Esra Erol'da 9 Haziran Çarşamba ATV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle

ATV ekranlarında yayınlanan bölümleri ile milyonları televizyon başına kilitleyen Esra Erol bugün de dopdolu bir içerikle karşınıza çıkıyor. Başarılı sunucu ve ekibi yine birçok ilden yapacakları canlı bağlantılarla birlikte olayların çözümü için çalışacak. Esra Erol'da 9 Haziran Çarşamba ATV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle seçenekleri haberimizde yer alıyor.

TV 09.06.2021, 16:17 09.09.2021, 13:47 Burak ZİHNİ

Yıllardır televizyon ekranlarında izleyenlerin en çok güvendiği isimlerden biri olmayı başaran Esra Erol 9 Haziran Çarşamba günü de yine karşınızda. ATV'nin Müge Anlı'dan sonra ikindi kuşağında yer verdiği reality programını sunan Esra Erol, ekibiyle birlikte yine görev başında. Kayıpları bulmak, aileleri bir araya getirmek ve suçlular için gerekeni yapmak adına yine yerini alacak olan güzel sunucu için binler televizyon karşısına kilitlenecek. Akıl almaz iddialar, kan donduran suçlamalar...Son bölümde Esra Erol’da neler yaşandı? Esra Erol, Ayşe Baş’ın Nevşehir’den geldiğini ve 19 Mayıs tarihinde eşinin en yakın arkadaşı ile kaçtığı bilgisini verdiğini, Ayşe Hanım’ın engelli bir çocuğu olduğunu ve eşinden ayrılmak istediğini söylediğini aktardı. Fatma Hanım’ın evli olduğundan söz eden Ayşe Hanım, Fatma Hanım’ın eşinin trafik kazası sonucu yatalak olduğunu, Fatma Hanım giderken çocukları annesine bıraktığını, anlaşıp beraber buluştuklarını dile getirdi. Mehmet Bey, abisinin kendisini almak için gelmiş olabileceğini söyledikten sonra kendisinin 35 yaşında olduğunu ama abisinin muhtemelen bazı şeylere kafasının basmadığını düşündüğünü dile getirdi. Hülya Hanım, 35 yaşında olduğunu, eşinden ayrıyken sevgili yapmaya çalıştığını ama yapamadığını, hep eşini hatırladığını söyledikten sonra kardeşinin Antep’te sevdiği insanın peşinde olduğunu anlattı ve kardeşini görenlerin eşini arayıp birkaç kişi ile geziyor dediğinden belirtti. Telefondaki hanımefendi, Hatun Hanım’ın cezaevine girdiğini söyleyince Hatun Hanım kabul etti ama neden cezaevine girdiğini söylemek istemediğini vurguladı. Telefondaki hanımefendi, Hatun Hanım’ı 7 yaşındaki çocuğu ile alakalı bir iddiada bulundu. Hülya Hanım ise şimdi karakola bile gidebileceğini öyle bir şey olmadığını dile getirdi. Hatun Hanım yarın tüm evrakları ile çıkacağını dile getirdi. Telefondaki hanımefendi, Of’taki tüm kadınların ayağa kalktığını zira çocuğun öğretmeninin bunu tespit ettiğini, annesinin çocuğunu karanlığa boğduğunu, Hatun Hanım’ın evine girip çıkan adamın belli olmadığını, adamların mağdur olduğunu söyledi. Hülya Hanım, yeğeni ile ilgili iddia için de böyle savunmalar yaptığını, 2 kişinin de adını öğrendiğini dava açacağını belirtti. Mehmet Bey, evleri ayrı olduğu için çocuktan tam haberi olmadığını, çocuğun öğretmeni ile konuştuğunu, hastaneye götürdüklerini dile getirdi ve sorgulamadığını, baldızının çocuğu olduğunu ifade etti.Esra Erol 9 Haziran Çarşamba Youtube İzle

Dobra yorumlarıyla ekranlara damga vuran Esra Erol, tüm olayları ele almayı sürdürüyor. ATV'de yayınlanan programı izleyiciler tekrar izlemek istiyor. Gözden kaçan noktaları incelemek, bilgi sahibi olunan konularda ihbar hattına akış sağlamak isteyenler Esra Erol'da Youtube izle seçeneği ile programı seyrediyor. ATV Youtube kanalı ve Esra Erol'da Youtube kanalı üzerinden yayınları seyredebilirsiniz.

esra erol öykü kimdir
 

esra erol öykü

esra erol'da gamze erdem

esra erol'da avukat hülya kuran

Esra Erol Tekrar İzle - 9 Haziran Çarşamba

İşte, okulda veya dışarda olan izleyiciler için Esra Erol'da programını tekrar izleme seçeneği de mevcut. Bunun için birçok platform bulunmaktadır. ATV ve programın Youtube kanalı ile birlikte Digiturk, D-Smart gibi pek çok yayın ağı da Esra Erol'dayı yayınlamakla birlikte geri sar özelliği ile tüm yayını izleme şansı vermektedir. Ayrıca www.atv.com.tr üzerinden de izleyebilirsiniz.


Esra Erol kimdir? Evli mi nereli kaç yaşında
Esra Erol, 12 Mayıs 1982 tarihinde İstanbul Eyüp’de doğdu.

5 kız çocuğun ortancasıdır. Aslen Sinop Ayancık'lı bir ailenin çocuğudur. Adı Seyfi ve polis olan babasının tayin olduğu Kütahya’da İlk, orta ve lise öğrenimini tamamladı.


Kız lisesi Çini Seramik mezunudur. Açık Öğretim Fakültesi’nden mezun oldu. Maltepe Üniversitesi’nin diksiyon-spikerlik kurslarına katıldı. Sonra Marmara Üniversitesi Radyo-Televizyon bölümünde eğitim aldı.


Beden Eğitimi öğretmeni olmayı planlarken televizyoncu oldu. Lise yıllarından beri yerel radyo ve televizyonlarda kendi hazırladığı programları sundu.

İki yıl üst üste Türkiye’nin en prestijli ödüllerinden biri olan Altın Kelebek’i alarak en iyi sunucu ödülünü kazandı.

2010 yılında başlattığı sosyal sorumluluk projesi Umut Evi ile 6000 kadına ücretsiz danışmanlık hizmeti verdi, projenin gelirini ise içeriğini program adayı kadınların olduğu Sessiz Kadınlar ve Kara Duvak kitabı ile elde etti. Programında engelli vatandaşlara desteğinden dolayı mavi kapak kampanyasıyla 1000‘in üstünde akülü sandalye dağıttı.

2 Temmuz 2010 tarihinde Ali Özbir ile evlenen Esra Erol iki çocuk annesidir.


Kariyer :
Siemens Mobile Kuşak - Sunucu (Teknoloji TV) 2003
Turkuaz (Kanal D) 2005 - 2007
Dest-i İzdivaç: (Flash TV) 2007
Esra Erol'la İzdivaç (Star TV) 2008
Esra Erol'la (Fox TV) 2013 - 2014
Esra Erol'da (ATV) 2015 - 2017


Oyunculuk deneyimi :
Kalp Gözü - TV Dizisi (Kanal 7) 2004
Başkan (TV Filmi) 2005
Tuzak (Banu) - TV Dizisi 2005
Kanal-İ-Zasyon (Konuk Oyuncu) - Sinema Filmi 2009
Kamerayla İzdivaç - Sİnema Filmi 2010

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138