Esra Erol'da 8 Eylül 2021 Çarşamba izle ve seyret! ATV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle

ATV ekranlarının sevilerek takip edilen ve her bölümü ile de adından söz ettiren programı Esra Erol'da haftanın ortasında da izleyicilerin karşısına çıkıyor. Birbirinden çarpıcı dosyaları ele almayı sürdüren başarılı sunucu Esra Erol ve ekibi yine çözüm odaklı çalışacak. Kayıpları bulmayı, cinayetlerin üzerine gitmeyi ve küsleri barıştırmayı ilke edinen program yine ilgiyle seyredilecek. Esra Erol'da 8 Eylül Çarşamba İzle! Esra Erol'da Bugün Tamamı Tek Parça 8 Eylül 2021 Çarşamba Atv Canlı İzle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İşte detaylar...

TV 08.09.2021, 15:55 08.09.2021, 16:06 Burak ZİHNİ
Esra Erol'da 8 Eylül 2021 Çarşamba izle ve seyret! ATV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle

Yıllardır televizyon ekranlarında izleyenlerin en çok güvendiği isimlerden biri olmayı başaran Esra Erol 8 Eylül Çarşamba günü de yine karşınızda. ATV'nin Müge Anlı'dan sonra ikindi kuşağında yer verdiği reality programını sunan Esra Erol, ekibiyle birlikte yine görev başında. Kayıpları bulmak, aileleri bir araya getirmek ve suçlular için gerekeni yapmak adına yine yerini alacak olan güzel sunucu için binler televizyon karşısına kilitlenecek. Akıl almaz iddialar, kan donduran suçlamalar...Son bölümde Esra Erol’da neler yaşandı? Esra Erol, Esra Erol, Elif Çalık’ın 17 yaşında lise son öğrencisi olduğunu dile getirirken İsmail Bey, kızı ile evden kaçmadan bir hafta önce görüştüğünü, sakın bir hata yapma, ben sana maaş kartımı vereceğim, istediğin üniversiteye yollayacağım dediğini anlattı. Emine Hanım, kızının o fotoğraflarını görmediğini ama bildiğini ifade ettikten sonra kızının kaçtığını fark etmediğini, odaya girince kızının odada olmadığını gördüğünü, kamera kayıtlarına bakılınca kızının balkondan atladığını gördüğünü dile getirdi. Seher Hanım, o gün aklına kaçmanın geldiğini ve kaçtığını, eğer kaçmasaydı kavga çıkacağını, bu sebeple de kaçtığını söyledi. Seher Hanım, oğlunun diğer kardeşlerine vurduğunu iddia edince Mustafa Bey, annesinin kendisini kışkırttığını, o sebeple öyle olduğunu dile getirdi. Yasemin Hanım, eşinin kendisini aldatırken duygusallığı olmadığını şimdi mi duygusal olduğunu sorguladı. 1,5 senedir neler çektiğini sorgulayan Yasemin Hanım, eşinin eve bile gelmediğini iddia etti. Yasemin Hanım, eşinin dükkanına paranın geldiğini bildiğini ama o paranın eve gelmediğini dile getirdi. Göknur Hanım bugün boşandığı için mutlu ve huzurlu olduğunu söyledi. Esra Erol da Küçükçekmece Aile Mahkemesi’nde dava görüldüğünü, Göknur Hanım ile İsa Bey’in anlaşmalı olarak boşandığını açıkladı. Esra Erol, DNA testi sonucuna göre Göknur Hanım’ın kızı ile İsa Bey arasında biyolojik yönden ilişki bulunmadığını açıkladı. İsa Bey, çocuğun Göknur Hanım’ın elinden de alınmasını söylerken Göknur Hanım artık İsa Bey’i ilgilendirmediğini dile getirdi. Esra Erol'da yeni bölümüyle 16.20'da ATV'de.Esra Erol 8 Eylül Çarşamba Youtube İzle

Dobra yorumlarıyla ekranlara damga vuran Esra Erol, tüm olayları ele almayı sürdürüyor. ATV'de yayınlanan programı izleyiciler tekrar izlemek istiyor. Gözden kaçan noktaları incelemek, bilgi sahibi olunan konularda ihbar hattına akış sağlamak isteyenler Esra Erol'da Youtube izle seçeneği ile programı seyrediyor. ATV Youtube kanalı ve Esra Erol'da Youtube kanalı üzerinden yayınları seyredebilirsiniz.

esra erol öykü kimdir
 

esra erol öykü

esra erol'da gamze erdem

esra erol'da avukat hülya kuran

Esra Erol Tekrar İzle - 8 Eylül Çarşamba

İşte, okulda veya dışarda olan izleyiciler için Esra Erol'da programını tekrar izleme seçeneği de mevcut. Bunun için birçok platform bulunmaktadır. ATV ve programın Youtube kanalı ile birlikte Digiturk, D-Smart gibi pek çok yayın ağı da Esra Erol'dayı yayınlamakla birlikte geri sar özelliği ile tüm yayını izleme şansı vermektedir. Ayrıca www.atv.com.tr üzerinden de izleyebilirsiniz.


Esra Erol kimdir? Evli mi nereli kaç yaşında
Esra Erol, 12 Mayıs 1982 tarihinde İstanbul Eyüp’de doğdu.

5 kız çocuğun ortancasıdır. Aslen Sinop Ayancık'lı bir ailenin çocuğudur. Adı Seyfi ve polis olan babasının tayin olduğu Kütahya’da İlk, orta ve lise öğrenimini tamamladı.


Kız lisesi Çini Seramik mezunudur. Açık Öğretim Fakültesi’nden mezun oldu. Maltepe Üniversitesi’nin diksiyon-spikerlik kurslarına katıldı. Sonra Marmara Üniversitesi Radyo-Televizyon bölümünde eğitim aldı.


Beden Eğitimi öğretmeni olmayı planlarken televizyoncu oldu. Lise yıllarından beri yerel radyo ve televizyonlarda kendi hazırladığı programları sundu.

İki yıl üst üste Türkiye’nin en prestijli ödüllerinden biri olan Altın Kelebek’i alarak en iyi sunucu ödülünü kazandı.

2010 yılında başlattığı sosyal sorumluluk projesi Umut Evi ile 6000 kadına ücretsiz danışmanlık hizmeti verdi, projenin gelirini ise içeriğini program adayı kadınların olduğu Sessiz Kadınlar ve Kara Duvak kitabı ile elde etti. Programında engelli vatandaşlara desteğinden dolayı mavi kapak kampanyasıyla 1000‘in üstünde akülü sandalye dağıttı.

2 Temmuz 2010 tarihinde Ali Özbir ile evlenen Esra Erol iki çocuk annesidir.


Kariyer :
Siemens Mobile Kuşak - Sunucu (Teknoloji TV) 2003
Turkuaz (Kanal D) 2005 - 2007
Dest-i İzdivaç: (Flash TV) 2007
Esra Erol'la İzdivaç (Star TV) 2008
Esra Erol'la (Fox TV) 2013 - 2014
Esra Erol'da (ATV) 2015 - 2017


Oyunculuk deneyimi :
Kalp Gözü - TV Dizisi (Kanal 7) 2004
Başkan (TV Filmi) 2005
Tuzak (Banu) - TV Dizisi 2005
Kanal-İ-Zasyon (Konuk Oyuncu) - Sinema Filmi 2009
Kamerayla İzdivaç - Sİnema Filmi 2010

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138