Müge Anlı ile Tatlı Sert 5 Kasım Pazartesi Yayını | Programda neler yaşandı?

Müge Anlı canlı izle! Türkiye'yi sarsan olayları ele aldığı programıyle ekranlarımıza konuk olan başarılı gazeteci bugün de kritik bir yayına imza attı. Nazmiye Oruçoğlu'nu kim öldürdü? Gürsel Selam'ı kim kaçırdı? Sedanur Güzel'in katili kim? İşte Müge Anlı ile Tatlı Sert 5 Kasım Pazartesi yayınında yaşananlar...

Medya 05.11.2018, 09:03 05.11.2018, 09:55 Burak ZİHNİ
Müge Anlı ile Tatlı Sert 5 Kasım Pazartesi Yayını | Programda neler yaşandı?

Reyting rekorları kıran gündüz kuşağı programında yıllardır Türkiye gündemine damga vuran Müge Anlı, haftanın ilk programında da karşımızda. Cuma günü yayınlanan son bölümde Nazmiye Oruçoğlu'nun katili aranmış ,Gürsel Selam'ın kim ya da kimler tarafından kaçırıldığı araştırılmaya devam edilmiş ve son olarak da Sedanur Güzel hakkında flaş bir detay paylaşılmıştı. Müfettiş lakabını alan ve çözmedik olay bırakmamaya çalışan Müge Anlı ve ekibi bugün de önemli bilgilerin yanısıra çok konuşulacak bir bölümle ATV ekranlarında olacak. Müge Anlı ile Tatlı Sert 5 Kasım Pazartesi yayınında neler yaşandı? Müge Anlı canlı izle linki de haberimizde.

Sedanur Güzel'i kim öldürdü?
Kars'ın Kağızman ilçesinde erik topladıktan sonra kendisinden haber alınamayan ve araştırmaların 6. gününde üzeri taşlarla bir şekilde cansız bir şekilde bulunan 9 yaşındaki Sedanur Güzel için süren soruşturma kapsamında yayın yasağı kararı alınmıştı. Tutuklanan 3 kişi sonrasında birçok kişi içlerinden birinin küçük Sedanur'un katili olabileceğini düşünüyor. Bu konuyu programında işlemeyi çok istediğini ancak alınan yayın yasağı ile ilgili olarak bahsedemediklerini dile getiren Müge Anlı şunları söylemişti; 'İstanbul'dan gelecek olan Adli Tıp raporu bekleniyor. İki ilden geldi ama İstanbul'dan gelmedi. Davaya bakan savcı değişti. Rapor geldikten sonra her şey daha da netleşir. Belki de içerdekiler suçsuz. Farklı bir kişi de olabilir'

nazmiye oruçoğlu

Programdaki yorumcular da bu ifadelere katılmıştı. Sedanur'u kim öldürdü? sorusunun cevabının bulunması için dua ediliyor.

SEDANUR GÜZEL MÜGE ANLI İLE TATLI SERT 2 KASIM CUMA

Gürsel Selam'ın kaçırılmasında son dakika gelişmesi
2.5 yaşında evinin önünden kaçırılan ve 21 yıl sonra ailesine kavuşan Gürsel Selam hakkındaki araştırmalar da sürüyor. Hala ile annenin karşı karşıya geldiği son bölümde muska iddiası ortaya atılmıştı. Gürsel de artık bu konudan çok sıkıldığını ve iki ailenin birleşmesini istediğini dile getirmiş, kabul etmedikleri takdirde hayatından çıkaracağını açıklamıştı. Bugün de genç adam hakkındaki araştırmalar devam edecek ve hem taraflar hem de tanıklar dinlenecek.

gürsel selam'ı kim kaçırdı

MÜGE ANLI KİMDİR?
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi'nden mezun oldu. Yüksek lisansını ise Kadir Has Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü'nde hukuk üzerine yaptı. Televizyon hayatına ilk olarak magazin alanında başlayan Anlı, diğer bir magazinci Şenay Düdek'le Kanal D'de yaptığı Dobra Dobra adlı magazin üzerine sohbetlerin olduğu ve konukların ağırlandığı bir program yaptı. Bir sezon birlikte program yaptıktan sonra, aynı programa Şenay Düdek ile Cenk Eren FOX Türkiye'de, Müge Anlı ise Pakize Suda'yla Kanal D'de devam etti.

Dobra Dobra'da ki sunuculuk deneyimi ile magazinciliği bırakıp sunuculuğa geçti ve atv'de yayınlanan kendine ait Müge Anlı ile Tatlı Sert adlı tartışma programını sunmaya başladı. Programda, kaybettiği yakınlarını arayan kişiler ağırlanmakta, işleyeni belli olmayan veya işleyenin bulunamadığı cinayetler aydınlatılmaya çalışılmaktadır.[5] Yine Tatlı Sert'in dışında, 2010 televizyon sezonunda, daha önceden Sinan Çetin'in yapmış olduğu Film Gibi adlı programla aynı formatta bir programı atv'de sundu. Müge Anlı ile Mektubunuz Var adlı programda, yaşadığı çeşitli olaylardan dolayı yakınlarıyla görüşemeyen, onları bulamayan kişiler konuk edildi.

selma danışman nerede

ATV
Genç kuşağın çocukluk çağından beri gayet iyi bildiği, Türkiye’nin önde gelen kanallarından olan ATV, 12 Temmuz 1993 yılında test yayınına başlayarak kurulmuştur. Kanal, normal yayın hayatına ise birkaç ay sonra; 9 Eylül 1993 yılında başlamıştır. ATV’nin kurucusu Dinç Bilgin olsa da; günümüze gelinceye kadar sık sık el değiştirmiş ve çeşitli değişikliklere uğramıştır.

Aslına bakarsak; en başta ATV’nin kuruluşuna öncü olan üç grup vardı. Dinç Bilgin (Bilgin Grubu), Hüznü Özyeğin (Fiba) ve Mehmet Emin Karamehmet (Çukurova Grubu).. Bu üç oluşumun meydana getirdiği Satel adlı şirket ile ATV’nin kuruluşu gerçekleştirilmiştir. Fakat daha sonra Özyeğin; hisselerini iki ortağa devrederek ATV’den ayrıldı. Çünkü tüm zamanını ve enerjisini Finansbank’ın büyümesine vermek istiyordu. Böylece Satel grubunu Bilgin ve Çukurova olmak üzere iki grup yönetmeye başladı. İlerleyen zamanda bu iki grup arasında ortaya çıkan anlaşmazlıklar sonucunda Dinç Bilgin bir şekilde ATV’de kontrolü eline aldı, tüm isim haklarını Merkez Yayıncılık’a devretti ve kanal bu şekilde yayın hayatına devam etti.

2002 yılında ise kanal Ciner Grubu’na devredilmiş ve yayın hayatına bu şekilde devam etmiştir. 2007 yılında da Çalık Holding’in şirketlerinden biri olan Turkuvaz AŞ’ye satılmıştır. Sabah gazetesi ile sürekli aynı kaderi paylaşan ATV’nin bu gazeteyle aynı sahipleri olduğunu zaten hepimiz biliyoruz.

Diziler dışında ATV; “Kim Milyoner Olmak İster?”, “Müge Anlı ile Tatlı Sert”, “Nihat Hatipoğlu ile Dosta Doğru” gibi programlarla da izleyicisine hizmet etmiştir. Ayrıca son birkaç yıldır Ramazan ayında Nihar Hatipoğlu’nun iftar ve sahur programlarının yayınlanmasıyla da kanal değerini ve izlenme oranını epey arttırmıştır..:)

Yeni dizilerden ve programlardan arta kalan vakitlerde ise Adanalı, Alemin Kralı, Yahşi Cazibe ve Bugünün Saraylısı adlı dizilerin tekrar bölümleri yayınlanmaktadır.

Yayına başlamasından günümze kadar ATV’de toplam 270 cıvarında dizi yayınlanmıştır. (Bitirilen ve yarım kalanlar beraber) . 70’ten fazla da yarışma ve komedi programı da bu kanalda emek vermiştir.

2015 yılına geldiğimizde ATV; Turkuvaz Medya Grubu’nun himayesinde Türkiye, Azerbaycan, Avustralya, Romanya, ABD ve birçok Avrupa bölgesinde faaliyetlerine devam etmektedir. Genel merkezi Beşiktaş’tadır. ATV Avrupa, a Haber, a Spor, Minika çocuk, Minika Go gibi kanallarla farklı kitlelere hitaben de yayın yapmaktadır.

ATV frekansı:

–Türksat 4A: 12054 H 27500 5/6 (SD/HD)

–DFH network: 1. Kanal

–Türksat TKGS: 2. Kanal (HD), 670. Kanal (SD)

–D-Smart: 25. Kanal (SD/HD)

–Digitürk: 25. Kanal (SD), 325. Kanal (HD)

–Filbox: 12054 H 27500 5/6 (SD/HD)

–Kablo TV: S 7 (SD)

Teledünya: 7. Kanal (SD), 24. Kanal (SD)

Merkez ATV, Merkez Yayın Holding A.Ş. tarafından görsel medya sektöründe faaliyet göstermek amacıyla 2002 yılında kurulmuştur. Şirketin sermayesinin tamamı kurucu şirkete aittir.

ATV televizyonu, ülkemizde sürdürmüş olduğu seviyeli, ilkeli, tarafsız, saygılı ve tüm aile bireylerini hedef alan yayıncılık politikası ile en çok izlenen TV kanalı olmuştur.

Pek çok ilklerin adresi olan ATV, Türk televizyon tarihine "Kaliteden ödün vermeden zirvedeyiz" sloganıyla paralel yayıncılık anlayışıyla ve yarattığı trendlerle damgasını vurmuştur. Bugüne kadar ulaşılan en yüksek reytingli dizilerin çoğu ATV'nin imzasını taşımaktadır.

Kaliteli çizgisinden ödün vermeyen ATV'nin amacı sansasyonel değil, kalıcı ve nitelikli reyting olmuştur. 10 bin metrekarelik kapalı alanıyla Avrupa'nın sayılı büyük stüdyolarından birine sahip olan ATV, nitelikli kadroları, başarılı yönetimi, yaratıcılığı, çağdaş, batıya dönük yüzü, kalitesi, değişmeyen felsefesi, yüksek izlenme ve reklam taşıma kapasitesi ile sektörün lideri konumundadır.

ATV Televizyonu, karasal vericiler, Kablolu TV ve digital platformlar vasıtası ile Türkiye nüfusunun %99'una, doğrudan uydu yayınları ve antenler yardımıyla da tüm Avrupa'ya, Kuzey Afrika'ya, Avustralya'ya, Amerika'ya ve Türki Cumhuriyetleri'ne erişim sağlamaktadır.

Merkez ATV, faaliyetlerini İstanbul Balmumcu'daki tesislerinden ve yatırımına 2003 yılının başında başlayıp tamamladığı İstanbul Sefaköy'de yer alan ve en büyüğü 1.720 metrekare olan toplam 12 stüdyonun, kontrol odalarının ve çalışma ofislerinin de yer aldığı medya kompleksinde yürütmektedir.

Merkez ATV sahibi olduğu Radio City markası ile yayıncılık yapan radyo kanalının faaliyetlerini de yürütmektedir.

nazmiye oruçoğlu öldürüldü

Müge Anlı 5 Kasım Pazartesi Canlı İzle
Nazmiye Oruçoğlu'nu kim öldürdü? Gürsel Selam'ı kim kaçırdı? Sedanur Güzel'in katili kim? İşte Müge Anlı ile Tatlı Sert 5 Kasım Pazartesi yayınında yaşananlar... Müge Anlı İle Tatlı Sert programını canlı olarak ATV ekranlarından izleyemeyen izleyiciler için iOS, Android ve web tabanlı işletim sistelerinin yüklü olduğu cep telefonları ve bilgisayarlar üzerinden atv.com.tr'ye giriş yaparak seyredebilirler. Ayrıca kanala ait uygulamalarla da programı takip edebilirler.

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?