim Hanım, eşinin insan gibi insan olmadığını vurguladı. Sevim hanım'ın eşi Ali bey'e ulaştık ve Muhabir, Ali Bey’in “Ben hayata küstüm, eşimden boşanmak istiyorum” dediğini dile getirdi. Sevim Hanım, eşinin kafadan hasta olduğunu, gidip tedavi olup çocuklarına bakabileceğini belirtti. Nursel'in ailesini bırakıp evli adam'ın yanına kaçtığını gördüğünde Esra Erol, Sevim Hanım’a kızının gelmiş olabilme ihtimalini sordu. Sevim Hanım dün yayındaki konuşmalarında sonra kızının geleceğini düşünmediğini söyledi.Sevim hanım kızının psikolojisinin bozuk olduğunu, 1,5 sene tedavi gördüğünü söyledi. Kızım dönmezse cehenneme gitsin diyen Turan Bey yapacak bir şey olmadığını dile getirdi. Sevim Hanım kızının Esra Erol’da bulunması dolayısı ile teşekkür etti. İstanbul Emniyet Müdürlüğü ile yapılan çalışmalar sonucu Serdar Akkaş İstanbul Polis Hizmetlerini Geliştirme ve Destekleme Derneği’ne ev bağışı yaptı. Serdar Bey, oğlunu ve ardından kardeşini kaybettiğini o sebeple de bağış yapmak istediğini söyledi. Esra Erol, ATV’nin kendisinin evi olduğunu ve başta Serhat Albayrak’a olmak üzere isimler sayarak teşekkür etti. Esra Erol, programda yardım aldıkları kişilere de teşekkür etti. 215 yayın yaptıklarını, 540 saat stüdyoda olduklarını, 300 konuk ağırladıklarını dile getirerek programdan öğrendiklerini anlattı. Yayında ve yapımda emeği geçen herkes için program ekibine teşekkür edilen görüntü yayınlandı ve ekip stüdyoya geldi. Esra Erol 30 Ağustos Pazartesi Youtube İzle

Dobra yorumlarıyla ekranlara damga vuran Esra Erol, tüm olayları ele almayı sürdürüyor. ATV'de yayınlanan programı izleyiciler tekrar izlemek istiyor. Gözden kaçan noktaları incelemek, bilgi sahibi olunan konularda ihbar hattına akış sağlamak isteyenler Esra Erol'da Youtube izle seçeneği ile programı seyrediyor. ATV Youtube kanalı ve Esra Erol'da Youtube kanalı üzerinden yayınları seyredebilirsiniz.

esra erol öykü kimdir
 

esra erol öykü

esra erol'da gamze erdem

esra erol'da avukat hülya kuran

Esra Erol Tekrar İzle - 30 Ağustos Pazartesi

İşte, okulda veya dışarda olan izleyiciler için Esra Erol'da programını tekrar izleme seçeneği de mevcut. Bunun için birçok platform bulunmaktadır. ATV ve programın Youtube kanalı ile birlikte Digiturk, D-Smart gibi pek çok yayın ağı da Esra Erol'dayı yayınlamakla birlikte geri sar özelliği ile tüm yayını izleme şansı vermektedir. Ayrıca www.atv.com.tr üzerinden de izleyebilirsiniz.


Esra Erol kimdir? Evli mi nereli kaç yaşında
Esra Erol, 12 Mayıs 1982 tarihinde İstanbul Eyüp’de doğdu.

5 kız çocuğun ortancasıdır. Aslen Sinop Ayancık'lı bir ailenin çocuğudur. Adı Seyfi ve polis olan babasının tayin olduğu Kütahya’da İlk, orta ve lise öğrenimini tamamladı.


Kız lisesi Çini Seramik mezunudur. Açık Öğretim Fakültesi’nden mezun oldu. Maltepe Üniversitesi’nin diksiyon-spikerlik kurslarına katıldı. Sonra Marmara Üniversitesi Radyo-Televizyon bölümünde eğitim aldı.


Beden Eğitimi öğretmeni olmayı planlarken televizyoncu oldu. Lise yıllarından beri yerel radyo ve televizyonlarda kendi hazırladığı programları sundu.

İki yıl üst üste Türkiye’nin en prestijli ödüllerinden biri olan Altın Kelebek’i alarak en iyi sunucu ödülünü kazandı.

2010 yılında başlattığı sosyal sorumluluk projesi Umut Evi ile 6000 kadına ücretsiz danışmanlık hizmeti verdi, projenin gelirini ise içeriğini program adayı kadınların olduğu Sessiz Kadınlar ve Kara Duvak kitabı ile elde etti. Programında engelli vatandaşlara desteğinden dolayı mavi kapak kampanyasıyla 1000‘in üstünde akülü sandalye dağıttı.

2 Temmuz 2010 tarihinde Ali Özbir ile evlenen Esra Erol iki çocuk annesidir.


Kariyer :
Siemens Mobile Kuşak - Sunucu (Teknoloji TV) 2003
Turkuaz (Kanal D) 2005 - 2007
Dest-i İzdivaç: (Flash TV) 2007
Esra Erol'la İzdivaç (Star TV) 2008
Esra Erol'la (Fox TV) 2013 - 2014
Esra Erol'da (ATV) 2015 - 2017


Oyunculuk deneyimi :
Kalp Gözü - TV Dizisi (Kanal 7) 2004
Başkan (TV Filmi) 2005
Tuzak (Banu) - TV Dizisi 2005
Kanal-İ-Zasyon (Konuk Oyuncu) - Sinema Filmi 2009
Kamerayla İzdivaç - Sİnema Filmi 2010

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138