Esra Erol'da 18 Şubat 2021 Perşembe ATV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle

ATV ekranlarındaki yolculuğunda milyonları televizyon karşısına kilitleyen Esra Erol'da haftanın dördüncü günü başlıyor. Çok konuşulan ve Türkiye gündemine damga vuran olayları ile adından söz ettirmeyi başaran başarılı sunucu Esra Erol ve ekibi bugün de seyircilerin önündeki yerini alacak. İncelenen dosyalardaki son dakika bilgileri anbean aktarılacak. Esra Erol'da 18 Şubat 2021 Perşembe ATV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle seçenekleri haberimizde yer alıyor.

TV 18.02.2021, 07:28 Burak ZİHNİ

Yıllardır televizyon ekranlarında izleyenlerin en çok güvendiği isimlerden biri olmayı başaran Esra Erol 18 Şubat Perşembe günü de yine karşınızda. ATV'nin Müge Anlı'dan sonra ikindi kuşağında yer verdiği reality programını sunan Esra Erol, ekibiyle birlikte yine görev başında. Kayıpları bulmak, aileleri bir araya getirmek ve suçlular için gerekeni yapmak adına yine yerini alacak olan güzel sunucu için binler televizyon karşısına kilitlenecek. Akıl almaz iddialar, kan donduran suçlamalar... Esra Erol'da 18 Şubat 2021 Perşembe ATV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle seçenekleri haberimizde yer alıyor.


Esra Erol'da son bölümde neler yaşandı?

Sevda Gün Eşinden Boşanmak İstiyordu Sevda Hanım bugün yayınımıza Zümrede ablasıyla katıldı. 7 kız kardeş olduklarını söyledi. Yüzde 80 Engelli Vildan Meydan Kayıp ve nerede? Mehmet Gün, kebapçı olduğunu söyledi. Tek dükkânı olduğunu ifade etti. Anlaşmalı boşanmaya hazır olduğunu belirtti. Esra Erol, esnafların şu dönemde zorlandığını ancak kademeli olarak artık açılacağını ifade etmişti. Sevda Hanım, eşinin kendisini bıraktığında 25 yaşında olduğunu ve şimdi 30 yaşında olduğunu belirtti. Çocuğunun hastalığının da bu dönemde kötü olduğunu ve evlatlarının mide girişi çok dar olduğunu ve beslenemediğini ifade etti. Konu Bereket Teyze; kızı Suna Demir’i arıyordu dün stüdyoya gelen suna annesine sarılmıştı. Suna annesinin kendisine iyi davranmadığını alıp karşısına alıp konuşmadığını hatta yüzüne tükürdüğünü belirtti. Suna bir süre daha böyle yaşayacağını yengesine nerede kaldığını söyleyeceğini ama bir süre sakinleşmek istediğini yerinin zaten ailesinin yanı olduğunu ifade etti. Bereket Hanım oğlunun Suna’ya kendi yaşayacağı ev açmak istediğini orada yaşasın gidip gelmek yapmayalım dediğini yayına bağlanmasını istediğini söyledi. Zekiye Hanım eşinin başka bir kadınla kendisini aldattığını ve o kadını hamile bıraktığını iddia etmişti. Canlı yayında büyük bir yüzleşme yaşandı.
Esra Erol 18 Şubat Perşembe Youtube İzle

Dobra yorumlarıyla ekranlara damga vuran Esra Erol, tüm olayları ele almayı sürdürüyor. ATV'de yayınlanan programı izleyiciler tekrar izlemek istiyor. Gözden kaçan noktaları incelemek, bilgi sahibi olunan konularda ihbar hattına akış sağlamak isteyenler Esra Erol'da Youtube izle seçeneği ile programı seyrediyor. ATV Youtube kanalı ve Esra Erol'da Youtube kanalı üzerinden yayınları seyredebilirsiniz.


 

esra erol öykü kimdir
 

esra erol öykü

esra erol'da gamze erdem

esra erol'da avukat hülya kuran

Esra Erol Tekrar İzle - 18 Şubat Perşembe

İşte, okulda veya dışarda olan izleyiciler için Esra Erol'da programını tekrar izleme seçeneği de mevcut. Bunun için birçok platform bulunmaktadır. ATV ve programın Youtube kanalı ile birlikte Digiturk, D-Smart gibi pek çok yayın ağı da Esra Erol'dayı yayınlamakla birlikte geri sar özelliği ile tüm yayını izleme şansı vermektedir. Ayrıca www.atv.com.tr üzerinden de izleyebilirsiniz.


Esra Erol kimdir? Evli mi nereli kaç yaşında
Esra Erol, 12 Mayıs 1982 tarihinde İstanbul Eyüp’de doğdu.


5 kız çocuğun ortancasıdır. Aslen Sinop Ayancık'lı bir ailenin çocuğudur. Adı Seyfi ve polis olan babasının tayin olduğu Kütahya’da İlk, orta ve lise öğrenimini tamamladı.

Kız lisesi Çini Seramik mezunudur. Açık Öğretim Fakültesi’nden mezun oldu. Maltepe Üniversitesi’nin diksiyon-spikerlik kurslarına katıldı. Sonra Marmara Üniversitesi Radyo-Televizyon bölümünde eğitim aldı.


Beden Eğitimi öğretmeni olmayı planlarken televizyoncu oldu. Lise yıllarından beri yerel radyo ve televizyonlarda kendi hazırladığı programları sundu.

İki yıl üst üste Türkiye’nin en prestijli ödüllerinden biri olan Altın Kelebek’i alarak en iyi sunucu ödülünü kazandı.

2010 yılında başlattığı sosyal sorumluluk projesi Umut Evi ile 6000 kadına ücretsiz danışmanlık hizmeti verdi, projenin gelirini ise içeriğini program adayı kadınların olduğu Sessiz Kadınlar ve Kara Duvak kitabı ile elde etti. Programında engelli vatandaşlara desteğinden dolayı mavi kapak kampanyasıyla 1000‘in üstünde akülü sandalye dağıttı.

2 Temmuz 2010 tarihinde Ali Özbir ile evlenen Esra Erol iki çocuk annesidir.


Kariyer :
Siemens Mobile Kuşak - Sunucu (Teknoloji TV) 2003
Turkuaz (Kanal D) 2005 - 2007
Dest-i İzdivaç: (Flash TV) 2007
Esra Erol'la İzdivaç (Star TV) 2008
Esra Erol'la (Fox TV) 2013 - 2014
Esra Erol'da (ATV) 2015 - 2017


Oyunculuk deneyimi :
Kalp Gözü - TV Dizisi (Kanal 7) 2004
Başkan (TV Filmi) 2005
Tuzak (Banu) - TV Dizisi 2005
Kanal-İ-Zasyon (Konuk Oyuncu) - Sinema Filmi 2009
Kamerayla İzdivaç - Sinema Filmi 2010

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138