Gelinim Mutfakta 10 Kasım Salı birincisi kim? Puan Durumu

Kanal D'nin sevilen yarışması Gelinim Mutfakta'da yeni bir gün daha ekranlara geliyor. Dün başlayan yeni haftanın ardından bugün gelinler bir kez daha mutfağa girecek ve günün yemeğini yaparak birincilik mücadelesi verecek. Peki, Gelinim Mutfakta 10 Kasım Salı birincisi kim? Çeyrek altını kim kazandı? Puan Durumu haberimizde yer alıyor.

Televizyon 10.11.2020, 12:01 Burak ZİHNİ

Televizyon ekranlarının en çekişmeli, en tarz ve en stil yarışması Doya Doya Moda'da bugün haftanın ikinci günü başlıyor. Birbirinden iddialı 7 yarışmacının rekabetinde heyecan yine had safhada olacak. İzleyicilerin detelevizyon başına kilitleneceği günde eğlenceli olduğu kadar gergin anlara da tanıklık edilecek. Bunun yanısıra jürinin vereceği kararlar ve kanaatleri de büyük önem taşıyacak. Bakırköy'de pantolon ceket şıklığı konseptinde tercihlerini yapacak yarışmacıların alacakları puanlar merakla öğrenilmek isteniyor ve araştırılıyor. Peki, Gelinim Mutfakta 10 Kasım Salı birincisi kim? Çeyrek altını kim kazandı? Puan Durumu haberimizde yer alıyor.


 

Dün neler yaşandı?

Haftanın yeni yarışmacıları Esra Özekin ve kayınvalidesi Hatice Özekin ilk kez stüdyodalardı. Gözler üzerindeydi ve alacakları puanlar da merak konusuydu. Pazartesi günü gelinler belibağlı hazırlayarak kayınvalidelerin karşısına çıktı. En yüksek puanı Esra elde etti. Günü 18 puanla kapatan güzel yarışmacının bir puan arkasında Aysun yer aldı. İlayda 13, Gizem ise 4 puanla pazartesi gününü bitirdi.

Gelinim Mutfakta Gizem Sancaktar fotoğrafları

Gelinim Mutfakta Gizem Sancaktar kimdir?


gelinim mutfakta ezgi eser

gelinim mutfakta ezgi eser

Gelinim Mutfakta Serpil Sarper fotoğrafları


Gelinim Mutfakta Serpil Sarper kimdir?

Günün yemeği yağlama

Gelinim Mutfakta denildiğinde akla ilk olarak yemek geliyor. Yarışmada günün konseptine göre mutfağa girip hazırlıklarını yapan gelinler, gün sonunda puanlarını alıyor ve birinci belirleniyor. Bugün haftanın ikinci gününde gelinler yağlama yapacak. Kayseri yemeği olarak sofralarımızda yer bulan soğan dolması için ev hanımları da yapmak için araştırmalarda bulunacak. Yağlama tarifi, malzemeleri ve yapılışı ile ilgili bilgileri buraya tıklayarak haberimizde okuyabilirsiniz.


 

Gelinim Mutfakta Puan Durumu

Pazartesiden itibaren mutfağa girecek olan yarışmacıların alacakları her puan büyük önem taşıyor. Bu sebeple de en yüksek sıralamayı elde edip haftaya moralli başlamak istiyorlar. Yarışmacıların topladığı puanlar açıklandıktan sonra haberimizde yer alacak.

İlayda Doğan Arslan:
Aysun Kuşatan:
Gizem Sancaktar:
Esra Özekin:

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?