Esra Erol'da 30 Eylül Perşembe ATV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle | Esra Erol 30 Eylül izle

ATV'nin sevilerek izlenen ve her bölümüyle izleyenleri ekran karşısına kilitleyen programı Esra Erol'da ayın son gününde de birçok olayı işleyecek. Başarılı sunucu Esra Erol'un birbirinden çarpıcı dosyalarla ülke gündemine damga vuracağı canlı yayın ilgiyle seyredilecek. Esra Erol'da 30 Eylül Perşembe ATV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle alternatifleri haberimizde yer alıyor.

TV 30.09.2021, 14:26 Burak ZİHNİ
Esra Erol'da 30 Eylül Perşembe ATV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle | Esra Erol 30 Eylül izle

Esra Erol 30 Eylül Perşembe günü de yine karşınızda. ATV'nin Müge Anlı'dan sonra ikindi kuşağında yer verdiği reality programını sunan Esra Erol, ekibiyle birlikte yine görev başında. Kayıpları bulmak, aileleri bir araya getirmek ve suçlular için gerekeni yapmak adına yine yerini alacak olan güzel sunucu için binler televizyon karşısına kilitlenecek. Akıl almaz iddialar, kan donduran suçlamalar...Son bölümde Esra Erol’da neler yaşandı? Şinasi Yıldırım stüdyoya geldi ve eşi Nevcivan Yıldırım 31 Ağustos günü hastaneye gidiyorum diye evden çıktığını akşam 4 gibi arayıp ben eve gelmeyeceğim dediğini, hastaneye gidip baktığını hastanede kayıt olmadığını, eşinin kızını da alıp gittiğini, oğlunun evde kaldığını dile getirdi. Eşinden 2 gün sonra haber aldığını, Mahmut Çamlıca isimli kişinin arayıp “Nevcivan’ı arama” dediğini iddia etti. Mahmut Bey, Nevcivan Hanım ile beraber kalmadığını, onun Manisa Akhisar’da kaldığını, ona yardımcı olduğunu yoksa beraber olmadığını iddia etti. Mahmut Bey, Nevcivan Hanım’ın evden ayrıldıktan 4 gün sonra kendisine geldiğini, evini ayarladığını kendisinde misafir etmediğini savunup kendisinin de eşi olduğunu söyledi. Ankara’dan gelen 27 yaşındaki Kübra Hanım, çocukları için geldiğini ve eşinden hesap sormak için geldiğini, hiçbir kadının bunları hak etmediğini, eşinin de yüzü varsa geleceğini belirtti. Ramazan Bey, eşini dinlemiş olduğunu, 4 buçuk ay önce boşanma davası açtığını, Betül Hanım ile de beraber falan olmadığını annesinde kaldığını iddia etti. Kübra Hanım kendisinde deliller olduğunu, dolapların kadının evinde olduğunu vurguladı. Hanife Hanım, eşinin yüzünü görmek istediğini, neden dönmediğini sordu. Mustafa Bey, kendisinin rezil olduğunu, yüzünü dönmeyeceğini söyledikten sonra eşinin “Çocuğum neden öldü” sorusu üzerine, kendisi çalışırken çocuğunun yerde suya doğru yürüdüğünü ve suda boğularak öldüğünü açıkladı. Mustafa Bey, eşi kaçtıktan sonra sabah uyandığında eşinin kaçtığını fark ettiğini, çiftlik sahibine söylediğini ve kameralara baktığını, kameralardan eşinin kaçtığının görüldüğünü, jandarmaya gidip “Eşim kaçtı” diye müracaat ettiğini dile getirdi. Güven Bey, kızının 15 Temmuz’da kaybolduğunu, kızının Trabzon’da çalıştığını ve babaannesinde kaldığını, annesi ile konuştuğunu “Senin kızın benim paramı çaldı, gözüme sprey sıktı, kaçtı gitti” dediğini aktardı. Güven Bey babaannesinden de şikayetçi olduğunu, taksicinin fotoğrafının kızının cebinde çıktığını dile getirdi. Esra Erol herkesin Melahat Hanım’a destek olmak istediğini dile getirdikten sonra Ahmet Bey’i çıkarttığını zira Fatma ile annesinin veda günü olduğunu söyledi. Melahat Hanım kızını hiç kimseye muhtaç etmediğini ifade etti. Esra Erol bu yardımları onay verilirse yayına aldığını belirtip Fatma’nın kafasının karıştığını dile getirdi. Hepsi ve daha fazlası Esra Erol'da programının yeni bölümünde.Esra Erol 30 Eylül Perşembe Youtube İzle

Dobra yorumlarıyla ekranlara damga vuran Esra Erol, tüm olayları ele almayı sürdürüyor. ATV'de yayınlanan programı izleyiciler tekrar izlemek istiyor. Gözden kaçan noktaları incelemek, bilgi sahibi olunan konularda ihbar hattına akış sağlamak isteyenler Esra Erol'da Youtube izle seçeneği ile programı seyrediyor. ATV Youtube kanalı ve Esra Erol'da Youtube kanalı üzerinden yayınları seyredebilirsiniz.

esra erol öykü kimdir
 

esra erol öykü

esra erol'da gamze erdem

esra erol'da avukat hülya kuran

Esra Erol Tekrar İzle - 30 Eylül Perşembe

İşte, okulda veya dışarda olan izleyiciler için Esra Erol'da programını tekrar izleme seçeneği de mevcut. Bunun için birçok platform bulunmaktadır. ATV ve programın Youtube kanalı ile birlikte Digiturk, D-Smart gibi pek çok yayın ağı da Esra Erol'dayı yayınlamakla birlikte geri sar özelliği ile tüm yayını izleme şansı vermektedir. Ayrıca www.atv.com.tr üzerinden de izleyebilirsiniz.


Esra Erol kimdir? Evli mi nereli kaç yaşında

Esra Erol, 12 Mayıs 1982 tarihinde İstanbul Eyüp’de doğdu.

5 kız çocuğun ortancasıdır. Aslen Sinop Ayancık'lı bir ailenin çocuğudur. Adı Seyfi ve polis olan babasının tayin olduğu Kütahya’da İlk, orta ve lise öğrenimini tamamladı.

Kız lisesi Çini Seramik mezunudur. Açık Öğretim Fakültesi’nden mezun oldu. Maltepe Üniversitesi’nin diksiyon-spikerlik kurslarına katıldı. Sonra Marmara Üniversitesi Radyo-Televizyon bölümünde eğitim aldı.


Beden Eğitimi öğretmeni olmayı planlarken televizyoncu oldu. Lise yıllarından beri yerel radyo ve televizyonlarda kendi hazırladığı programları sundu.

İki yıl üst üste Türkiye’nin en prestijli ödüllerinden biri olan Altın Kelebek’i alarak en iyi sunucu ödülünü kazandı.

2010 yılında başlattığı sosyal sorumluluk projesi Umut Evi ile 6000 kadına ücretsiz danışmanlık hizmeti verdi, projenin gelirini ise içeriğini program adayı kadınların olduğu Sessiz Kadınlar ve Kara Duvak kitabı ile elde etti. Programında engelli vatandaşlara desteğinden dolayı mavi kapak kampanyasıyla 1000‘in üstünde akülü sandalye dağıttı.

2 Temmuz 2010 tarihinde Ali Özbir ile evlenen Esra Erol iki çocuk annesidir.


Kariyer :
Siemens Mobile Kuşak - Sunucu (Teknoloji TV) 2003
Turkuaz (Kanal D) 2005 - 2007
Dest-i İzdivaç: (Flash TV) 2007
Esra Erol'la İzdivaç (Star TV) 2008
Esra Erol'la (Fox TV) 2013 - 2014
Esra Erol'da (ATV) 2015 - 2017


Oyunculuk deneyimi :
Kalp Gözü - TV Dizisi (Kanal 7) 2004
Başkan (TV Filmi) 2005
Tuzak (Banu) - TV Dizisi 2005
Kanal-İ-Zasyon (Konuk Oyuncu) - Sinema Filmi 2009
Kamerayla İzdivaç - Sİnema Filmi 2010

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138