Esra Erol'da 7 Eylül Salı İzle! Esra Erol'da Bugün Tamamı Tek Parça 7 Eylül 2021 Salı Atv Canlı İzle

Türkiye'nin en çok izlenen öğle sonrası kuşağı programı Esra Erol'da haftanın ikinci gününde de izleyicilerin karşısına çıktı. Birbirinden önemli ve çarpıcı dosyaları işlemeyi sürdüren Esra Erol ve ekibi yine adından söz ettirdi. Kayıpları bulmayı, cinayetlerin üzerine gitmeyi ve küsleri barıştırmayı ilke edinen program yine ilgiyle seyredilecek. Esra Erol'da 7 Eylül Salı İzle! Esra Erol'da Bugün Tamamı Tek Parça 7 Eylül 2021 Salı Atv Canlı İzle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İşte detaylar...

TV 07.09.2021, 19:41 07.09.2021, 19:59 Burak ZİHNİ
Esra Erol'da 7 Eylül Salı İzle! Esra Erol'da Bugün Tamamı Tek Parça 7 Eylül 2021 Salı Atv Canlı İzle

Yıllardır televizyon ekranlarında izleyenlerin en çok güvendiği isimlerden biri olmayı başaran Esra Erol 7 Eylül Salı günü de yine karşınızda. ATV'nin Müge Anlı'dan sonra ikindi kuşağında yer verdiği reality programını sunan Esra Erol, ekibiyle birlikte yine görev başında. Kayıpları bulmak, aileleri bir araya getirmek ve suçlular için gerekeni yapmak adına yine yerini alacak olan güzel sunucu için binler televizyon karşısına kilitlenecek. Akıl almaz iddialar, kan donduran suçlamalar...Son bölümde Esra Erol’da neler yaşandı? Esra Erol, Mustafa Tüfekli’nin annesi tarafından terk edildiğini söyledi. 23 yaşındaki Mustafa Bey, Adana’dan geldiğini, normalde çalışıyor olduğunu ama annesi gitmesi sebebi ile işten ayrılmak zorunda kaldığını, kardeşlerinden birinin okula başlayacağını bu sebeple de kardeşinin başında durması gerektiğini dile getirdi. Seher Hanım, gitmesi gerektiğini belirtip herkesten ve her şeyden yorulmuş olduğunu, eğer çocuklarına bir şey söylese kendi başının belaya gireceğini söyledi. Zafer Bey, eşini evde beklediğini, gelmediğini görünce aradığını “Ben annemin yanına gidiyorum” dediğini, eve girince de koltuğun üzerinde yaklaşık 10 sayfalık çıktı gördüğünü, o çıktılarda kızla olan mesajların görüntüsü olduğunu belirtti. Zafer Bey, rahmetli kayınbabası hastalandığında kayınvalidesi arayınca hemen koşup gittiğini söyledikten sonra eşi ile barışmak istediğini dile getirdi. Sena Hanım hafta sonu düşündüğünü, çocukları da görünce çok sevindiğini belirtip barışma şartı olarak İstanbul’da ev tutmak olduğunu zira eşinin ailesinden uzaklaşmak istediğini, bıktığını dile getirdi. Gamze, burada kaldığı sürenin güzel geçtiğini, diğer konuklarla da konuştuğunu söyledi. Cumartesi günü annesini aradığını, ailesinin ısrar ettiğini, ama dönmeyeceğini söylediğini belirten Gamze, Antalya’ya geri gideceğini ve arada ailesi ile görüşeceğini belirtti. Göknur Hanım eşinin çocuğun kendisinden olmadığını düşündüğü için halasına satmaya çalıştığını yineledikten sonra ortada sağlıklı bir evlilik olmadığını söyledi. İsa Bey DNA testinin sonucunun kendisi için önemli olmadığını, çocuğa annesinin bakacağını ama maddi durumu kendisinin karşılayacağını zaten DNA testini de annesinin istediğini dile getirdi.Esra Erol 7 Eylül Salı Youtube İzle

Dobra yorumlarıyla ekranlara damga vuran Esra Erol, tüm olayları ele almayı sürdürüyor. ATV'de yayınlanan programı izleyiciler tekrar izlemek istiyor. Gözden kaçan noktaları incelemek, bilgi sahibi olunan konularda ihbar hattına akış sağlamak isteyenler Esra Erol'da Youtube izle seçeneği ile programı seyrediyor. ATV Youtube kanalı ve Esra Erol'da Youtube kanalı üzerinden yayınları seyredebilirsiniz.

esra erol öykü kimdir
 

esra erol öykü

esra erol'da gamze erdem

esra erol'da avukat hülya kuran

Esra Erol Tekrar İzle - 7 Eylül Salı

İşte, okulda veya dışarda olan izleyiciler için Esra Erol'da programını tekrar izleme seçeneği de mevcut. Bunun için birçok platform bulunmaktadır. ATV ve programın Youtube kanalı ile birlikte Digiturk, D-Smart gibi pek çok yayın ağı da Esra Erol'dayı yayınlamakla birlikte geri sar özelliği ile tüm yayını izleme şansı vermektedir. Ayrıca www.atv.com.tr üzerinden de izleyebilirsiniz.


Esra Erol kimdir? Evli mi nereli kaç yaşında
Esra Erol, 12 Mayıs 1982 tarihinde İstanbul Eyüp’de doğdu.

5 kız çocuğun ortancasıdır. Aslen Sinop Ayancık'lı bir ailenin çocuğudur. Adı Seyfi ve polis olan babasının tayin olduğu Kütahya’da İlk, orta ve lise öğrenimini tamamladı.


Kız lisesi Çini Seramik mezunudur. Açık Öğretim Fakültesi’nden mezun oldu. Maltepe Üniversitesi’nin diksiyon-spikerlik kurslarına katıldı. Sonra Marmara Üniversitesi Radyo-Televizyon bölümünde eğitim aldı.


Beden Eğitimi öğretmeni olmayı planlarken televizyoncu oldu. Lise yıllarından beri yerel radyo ve televizyonlarda kendi hazırladığı programları sundu.

İki yıl üst üste Türkiye’nin en prestijli ödüllerinden biri olan Altın Kelebek’i alarak en iyi sunucu ödülünü kazandı.

2010 yılında başlattığı sosyal sorumluluk projesi Umut Evi ile 6000 kadına ücretsiz danışmanlık hizmeti verdi, projenin gelirini ise içeriğini program adayı kadınların olduğu Sessiz Kadınlar ve Kara Duvak kitabı ile elde etti. Programında engelli vatandaşlara desteğinden dolayı mavi kapak kampanyasıyla 1000‘in üstünde akülü sandalye dağıttı.

2 Temmuz 2010 tarihinde Ali Özbir ile evlenen Esra Erol iki çocuk annesidir.


Kariyer :
Siemens Mobile Kuşak - Sunucu (Teknoloji TV) 2003
Turkuaz (Kanal D) 2005 - 2007
Dest-i İzdivaç: (Flash TV) 2007
Esra Erol'la İzdivaç (Star TV) 2008
Esra Erol'la (Fox TV) 2013 - 2014
Esra Erol'da (ATV) 2015 - 2017


Oyunculuk deneyimi :
Kalp Gözü - TV Dizisi (Kanal 7) 2004
Başkan (TV Filmi) 2005
Tuzak (Banu) - TV Dizisi 2005
Kanal-İ-Zasyon (Konuk Oyuncu) - Sinema Filmi 2009
Kamerayla İzdivaç - Sİnema Filmi 2010

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138