Esra Erol'da 17 Şubat 2021 Çarşamba ATV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle

ATV ekranlarının sevilerek izlenen reality programı Esra Erol'da haftanın üçüncü günü başlıyor. Birbirinden önemli dosyalar ve konuklarla adından söz ettirmeyi başaran güzel sunucu Esra Erol ve ekibi yine iş başında. Esra Erol'da 17 Şubat 2021 Çarşamba ATV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle seçenekleri haberimizde yer alıyor.

TV 17.02.2021, 07:36 Burak Zihni

Yıllardır televizyon ekranlarında izleyenlerin en çok güvendiği isimlerden biri olmayı başaran Esra Erol 17 Şubat Çarşamba günü de yine karşınızda. ATV'nin Müge Anlı'dan sonra ikindi kuşağında yer verdiği reality programını sunan Esra Erol, ekibiyle birlikte yine görev başında. Kayıpları bulmak, aileleri bir araya getirmek ve suçlular için gerekeni yapmak adına yine yerini alacak olan güzel sunucu için binler televizyon karşısına kilitlenecek. Akıl almaz iddialar, kan donduran suçlamalar... Esra Erol'da 17 Şubat 2021 Çarşamba ATV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle seçenekleri haberimizde yer alıyor.


Esra Erol'da son bölümde neler yaşandı?

Sevda Gün Eşi Mehmet Gün’ü Arıyor. Sevda Hanım, mutlu olmak için bir yuva kurduğunu ama eşinin ihanetiyle karşılaştığını belirtti. Kayınvalidesinin iddiasına göre, eşi kendisiyle nişanlanırken bile başka bir evliliği planladığını söylemişti. Mehmet Gün, eşiyle görüşeceğini belirtti. Kendisini alkışlayan Mehmet Bey, tepki görmüştü. Esra Erol bu evliliğin 8 yıllık olduğunu ama Mehmet Bey’in 4 yıldır ortada olmadığını açıkladı. Mehmet Bey hayatında o dönem kimse olmadığını bel fıtığı olduğunda eşinin kendisine bakmadığını iddia etmişti. Bereket Teyze, kızı Suna’yı arıyordu kızı Suna canlı yayına geldi ve annesine dönmek istemediğini söyledi daha sonra Esra Erol’un ısrarı sonucu annesine sarıldı. Bereket teyze ise canlı yayında bayıldı. Ömer Şener eşinin ailesinin kendisini eşinde ayırdığını iddia ediyordu. Rabia Hanım ise eşinin sosyal medyada fotoğraflarını paylaştığı için evi terk ettiğini söyledi. Canlı yayına bağlanan eşine Ömer Bey dön çağrısı yaptı. Zekiye Kambur eşinin kendisini Serap diye bir kadınla aldattığını iddia ediyor. Zekiye Kambur eşinin kendisini Serap diye bir kadınla aldattığını iddia ediyordu. Serap Hanım yayına geldi ve27 yaşında olduğunu ve eylül ayından beri Ömer ile birlikte olduklarını söyledi. Serap Hanım Zekiye Hanım yayına çıktıktan sonra arkasını dönüp gittiğini evli olduğunu yayında olduğunu daha önce boşanma süreçlerinin devam ettiğini bildiğini söyledi.
Esra Erol 17 Şubat Çarşamba Youtube İzle

Dobra yorumlarıyla ekranlara damga vuran Esra Erol, tüm olayları ele almayı sürdürüyor. ATV'de yayınlanan programı izleyiciler tekrar izlemek istiyor. Gözden kaçan noktaları incelemek, bilgi sahibi olunan konularda ihbar hattına akış sağlamak isteyenler Esra Erol'da Youtube izle seçeneği ile programı seyrediyor. ATV Youtube kanalı ve Esra Erol'da Youtube kanalı üzerinden yayınları seyredebilirsiniz.


 

esra erol öykü kimdir
 

esra erol öykü

esra erol'da gamze erdem

esra erol'da avukat hülya kuran

Esra Erol Tekrar İzle - 17 Şubat Çarşamba

İşte, okulda veya dışarda olan izleyiciler için Esra Erol'da programını tekrar izleme seçeneği de mevcut. Bunun için birçok platform bulunmaktadır. ATV ve programın Youtube kanalı ile birlikte Digiturk, D-Smart gibi pek çok yayın ağı da Esra Erol'dayı yayınlamakla birlikte geri sar özelliği ile tüm yayını izleme şansı vermektedir. Ayrıca www.atv.com.tr üzerinden de izleyebilirsiniz.


Esra Erol kimdir? Evli mi nereli kaç yaşında
Esra Erol, 12 Mayıs 1982 tarihinde İstanbul Eyüp’de doğdu.


5 kız çocuğun ortancasıdır. Aslen Sinop Ayancık'lı bir ailenin çocuğudur. Adı Seyfi ve polis olan babasının tayin olduğu Kütahya’da İlk, orta ve lise öğrenimini tamamladı.

Kız lisesi Çini Seramik mezunudur. Açık Öğretim Fakültesi’nden mezun oldu. Maltepe Üniversitesi’nin diksiyon-spikerlik kurslarına katıldı. Sonra Marmara Üniversitesi Radyo-Televizyon bölümünde eğitim aldı.


Beden Eğitimi öğretmeni olmayı planlarken televizyoncu oldu. Lise yıllarından beri yerel radyo ve televizyonlarda kendi hazırladığı programları sundu.

İki yıl üst üste Türkiye’nin en prestijli ödüllerinden biri olan Altın Kelebek’i alarak en iyi sunucu ödülünü kazandı.

2010 yılında başlattığı sosyal sorumluluk projesi Umut Evi ile 6000 kadına ücretsiz danışmanlık hizmeti verdi, projenin gelirini ise içeriğini program adayı kadınların olduğu Sessiz Kadınlar ve Kara Duvak kitabı ile elde etti. Programında engelli vatandaşlara desteğinden dolayı mavi kapak kampanyasıyla 1000‘in üstünde akülü sandalye dağıttı.

2 Temmuz 2010 tarihinde Ali Özbir ile evlenen Esra Erol iki çocuk annesidir.


Kariyer :
Siemens Mobile Kuşak - Sunucu (Teknoloji TV) 2003
Turkuaz (Kanal D) 2005 - 2007
Dest-i İzdivaç: (Flash TV) 2007
Esra Erol'la İzdivaç (Star TV) 2008
Esra Erol'la (Fox TV) 2013 - 2014
Esra Erol'da (ATV) 2015 - 2017


Oyunculuk deneyimi :
Kalp Gözü - TV Dizisi (Kanal 7) 2004
Başkan (TV Filmi) 2005
Tuzak (Banu) - TV Dizisi 2005
Kanal-İ-Zasyon (Konuk Oyuncu) - Sinema Filmi 2009
Kamerayla İzdivaç - Sinema Filmi 2010

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?