Esra Erol'da 25 Ekim Pazartesi tek parça tekrar yayın izle | Bugün neler oldu?

ATV'nin sevilerek izlenen ve uzun süredir de rakipsiz olarak yoluna devam eden dizisi Esra Erol'da yeni haftasına merhaba diyor. Dikkat çeken konuları, ağızları açık bırakan konuları, sürpriz konukları ve uzman isimleri ile yine ilgi odağı olacak başarılı sunucu Esra Erol herkesi ekran başına kilitleyecek. İzleyemeyenler veya yeniden izlemek isteyenler de tekrar yayını seyredebilmek amacında. Esra Erol'da 25 Ekim Pazartesi tek parça tekrar yayın izle alternetifleri haberimizde yer alıyor.

TV 25.10.2021, 15:47 Burak ZİHNİ
Esra Erol'da 25 Ekim Pazartesi tek parça tekrar yayın izle | Bugün neler oldu?

ATV ekranlarının sevilen programı Esra Erol'da yeni bir haftanın daha sonuna geldi. Başarılı sunucu Esra Erol'un hafta başından bu yana işlediği dosyaların ilgiyle takip edildiği canlı yayın için milyonlar yine televizyon başına kilitlenecek. Musa Bey'in eşinin evden gitmesi sebebiyle çıktığı stüdyoda söyledikleri sonrası araştırılmaya başlanan gerçekler, Selim Bey'in iddiaları, Murat ve Ayşe'nin yüzleşmesi ve daha çok fazlası yine seyircilerin karşısında olacak. Esra Erol'da 25 Ekim Pazartesi tek parça tekrar yayın izle alternatifleri haberimizde.


 

Dün neler oldu?

Hatice Uzun Oğlunun Gelini Tarafından Kaçırıldığını Öne Sürüyor.Hatice Hanım, içeriye Benim oğlumu kurtar Esra diye bağırarak girdi ve böyle evliliğin olmayacağını, böyle kaçırma olmayacağını, herkesin anne babası olduğu herkesin evladı olduğunu, kendi evladının kavuşturulmasını ve sesinin duyulmasını istedi. Hatice Hanım, içinin yandığını, oğlunun kendisi olmadan duramayacağını, şimdi kendisinin nasıl unutulduğunu, beni kurtar anne dediğini belirtip bağırdı. Hatice Hanım oğlu Emrullah Bey’in Sedanur ile evlendiğini, 30 Ağustos’ta evlendiklerini, oğluna, oğlum eşine dikkat et dediğini, gelininin hareketlerinin çok değişik olduğunu, sürekli birilerinden para istediğini anlattı.Hatice Hanım, Sedanur’un babaannesi ile büyüdüğünü belirttikten sonra İlkay Hanım kızının kendi evinde kaldığını, Çorlu’da yaşadıklarını dile getirdi. Hatice Hanım da Silivri’de yaşadıkları bilgisini verdi. İlkay Hanım, kızı ve damadının ev yuva kurduğunu, gelip bakılabileceğini dile getirdi. Hatice Hanım, gelinini nasıl taşıyacağını sorunca Esra Erol, oğlun belki annesi ile yaşamak istemediğini söyledi.  Hatice Hanım, içeriye Benim oğlumu kurtar Esra diye bağırarak girdi ve böyle evliliğin olmayacağını, böyle kaçırma olmayacağını, herkesin anne babası olduğu herkesin evladı olduğunu, kendi evladının kavuşturulmasını ve sesinin duyulmasını istedi. Hatice Hanım, içinin yandığını, oğlunun kendisi olmadan duramayacağını, şimdi kendisinin nasıl unutulduğunu, beni kurtar anne dediğini belirtip bağırdı. Hatice Hanım, gelininin nikahtan sonra kendi evinde yaşamaya başladığını, bir kere fındık tarlasındayken oğlunun telefon açtığını, anne bu kızdan telefonu alacağım artık dediğini, kendisinin de dünürünü arayıp “Bu kızın hareketleri değişik atlayıp gelin” dediğini, kendisinden para istendiğini dile getirdi. İlkay Hanım, kızının çok canım acıdı anne dediğini, kızının karakolu arayıp kaynanam beni dövdü dediğini, karakolun kızını alıp dedesine bıraktığını, Hatice Hanım’ın ben daha da kabul etmiyorum kızını, bu kapıdan çıkarsa bir daha giremez dediğini yani bu olaydan sonra kızı ile Emrullah’ın boşanma kararı aldığını anlattı.


 

Esra Erol 25 Ekim Pazartesi Youtube İzle

Dobra yorumlarıyla ekranlara damga vuran Esra Erol, tüm olayları ele almayı sürdürüyor. ATV'de yayınlanan programı izleyiciler tekrar izlemek istiyor. Gözden kaçan noktaları incelemek, bilgi sahibi olunan konularda ihbar hattına akış sağlamak isteyenler Esra Erol'da Youtube izle seçeneği ile programı seyrediyor. ATV Youtube kanalı ve Esra Erol'da Youtube kanalı üzerinden yayınları seyredebilirsiniz.

esra erol öykü kimdir
 

esra erol öykü


esra erol'da gamze erdem

esra erol'da avukat hülya kuran

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?