Esra Erol'da 20 Eylül Pazartesi ATV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle | Esra Erol 20 Eylül izle

Türkiye'nin en çok seyredilen öğle sonrası kuşağı programı olarak reyting zirvesine oynayan Esra Erol'da yeni haftasına bugün başlıyor. Birbirinden çarpıcı konuları ele alan, işlemeyi sürdüren ve çözüme kavuşturma noktasında somut adımlar atan Esra Erol yine ilgiyle seyredilecek. Esra Erol'da 20 Eylül Pazartesi ATV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle seçenekleri haberimizde yer alıyor.

TV 20.09.2021, 14:28 21.09.2021, 13:47 Burak ZİHNİ
Esra Erol'da 20 Eylül Pazartesi ATV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle | Esra Erol 20 Eylül izle

Yıllardır televizyon ekranlarında izleyenlerin en çok güvendiği isimlerden biri olmayı başaran Esra Erol 20 Eylül Pazartesi günü de yine karşınızda. ATV'nin Müge Anlı'dan sonra ikindi kuşağında yer verdiği reality programını sunan Esra Erol, ekibiyle birlikte yine görev başında. Kayıpları bulmak, aileleri bir araya getirmek ve suçlular için gerekeni yapmak adına yine yerini alacak olan güzel sunucu için binler televizyon karşısına kilitlenecek. Akıl almaz iddialar, kan donduran suçlamalar...Son bölümde Esra Erol’da neler yaşandı? Zalike Hanım, toplumun bazı kesimlerinde ufuk dargınlığının görüldüğünü, Avukat Hülya Hanım’ın da Türk ahlakını koruduğunu söyleyerek teşekkür etti. Türkiye cumhuriyetinin mağdur kadınları adına buraya geldiğini söyleyen Zalike Hanım, kimsenin sosyal medyada yanlış anlamamasını, kendisine yapılan yanlışları anlatmak için geldiğini söyledi. Zalike Hanım, “Sen benim 14 yaşındaki kızıma neler duyurttun, sen izin vermesen o kadın onu yapamazdı” diyerek eşine tepki gösterdi. Avukat Hülya Hanım, kız ile Arzu Hanım arasında birtakım hakaret dolu mesajlaşmalar olduğunu, kızın adli tıpa sevk edildiğini, kendisinin bir ebeveyn olarak bu durumdan rahatsız olduğunu söyledi. Melahat Hanım kızının 19 yaşında zihinsel engeli olduğunu, kızının evden kaçtığını, kayıp başvurusu yaptığını, bir ay sonra dini nikahlı evli bir adamın kızını kaçırdığını ve resmi nikah kıydığını, Ahmet Kaymaz’ın iki çocuğu olduğunu söyledi. Melahat Hanım, kızı Fatma Kaymaz’ın Ahmet Bey’in dini nikahlı eşi ve iki çocuğu ile beraber kaldığını, kızının bu evliliği yürütemeyeceğini, kızının rahatsız olduğunu iddia etti.Eda, Allah’ın herkese kaldırabilecek yükü verdiğini, kendisinin de 19 yaşına olmasına rağmen güçlü olduğunu düşündüğünü söyledi. Esra Erol, Eda’nın 9 yaşından beri görmediği Songül Ulu’yu aradığını, kendisi 2 kardeşi de 1 yaşındayken annesinin alıp götürdüğünü belirtti. Eda, annesinin babasından gördüğü şiddet yüzünden kendisini ve kardeşini alıp kaçtığını ve Antalya’ya götürdüğünü, orada da bakamadığını ve annesinin kendilerini yetimhaneye bıraktığını, annesinin arada sırada kendilerini görmeye geldiğini dile getirdi. Kendisinin de içinde öfkeler olduğundan söz eden Eda, veli toplantısında herkesin annesini çağırdığını, kendisince de öfkesi olduğunu belirtti. Esra Erol, Songül Hanım’ın bulunduğunu açıkladı. Eda, annesinin nerede olduğunu sordu. Songül Hanım, Eda’nın problemli olduğu birine de ulaştığını ondan da haber alamadığını söylerken Eda, kadın sığınmada da kaldığını, orada en küçük yaşta kalan kişinin kendisi olduğunu, herkesin büyük eşinden sığınan kadınlar olduğunu, kendisini görünce şaşırdıklarını dile getirdi. Hepsi ve daha fazlası Esra Erol'da programında.Esra Erol 20 Eylül Pazartesi Youtube İzle

Dobra yorumlarıyla ekranlara damga vuran Esra Erol, tüm olayları ele almayı sürdürüyor. ATV'de yayınlanan programı izleyiciler tekrar izlemek istiyor. Gözden kaçan noktaları incelemek, bilgi sahibi olunan konularda ihbar hattına akış sağlamak isteyenler Esra Erol'da Youtube izle seçeneği ile programı seyrediyor. ATV Youtube kanalı ve Esra Erol'da Youtube kanalı üzerinden yayınları seyredebilirsiniz.

esra erol öykü kimdir
 

esra erol öykü

esra erol'da gamze erdem

esra erol'da avukat hülya kuran

Esra Erol Tekrar İzle - 20 Eylül Pazartesi

İşte, okulda veya dışarda olan izleyiciler için Esra Erol'da programını tekrar izleme seçeneği de mevcut. Bunun için birçok platform bulunmaktadır. ATV ve programın Youtube kanalı ile birlikte Digiturk, D-Smart gibi pek çok yayın ağı da Esra Erol'dayı yayınlamakla birlikte geri sar özelliği ile tüm yayını izleme şansı vermektedir. Ayrıca www.atv.com.tr üzerinden de izleyebilirsiniz.


Esra Erol kimdir? Evli mi nereli kaç yaşında

Esra Erol, 12 Mayıs 1982 tarihinde İstanbul Eyüp’de doğdu.

5 kız çocuğun ortancasıdır. Aslen Sinop Ayancık'lı bir ailenin çocuğudur. Adı Seyfi ve polis olan babasının tayin olduğu Kütahya’da İlk, orta ve lise öğrenimini tamamladı.

Kız lisesi Çini Seramik mezunudur. Açık Öğretim Fakültesi’nden mezun oldu. Maltepe Üniversitesi’nin diksiyon-spikerlik kurslarına katıldı. Sonra Marmara Üniversitesi Radyo-Televizyon bölümünde eğitim aldı.


Beden Eğitimi öğretmeni olmayı planlarken televizyoncu oldu. Lise yıllarından beri yerel radyo ve televizyonlarda kendi hazırladığı programları sundu.

İki yıl üst üste Türkiye’nin en prestijli ödüllerinden biri olan Altın Kelebek’i alarak en iyi sunucu ödülünü kazandı.

2010 yılında başlattığı sosyal sorumluluk projesi Umut Evi ile 6000 kadına ücretsiz danışmanlık hizmeti verdi, projenin gelirini ise içeriğini program adayı kadınların olduğu Sessiz Kadınlar ve Kara Duvak kitabı ile elde etti. Programında engelli vatandaşlara desteğinden dolayı mavi kapak kampanyasıyla 1000‘in üstünde akülü sandalye dağıttı.

2 Temmuz 2010 tarihinde Ali Özbir ile evlenen Esra Erol iki çocuk annesidir.


Kariyer :
Siemens Mobile Kuşak - Sunucu (Teknoloji TV) 2003
Turkuaz (Kanal D) 2005 - 2007
Dest-i İzdivaç: (Flash TV) 2007
Esra Erol'la İzdivaç (Star TV) 2008
Esra Erol'la (Fox TV) 2013 - 2014
Esra Erol'da (ATV) 2015 - 2017


Oyunculuk deneyimi :
Kalp Gözü - TV Dizisi (Kanal 7) 2004
Başkan (TV Filmi) 2005
Tuzak (Banu) - TV Dizisi 2005
Kanal-İ-Zasyon (Konuk Oyuncu) - Sinema Filmi 2009
Kamerayla İzdivaç - Sİnema Filmi 2010

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138