Tatlı Bela 36. bölüm fragmanı ve özeti - 11 Temmuz Perşembe

Kanal 7'nin Hint dizisi Tatlı Bela'nın 36. bölümünde neler yaşanacak? Dün son bölümü yayınlanan dizi en heyecanlı yerinde sona ermişti. İşte Tatlı Bela 36. bölüm özeti ve fragmanı...

Medya 10.07.2019, 08:04 11.07.2019, 08:05
Tatlı Bela 36. bölüm fragmanı ve özeti - 11 Temmuz Perşembe

Dizilerin yeni bölümlerine dair fikir sahibi olabilmek için en kestirme yol fragman ve özetlerini takip etmektir. Kanal 7'de yayınlanan Tatlı Bela dizisinin izleyicileri de bir sonraki gün neler yaşanacağı konusundaki araştırmalarını web sitemiz aracılığı ile gerçekleştiriyor. Birçok yapımı geride bırakan ve her gün binlerce kişiye ulaşan Hint yapımının yeni bölümüne dair tüm gelişmeler haberimizde yer alıyor.

Uzun bir süredir yayınladığı Hint dizileriyle dikkat çeken Kanal 7'de yaz kuşağını Tatlı Bela dolduracak. Önemli oyuncuların yer aldığı dizide yine aşk ve duygusallık dolu bir hikaye anlatılıyor. 2013 yapımı olan ve tekrar bölümleriyle yayınlanmaya başlayan yapımın yeni bölümdeki gelişmeleri de merak ediliyordu. Kanal yayınladığı bilgilerle 36. bölüm fragmanı ve özeti sorularına yanıt verdi. İşte bugün yaşanacaklar...

Tatlı Bela 36. bölüm özeti
Kocası ve kaynanasının eziyetlerine dayanamayan Jyothi bir fırsatını bularak evi arar ve Angeli’den yardım ister. Angeli ise bunu reddeder. Abhay ise buna şahit olur ve eziyet etmeye başlar. Angeli oruç tutmaya niyetlidir ancak çok hastadır. Nirancan orucunu açmadan da orucunu bozmaz. Bu arada Slok Swati’nin hatıralarının bulunduğu odanın ışığını açık görünce hemen odaya gider ancak anahtarı bulamaz. Anahtar için Asta’nın dolabına bakmak ister, Asta daha önce Swati’ye ait günlüğü kendi dolabına koyduğu için kendi dolabının karıştırılmasına engel olur. Slok odanın anahtarını bulur kapıyı açtığında manzara korkunçtur hatıra namına hiç bir şey kalmamıştır. Slok deliye döner bu olayı kimin yaptığını sorgular, zavallı Asta iyi niyetli melek Angeli’nin yaptığı işi kendi üstüne alır. Slok, Asta’yı kolundan tuttuğu gibi odasına getirir. Eşyaları neden yaktığını sorar, Asta onların Swati ile ilgili olduğunu söyler. Slok şirazeden çıkmıştır, bağırıp çağırmaya devam eder. Seslere Varad gelir. Slok bu sefer de ona bağırır çağırır, özellikle geçen gün yaptığı sevgililer günü etkinliğinden dolayı.

tatlı bela 37 .bölüm izle

tatlı bela 37 .bölüm özeti

tatlı bela 36. bölüm izle

tatlı bela 36. bölüm özet

TATLI BELA 36. BÖLÜM ÖZETİ

TATLI BELA 36. BÖLÜM İZLE

tatlı bela 36. bölüm izle

tatlı bela 36. bölüm özet

tatlı bela 36. bölüm izle

tatlı bela 36. bölüm özet ve fragman


tatlı bela 36. bölüm

tatlı bela 36. bölüm özet

TATLI BELA 36. bölüm İZLE

TATLI BELA 36. bölüm ÖZETİ

tatlı bela 36. bölüm izle

tatlı bela 36. bölüm özet

tatlı bela yeni bölüm izle

tatlı bela özet

Tatlı Bela genel konusu
Hindistan’ın iki ünlü yıldızı Avinash Sachdev ile Shrenu Parikh’i bir araya getiren ve Bir Garip Aşk dizisinin 2. Sezonu olarak da bilinen Ek Baar Phir adlı dizi Tatlı Bela adı ile Kanal 7’de ekrana geliyor. Aşk ve nefretin mücadelesini hayat görüşleri ve toplumsal statüleri birbirinden tamamen farklı olan Shlok ve Ashta’nın kesişen hayatları üzerinden anlatan Tatlı Bela, aşkın gücünü bir kez daha gözler önüne serecek. Severek evlendiği eşiyle annesinin baskıları sonucu arası açılan Shlok, aşka olan umudunu kaybetmiş, paranın gücüne her şeyden daha çok inanarak yaşamını sürdürmeye başlamıştır. Tuhaf bir rastlantı sonucu karşılaştığı Ashta ise iyilik dolu kalbi sayesinde çevresindeki insanları mutlu etmek isteyen, duygulara değer veren güzel bir genç kızdır. Tesadüflerin kendilerini birbirine kenetlediğinden habersiz olan ikili her karşılaşmada birbirleriyle kavga etseler de yaşanacak sürpriz gelişmeler Shlok ve Ashta’yı birbirlerine bağlayacaktır. Nefretin gölgelediği büyük bir aşkın dram ve macera dolu öyküsü Tatlı Bela 04 Haziran Cumartesi gününden itibaren her gün 22:20’de Kanal 7 ekranlarında olacak.

Tatlı Bela kadrosu
Yönetmen: Waseem Sabir, Yusuf Ansari
Oyuncular: Avinash Sachdev, Shrenu Parikh, Manish Wadhwa, Geetanjali Tikekar, Samir Sharma, Shalmalee Desai
Yapım: Hot Star İndia
Yapım yılı: 2013
Orijinal adı: Iss Pyar Ko Kya Naam Doon Ek Baar Phir
Ülke: Hindistan


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?