Gelinim Mutfakta 1 Aralık Salı puan durumu! Bugün kim birinci oldu?

Kanal D'nin sevilerek izlenen yarışması Gelinim Mutfakta'da yepyeni bir güne merhaba deniliyor. Bugün başlayan yılın son ayında haftanın ikinci bölümü yayınlanacak olan programda gelinler mutfağa girecek kayınvalideler onları hem koruyacak hem de rakibelerine üstünlük kurmaya çalışacak. Gün sonunda ise alınacak puanlara göre sıralama oluşacak. Peki, Gelinim Mutfakta 1 Aralık Salı kim birinci oldu? Çeyrek altını hangi gelin taktı? Puan durumu haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.

Televizyon 01.12.2020, 11:58 01.12.2020, 12:06 Burak ZİHNİ

Onur Büyüktopçu'nun sunumuyla ekranlarda 500. bölümüne doğru ilerleyen Doya Doya Moda'da büyük heyecan sürüyor. Haftanın ikinci bölümünde izleyicilerin ekran başına kilitleneceği yarışmada yaşanacaklar merak konusu. Gelinlerin ellerinin lezetini yarıştırdığı, kayınvalidelerin onlara ortak olup diğer yandan da birbirlerine üstünlük kurma çabaları seyircilere eğlenceli dakikalar yaşatacak. Dİğer yandan alınacak puanlar da çok önemli ve hafta finali için de büyük önem taşıyor. En çok merak edilen konulardan biri olan puanlar öğrenilmek isteniyor. Peki, Gelinim Mutfakta 1 Aralık Salı kim birinci oldu? Çeyrek altını hangi gelin taktı? Puan durumu haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.


 

Dün neler yaşandı?

Kanal D'nin ilgiyle izlenen yarışmasındaki lezzet ve rekabet rüzgarında dün haftanın ilk günü geride kaldı. İlayda'nın ezici üstünlüğü ile tamamlanan günde güzel yarışmacı 23 puanla zirveye oturdu ve çeyrek altını yakasına taktı. Aysun 17 puanl ikinci olurken Gizem ise 16 puanla üçüncü basmakta günü tamamladı. Nurcan ise sadece 5 puanla sonuncu oldu.

gelinim mutfakta elif aytaç


gelinim mutfakta elif aytaç kimdir

Gelinim Mutfakta Didem Doğan fotoğrafları


Gelinim Mutfakta Didem Doğan kimdir?

Gelinim Mutfakta Gizem Sancaktar fotoğrafları

Gelinim Mutfakta Gizem Sancaktar kimdir?


gelinim mutfakta ezgi eser

gelinim mutfakta ezgi eser

Gelinim Mutfakta Serpil Sarper fotoğrafları


Gelinim Mutfakta Serpil Sarper kimdir?

Günün yemeği çibörek

Gelinim Mutfakta denildiğinde akla ilk olarak yemek geliyor. Yarışmada günün konseptine göre mutfağa girip hazırlıklarını yapan gelinler, gün sonunda puanlarını alıyor ve birinci belirleniyor. Bugün haftanın ikinci gününde gelinler çibörek yapacak. Hamur işi ve genelde kahvaltılık bir lezzet olarak sofralarımızda yer bulan çibörek için ev hanımları da yapmak için araştırmalarda bulunacak. Çibörek tarifi, malzemeleri ve yapılışı ile ilgili bilgileri buraya tıklayarak haberimizde okuyabilirsiniz.


 

Gelinim Mutfakta Puan Durumu

Pazartesiden itibaren mutfağa giren yarışmacıların alacakları her puan büyük önem taşıyor. Bu sebeple de en yüksek sıralamayı elde edip haftayı ödülle tamamlamak istiyorlar. Yarışmacıların topladığı puanlar açıklandıktan sonra haberimizde yer alacak.

İlayda Doğan Arslan:
Nurcan Çonkuroğlu:
Gizem Sancaktar:
Nurcan Çonkuroğlu:

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?