Müge Anlı 2 Kasım Cuma Canlı İzle! Müge Anlı ile Tatlı Sert'te neler yaşandı?

Müge Anlı 2 Kasım canlı izle! Hafta içi her gün ATV'de ekranlara gelen Müge Anlı ile Tatlı Sert programı izleyen izlemeyen herkesten takdir topluyor. Yayınlanan bölümlerle Türkiye gündeminde ses getiren ve çözülen olaylarla herkesi şoke etmeyi başaran Müge Anlı ile Tatlı Sert 2 Kasım yayınında neler yaşandı? İşte detaylar...

Medya 02.11.2018, 09:08 02.11.2018, 10:00 Burak ZİHNİ
Müge Anlı 2 Kasım Cuma Canlı İzle! Müge Anlı ile Tatlı Sert'te neler yaşandı?

Başarılı gazeteci Müge Anlı'nın beğeniyle takip edilen programı Müge Anlı'nın gündemi bugün de çok yoğun. Haftanın son programında ATV ekranlarında evlerimize konuk olan Anlı yine Gürsel Selam'ın kaçırılmasının arkasındaki nedeni araştırmaya devam edecek. Dün de önemli açıklamaların yapıldığı 1 Kasım Perşembe Müge Anlı ile Tatlı Sert yayınında gözler bugüne çevrildi. Peki Gürsel Selam'ı kaçıran kim? Neden Gürsel Selam'ı kaçırdılar? ATV canlı izle linki de haberimizde yer alıyor.

Yıllardır ekranlarda en çözüme kavuşmayacak gibi görünen olayları çözmesiyle gündeme oturmayı başaran ve reyting sonuçlarında büyük yapımlara meydan okuyan Müge Anlı'nın bugünkü yayını da ilgiyle bekleniyor. Özellikle de Gürsel Selam'ın kaçırılması konusundaki son dakika gelişmeleri de takip ediliyor. Son olarak halası ve amcasının o günlere dair kullandığı ifadeler birçok kişiyi şaşırtmıştı. Hala Gülseren Hanım'ın Atiye Hanım hakkındaki iddiaları sonrasında Müge Anlı da tepki göstermişti.

SEDANUR GÜZEL MÜGE ANLI İLE TATLI SERT 2 KASIM CUMA

Muska iddiası doğru mu?
Dün yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert'te Gürsel Selam'ın halası Gülseren Hanım çarpıcı ifadeler kullandı. Babasının herhangi bir suçu olmadığını anlatmak için programa geldiğini ifade eden Gülseren Hanım, yeğeni Gürsel'in annesi Atiye Hanım için; 'Çocuğun kaybolduğu gün biz çocuğu ararken Atiye muska yaptırmaya gitmiş. Ferahlık için. Kendini ferahlatacakmış.' dedi. Atiye Hanım da bu iddiaları yalanladı. Müge Anlı da; 'Benim çocuğum kaybolsa muska yaptırmaya gitmem' diyerek tepki gösterdi. Gürsel Selam'ın amcası da babasının suçsuz olduğunu belirten açıklamalar yaptı. Gürsel'i kimin kaçırdığına dair izlerin peşinden gidilmeye bugün de devam edilecek.

müge anlı kimdir?

MÜGE ANLI KİMDİR?
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi'nden mezun oldu. Yüksek lisansını ise Kadir Has Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü'nde hukuk üzerine yaptı. Televizyon hayatına ilk olarak magazin alanında başlayan Anlı, diğer bir magazinci Şenay Düdek'le Kanal D'de yaptığı Dobra Dobra adlı magazin üzerine sohbetlerin olduğu ve konukların ağırlandığı bir program yaptı. Bir sezon birlikte program yaptıktan sonra, aynı programa Şenay Düdek ile Cenk Eren FOX Türkiye'de, Müge Anlı ise Pakize Suda'yla Kanal D'de devam etti.

Dobra Dobra'da ki sunuculuk deneyimi ile magazinciliği bırakıp sunuculuğa geçti ve atv'de yayınlanan kendine ait Müge Anlı ile Tatlı Sert adlı tartışma programını sunmaya başladı. Programda, kaybettiği yakınlarını arayan kişiler ağırlanmakta, işleyeni belli olmayan veya işleyenin bulunamadığı cinayetler aydınlatılmaya çalışılmaktadır.[5] Yine Tatlı Sert'in dışında, 2010 televizyon sezonunda, daha önceden Sinan Çetin'in yapmış olduğu Film Gibi adlı programla aynı formatta bir programı atv'de sundu. Müge Anlı ile Mektubunuz Var adlı programda, yaşadığı çeşitli olaylardan dolayı yakınlarıyla görüşemeyen, onları bulamayan kişiler konuk edildi.

selma danışman nerede

ATV
Genç kuşağın çocukluk çağından beri gayet iyi bildiği, Türkiye’nin önde gelen kanallarından olan ATV, 12 Temmuz 1993 yılında test yayınına başlayarak kurulmuştur. Kanal, normal yayın hayatına ise birkaç ay sonra; 9 Eylül 1993 yılında başlamıştır. ATV’nin kurucusu Dinç Bilgin olsa da; günümüze gelinceye kadar sık sık el değiştirmiş ve çeşitli değişikliklere uğramıştır.

Aslına bakarsak; en başta ATV’nin kuruluşuna öncü olan üç grup vardı. Dinç Bilgin (Bilgin Grubu), Hüznü Özyeğin (Fiba) ve Mehmet Emin Karamehmet (Çukurova Grubu).. Bu üç oluşumun meydana getirdiği Satel adlı şirket ile ATV’nin kuruluşu gerçekleştirilmiştir. Fakat daha sonra Özyeğin; hisselerini iki ortağa devrederek ATV’den ayrıldı. Çünkü tüm zamanını ve enerjisini Finansbank’ın büyümesine vermek istiyordu. Böylece Satel grubunu Bilgin ve Çukurova olmak üzere iki grup yönetmeye başladı. İlerleyen zamanda bu iki grup arasında ortaya çıkan anlaşmazlıklar sonucunda Dinç Bilgin bir şekilde ATV’de kontrolü eline aldı, tüm isim haklarını Merkez Yayıncılık’a devretti ve kanal bu şekilde yayın hayatına devam etti.

2002 yılında ise kanal Ciner Grubu’na devredilmiş ve yayın hayatına bu şekilde devam etmiştir. 2007 yılında da Çalık Holding’in şirketlerinden biri olan Turkuvaz AŞ’ye satılmıştır. Sabah gazetesi ile sürekli aynı kaderi paylaşan ATV’nin bu gazeteyle aynı sahipleri olduğunu zaten hepimiz biliyoruz.

Diziler dışında ATV; “Kim Milyoner Olmak İster?”, “Müge Anlı ile Tatlı Sert”, “Nihat Hatipoğlu ile Dosta Doğru” gibi programlarla da izleyicisine hizmet etmiştir. Ayrıca son birkaç yıldır Ramazan ayında Nihar Hatipoğlu’nun iftar ve sahur programlarının yayınlanmasıyla da kanal değerini ve izlenme oranını epey arttırmıştır..:)

Yeni dizilerden ve programlardan arta kalan vakitlerde ise Adanalı, Alemin Kralı, Yahşi Cazibe ve Bugünün Saraylısı adlı dizilerin tekrar bölümleri yayınlanmaktadır.

Yayına başlamasından günümze kadar ATV’de toplam 270 cıvarında dizi yayınlanmıştır. (Bitirilen ve yarım kalanlar beraber) . 70’ten fazla da yarışma ve komedi programı da bu kanalda emek vermiştir.

2015 yılına geldiğimizde ATV; Turkuvaz Medya Grubu’nun himayesinde Türkiye, Azerbaycan, Avustralya, Romanya, ABD ve birçok Avrupa bölgesinde faaliyetlerine devam etmektedir. Genel merkezi Beşiktaş’tadır. ATV Avrupa, a Haber, a Spor, Minika çocuk, Minika Go gibi kanallarla farklı kitlelere hitaben de yayın yapmaktadır.

ATV frekansı:

–Türksat 4A: 12054 H 27500 5/6 (SD/HD)

–DFH network: 1. Kanal

–Türksat TKGS: 2. Kanal (HD), 670. Kanal (SD)

–D-Smart: 25. Kanal (SD/HD)

–Digitürk: 25. Kanal (SD), 325. Kanal (HD)

–Filbox: 12054 H 27500 5/6 (SD/HD)

–Kablo TV: S 7 (SD)

Teledünya: 7. Kanal (SD), 24. Kanal (SD)

Merkez ATV, Merkez Yayın Holding A.Ş. tarafından görsel medya sektöründe faaliyet göstermek amacıyla 2002 yılında kurulmuştur. Şirketin sermayesinin tamamı kurucu şirkete aittir.

ATV televizyonu, ülkemizde sürdürmüş olduğu seviyeli, ilkeli, tarafsız, saygılı ve tüm aile bireylerini hedef alan yayıncılık politikası ile en çok izlenen TV kanalı olmuştur.

Pek çok ilklerin adresi olan ATV, Türk televizyon tarihine "Kaliteden ödün vermeden zirvedeyiz" sloganıyla paralel yayıncılık anlayışıyla ve yarattığı trendlerle damgasını vurmuştur. Bugüne kadar ulaşılan en yüksek reytingli dizilerin çoğu ATV'nin imzasını taşımaktadır.

Kaliteli çizgisinden ödün vermeyen ATV'nin amacı sansasyonel değil, kalıcı ve nitelikli reyting olmuştur. 10 bin metrekarelik kapalı alanıyla Avrupa'nın sayılı büyük stüdyolarından birine sahip olan ATV, nitelikli kadroları, başarılı yönetimi, yaratıcılığı, çağdaş, batıya dönük yüzü, kalitesi, değişmeyen felsefesi, yüksek izlenme ve reklam taşıma kapasitesi ile sektörün lideri konumundadır.

ATV Televizyonu, karasal vericiler, Kablolu TV ve digital platformlar vasıtası ile Türkiye nüfusunun %99'una, doğrudan uydu yayınları ve antenler yardımıyla da tüm Avrupa'ya, Kuzey Afrika'ya, Avustralya'ya, Amerika'ya ve Türki Cumhuriyetleri'ne erişim sağlamaktadır.

Merkez ATV, faaliyetlerini İstanbul Balmumcu'daki tesislerinden ve yatırımına 2003 yılının başında başlayıp tamamladığı İstanbul Sefaköy'de yer alan ve en büyüğü 1.720 metrekare olan toplam 12 stüdyonun, kontrol odalarının ve çalışma ofislerinin de yer aldığı medya kompleksinde yürütmektedir.

Merkez ATV sahibi olduğu Radio City markası ile yayıncılık yapan radyo kanalının faaliyetlerini de yürütmektedir.

nazmiye oruçoğlu öldürüldü

Müge Anlı 2 Kasım Cuma Canlı İzle
Müge Anlı İle Tatlı Sert programını canlı olarak ATV ekranlarından izleyemeyen izleyiciler için iOS, Android ve web tabanlı işletim sistelerinin yüklü olduğu cep telefonları ve bilgisayarlar üzerinden atv.com.tr'ye giriş yaparak seyredebilirler. Ayrıca kanala ait uygulamalarla da programı takip edebilirler.

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?