Esra Erol'da 1 Mart Pazartesi ATV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle

ATV ekranlarında yayınlanan bölümleri ile adından söz ettirmeyi başaran ve gündeme damga vurmayı sürdüren Esra Erol'da yeni haftasıyla başlıyor. Birbirinden ilginç konuları ele alan, çözüme kavuşturabilmek adına uğraş veren milyonlara karşı sorumluluklarını yerine getirerek fark yaratan programda neler yaşanacağı merak konusu. Esra Erol'da 1 Mart 2021 Pazartesi ATV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle seçenekleri haberimizde yer alıyor.

TV 01.03.2021, 07:33 02.03.2021, 07:39 Burak ZİHNİ

Yıllardır televizyon ekranlarında izleyenlerin en çok güvendiği isimlerden biri olmayı başaran Esra Erol 1 Mart Pazartesi günü de yine karşınızda. ATV'nin Müge Anlı'dan sonra ikindi kuşağında yer verdiği reality programını sunan Esra Erol, ekibiyle birlikte yine görev başında. Kayıpları bulmak, aileleri bir araya getirmek ve suçlular için gerekeni yapmak adına yine yerini alacak olan güzel sunucu için binler televizyon karşısına kilitlenecek. Akıl almaz iddialar, kan donduran suçlamalar... Esra Erol'da 1 Mart 2021 Pazartesi ATV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle seçenekleri haberimizde yer alıyor.


Esra Erol'da son bölümde neler yaşandı?

Şennur Hanım 3 evlilik yaptığını ikinci evliliğinin üçüncü evliliği yüzünden yıkıldığını ikinci evliliğinde bebek bakıcısı olduğunu Safranbolu’dan Aksaray’a geldiğini otobüste bir adamın karşısına çıktığını eline bir kart tutuşturduğunu iş bulamayınca Safranbolu’ya döndüğünü maddi sıkıntıları olduğunu o kartta tekstil işi olduğunu yazdığını anlattı. 15 gün sonra o karttaki dikiş atölyesine gidip işe başlamaya karar verdiğini yola çıktığını katta yazan kişi ile pastanede buluştuğunu o kişinin senin bir iş beceremeyeceğini anladığını o kişinin seni memleketine göndereceğim ama 5 yaşında bir kızı olduğunu onun evlilik dışı olduğunu senin üzerine o çocuğu geçirelim dediğini maddi yönünden seni desteklerim dediğini açıkladı. O adam çocuğun kimlikte annesi gözük diye teklif ettiğini aslında o çocuğun annesinin yurt dışında evli olduğunu o çocuk için hiç para almadığını söyledi. Şennur Hanım 3 resmi evlilik 2 dini nikâhlı evlilik yaptığını Muhsin Conkoğlu 64 yaşında olduğunu onunla severek kaçtığını aralarında 38 yaş olduğunu onunla kızının evine kaçtığını 1,5 aylık beraber olduklarını öldükten sonra kendisine çok büyük bir miras bıraktığını söyledi. Zeynep babasının çok sıktığını o yüzden başına bunlar geldiğini iyi ki de evden kaçtığını iyi ki de annesinin dini nikâhlı evlendirdiğini söyledi. Esra Erol Zeynep’i dün Aysel Güngör’ün evinde bulduğunu açıkladı. Zeynep iki aydır Aysel’in evinde kaldığını onunla da Esenyurt meydanda tanıştığını o gün kimlik ve telefonun çalındığını karakola gittiğini o gün tanıştıklarını meydanda ağlarken yanına İsmail Ağabey, Aysel Abla ve küçük bir kız geldiğini ağladığını görünce evlerine götürdüğünü onların evinde kaldığını evlerinde toplam 7 kişi kaldığını bir tane Özbek bir kız daha olduğunu ona da sahip çıktıklarını bildiğini açıkladı. 
Esra Erol 1 Mart Pazartesi Youtube İzle

Dobra yorumlarıyla ekranlara damga vuran Esra Erol, tüm olayları ele almayı sürdürüyor. ATV'de yayınlanan programı izleyiciler tekrar izlemek istiyor. Gözden kaçan noktaları incelemek, bilgi sahibi olunan konularda ihbar hattına akış sağlamak isteyenler Esra Erol'da Youtube izle seçeneği ile programı seyrediyor. ATV Youtube kanalı ve Esra Erol'da Youtube kanalı üzerinden yayınları seyredebilirsiniz.


 

esra erol öykü kimdir
 

esra erol öykü

esra erol'da gamze erdem

esra erol'da avukat hülya kuran

Esra Erol Tekrar İzle - 1 Mart Pazartesi

İşte, okulda veya dışarda olan izleyiciler için Esra Erol'da programını tekrar izleme seçeneği de mevcut. Bunun için birçok platform bulunmaktadır. ATV ve programın Youtube kanalı ile birlikte Digiturk, D-Smart gibi pek çok yayın ağı da Esra Erol'dayı yayınlamakla birlikte geri sar özelliği ile tüm yayını izleme şansı vermektedir. Ayrıca www.atv.com.tr üzerinden de izleyebilirsiniz.


Esra Erol kimdir? Evli mi nereli kaç yaşında
Esra Erol, 12 Mayıs 1982 tarihinde İstanbul Eyüp’de doğdu.


5 kız çocuğun ortancasıdır. Aslen Sinop Ayancık'lı bir ailenin çocuğudur. Adı Seyfi ve polis olan babasının tayin olduğu Kütahya’da İlk, orta ve lise öğrenimini tamamladı.

Kız lisesi Çini Seramik mezunudur. Açık Öğretim Fakültesi’nden mezun oldu. Maltepe Üniversitesi’nin diksiyon-spikerlik kurslarına katıldı. Sonra Marmara Üniversitesi Radyo-Televizyon bölümünde eğitim aldı.


Beden Eğitimi öğretmeni olmayı planlarken televizyoncu oldu. Lise yıllarından beri yerel radyo ve televizyonlarda kendi hazırladığı programları sundu.

İki yıl üst üste Türkiye’nin en prestijli ödüllerinden biri olan Altın Kelebek’i alarak en iyi sunucu ödülünü kazandı.

2010 yılında başlattığı sosyal sorumluluk projesi Umut Evi ile 6000 kadına ücretsiz danışmanlık hizmeti verdi, projenin gelirini ise içeriğini program adayı kadınların olduğu Sessiz Kadınlar ve Kara Duvak kitabı ile elde etti. Programında engelli vatandaşlara desteğinden dolayı mavi kapak kampanyasıyla 1000‘in üstünde akülü sandalye dağıttı.

2 Temmuz 2010 tarihinde Ali Özbir ile evlenen Esra Erol iki çocuk annesidir.


Kariyer :
Siemens Mobile Kuşak - Sunucu (Teknoloji TV) 2003
Turkuaz (Kanal D) 2005 - 2007
Dest-i İzdivaç: (Flash TV) 2007
Esra Erol'la İzdivaç (Star TV) 2008
Esra Erol'la (Fox TV) 2013 - 2014
Esra Erol'da (ATV) 2015 - 2017


Oyunculuk deneyimi :
Kalp Gözü - TV Dizisi (Kanal 7) 2004
Başkan (TV Filmi) 2005
Tuzak (Banu) - TV Dizisi 2005
Kanal-İ-Zasyon (Konuk Oyuncu) - Sinema Filmi 2009
Kamerayla İzdivaç - Sinema Filmi 2010

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138