Doya Doya Moda 30 Mart puanları | Doya Doya Moda'da kim birinci oldu?

TV8 ekranlarında yayınlanan bölümleriyle 42 ve üstü beden kadınların mücadelesi izleyicilerin karşısına çıkmaya devam ediyor. Birbirinden iddialı 7 kadının rekabetinde bugün de birçok gelişme seyircileri heyecanlandıracak. Her anı komik, eğlenceli ve bir o kadar da adrenalin dolu programda gerginlikler de eksik olmuyor. Gözler ise gün sonuna çevrildi. Herkes ikinci günü liderlikle kapatmak amacında. Peki, Doya Doya Moda 30 Mart Salı kim birinci oldu? Doya Doya Moda All Star puan durumu haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.

Medya 30.03.2021, 13:03 07.04.2021, 11:20

Televizyon ekranlarının en çok sevilen yarışmalarından biri olan Doya Doya Moda'da yeni bir gün daha başlıyor. Birbirinden iddialı yarışmacıların İstanbul sokaklarında gerçekleşecek olan amansız yarışında önce alışveriş ardından da podyum heyecnı yaşanacak. Yapacakları tercihlerle birlikte oluşturacakları kombinleri jüriye beğendirme adına çaba gösterecek büyük beden yarışmacılar gün sonunda en yüksek puanı elde edebilmek ve hafta ortasına daha fazla kolye umuduyla girmeyi hedefliyor. Zaman zaman gerginliklere sahne olsa da eğlencesinden ödün vermeyen ve tarz rüzgarını dindirmeyen bu maraton izleyicileri de ekran karşısına kilitleyecek. Doya Doya Moda 30 Mart Salı kim birinci oldu? Doya Doya Moda All Star puan durumu haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.


 

İlk birinci Birben

Uğurkan Erez, Umut Eker, Gülşah Saraçoğlu ve Seray Sever'in jüri üyeliklerini yaptığı Doya Doya Moda'da dün başlayan yeni haftada ilk birinci belli oldu. Yarışmada Kadıköy sokaklarını gezerek aldıkları elbiseler ve aksesuarlarla birlikte puanlar da belirlendi. Buna göre en yüksek puanı Birben aldı. Geçen hafta kolyeyi Özde'ye kaptıran güzel yarışmacı dün muhteşem bir başlangıç yaptı. İkinci basamakta Rümeysa Buyuran vardı. 18 puan alan yarışmacıyı 17 puanla Ferdanur Başaran ve Betül Böçkün takip etti. Sı Baher 16, Özde Karacan 13 puan aldı. Emel Başkan ise 4 puanla sonuncu oldu.


 


Doya Doya Moda 30 Mart 2021 Salı kim birinci oldu?

Özde'nin birinciliği ile sona eren haftanın ardından yarış yeniden başlıyor. Kilolu ve büyük bedene sahip 7 kadının moda alanında kendini en iyi ifade eden yarışmacı olarak mücadele verdiği Doya Doya Moda'nın yeni gününde alınacak oylar haftanın ilerleyen bölümlerini de direkt olarak etkileyeceği için büyük önem taşıyor. Bu sebeple yarışmacılar en yüksek oylarla günü tamamlamak istiyor. Yarışmacıların aldıkları oylar açıklandıktan sonra haberimizde okuyabilirsiniz

 

  • Birben Coşkun: 19
  • Rümeysa Buyuran: 18 
  • Sepideh Su Baher: 16
  • Betül Böçkün:  17
  • Emel Başkan: 4
  • Özde Karacan: 13
  • Ferdanur Başaran: 17 


Doya Doya Moda All Star Sepideh Su Baher

Doya Doya Moda All Star Sepideh Su Baher


Doya Doya Moda All Star Betül Böçkün

Doya Doya Moda All Star Betül Böçkün


doya doya moda özde karacan

doya doya moda özde karacan

Doya Doya Moda Emel Başkan

Doya Doya Moda Emel BaşkanYorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?