Tatlı Bela 42. bölüm fragmanı ve özeti - 17 Temmuz Çarşamba

Kanal 7'nin Hint dizisi Tatlı Bela'nın 42. bölümünde neler yaşanacak? Dün son bölümü yayınlanan dizi en heyecanlı yerinde sona ermişti. İşte Tatlı Bela 42. bölüm özeti ve fragmanı...

Medya 16.07.2019, 08:03 18.07.2019, 06:47
Tatlı Bela 42. bölüm fragmanı ve özeti - 17 Temmuz Çarşamba

Dizilerin yeni bölümlerine dair fikir sahibi olabilmek için en kestirme yol fragman ve özetlerini takip etmektir. Kanal 7'de yayınlanan Tatlı Bela dizisinin izleyicileri de bir sonraki gün neler yaşanacağı konusundaki araştırmalarını web sitemiz aracılığı ile gerçekleştiriyor. Birçok yapımı geride bırakan ve her gün binlerce kişiye ulaşan Hint yapımının yeni bölümüne dair tüm gelişmeler haberimizde yer alıyor.

Uzun bir süredir yayınladığı Hint dizileriyle dikkat çeken Kanal 7'de yaz kuşağını Tatlı Bela dolduracak. Önemli oyuncuların yer aldığı dizide yine aşk ve duygusallık dolu bir hikaye anlatılıyor. 2013 yapımı olan ve tekrar bölümleriyle yayınlanmaya başlayan yapımın yeni bölümdeki gelişmeleri de merak ediliyordu. Kanal yayınladığı bilgilerle 42. bölüm fragmanı ve özeti sorularına yanıt verdi. İşte bugün yaşanacaklar...

Tatlı Bela 42. bölüm özeti
Dizibilgi.tv'deki özete göre Tatlı Bela’nın bu bölümünde Aditi amacına ulaştığı için mutludur. Onlardan ebediyyen kurtulduğunu düşünerek Nirancan’ın evine gider. Varad kardeşini bulmak için babasına söz vermiştir. Aramalar devam etmekte ancak bir sonuca ulaşılamamıştır. Slok kendine gelir ve yanında Asta’yı görünce çok sevinir. Ona özlemle sarılır. Asta bitkindir birlikte at çiftliğine doğru yürürler. Varad onları görünce çok sevinir. Hep birlikte eve dönerler. Nirancan oğlunun sağ salim dönmesinden dolayı ona sarılır. Kalindi ise kızını görmeye gelir. Kalindi kızının başına gelenlerden dolayı Slok’u suçlamaktadır. Kızına boşanmanıza iki gün kaldı bu zamanı beklemeden eve dön diye ısrar etse de Asta Slok bütün sıkıntılarımda yanımdaydı ve beni her zaman kurtaran oydu ancak 2 gün sonra geleceğim der. Evde bu duruma sevinmeyen bir kişi vardır.

TATLI BELA 44. BÖLÜM İZLE

TATLI BELA 44. BÖLÜM ÖZET

tatlı bela 43. bölüm izle

TATLI BELA 43. BÖLÜM ÖZET

TATLI BELA 42. BÖLÜM İZLE

TATLI BELA 42. BÖLÜM ÖZETİ VE FRAGMANI

tatlı bela 42. bölüm izle

tatlı bela 42. bölüm özeti

tatlı bela 42. bölüm izle

tatlı bela 42. bölüm özeti

tatlı bela 42. bölüm özeti

tatlı bela 42. bölüm izle

tatlı bela 37 .bölüm izle

tatlı bela 37 .bölüm özeti

tatlı bela 42. bölüm izle

tatlı bela 42. bölüm özet


TATLI BELA 42. bölüm ÖZETİ

TATLI BELA 42. bölüm İZLE

tatlı bela 42. bölüm izle

tatlı bela 42. bölüm özet

tatlı bela 42. bölüm izle

tatlı bela 42. bölüm özet ve fragman

tatlı bela 42. bölüm

tatlı bela 42. bölüm özet

TATLI BELA 42. bölüm İZLE

TATLI BELA 42. bölüm ÖZETİ

tatlı bela 42. bölüm izle

tatlı bela 42. bölüm özet

tatlı bela yeni bölüm izle

tatlı bela özet

Tatlı Bela genel konusu
Hindistan’ın iki ünlü yıldızı Avinash Sachdev ile Shrenu Parikh’i bir araya getiren ve Bir Garip Aşk dizisinin 2. Sezonu olarak da bilinen Ek Baar Phir adlı dizi Tatlı Bela adı ile Kanal 7’de ekrana geliyor. Aşk ve nefretin mücadelesini hayat görüşleri ve toplumsal statüleri birbirinden tamamen farklı olan Shlok ve Ashta’nın kesişen hayatları üzerinden anlatan Tatlı Bela, aşkın gücünü bir kez daha gözler önüne serecek. Severek evlendiği eşiyle annesinin baskıları sonucu arası açılan Shlok, aşka olan umudunu kaybetmiş, paranın gücüne her şeyden daha çok inanarak yaşamını sürdürmeye başlamıştır. Tuhaf bir rastlantı sonucu karşılaştığı Ashta ise iyilik dolu kalbi sayesinde çevresindeki insanları mutlu etmek isteyen, duygulara değer veren güzel bir genç kızdır. Tesadüflerin kendilerini birbirine kenetlediğinden habersiz olan ikili her karşılaşmada birbirleriyle kavga etseler de yaşanacak sürpriz gelişmeler Shlok ve Ashta’yı birbirlerine bağlayacaktır. Nefretin gölgelediği büyük bir aşkın dram ve macera dolu öyküsü Tatlı Bela 04 Haziran Çarşambartesi gününden itibaren her gün 22:20’de Kanal 7 ekranlarında olacak.

Tatlı Bela kadrosu
Yönetmen: Waseem Sabir, Yusuf Ansari
Oyuncular: Avinash Sachdev, Shrenu Parikh, Manish Wadhwa, Geetanjali Tikekar, Samir Sharma, Shalmalee Desai
Yapım: Hot Star İndia
Yapım yılı: 2013
Orijinal adı: Iss Pyar Ko Kya Naam Doon Ek Baar Phir
Ülke: Hindistan


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?