Esra Erol'da 9 Aralık 2020 Çarşamba ATV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle

ATV ekranlarında ana haber bülteni öncesinde izleyicilerin karşısına çıkan Esra Erol'da bugün de yine olayları çözüme kavuşturabilmek adına yayında. Ele aldığı konular ve işlediği dosyalarla birlikte yine milyonların önünde önemli bir yayına imza atacak olan Esra Erol ilgiyle izlenecek. Esra Erol'da 9 Aralık 2020 Çarşamba Youtube, canlı ve tek parça izle seçenekleri haberimizde yer almaktadır.

TV 09.12.2020, 07:22 10.12.2020, 07:22 Burak ZİHNİ

Yıllardır televizyon ekranlarında izleyenlerin en çok güvendiği isimlerden biri olmayı başaran Esra Erol 9 Aralık Çarşamba günü de yine karşınızda. ATV'nin Müge Anlı'dan sonra ikindi kuşağında yer verdiği reality programını sunan Esra Erol, ekibiyle birlikte yine görev başında. Kayıpları bulmak, aileleri bir araya getirmek ve suçlular için gerekeni yapmak adına yine yerini alacak olan güzel sunucu için binler televizyon karşısına kilitlenecek. Akıl almaz iddialar, kan donduran suçlamalar...Son bölümde Esra Erol’da bugün; Hasan Bey, karısı Fatma ile karşı karşıya geldi! Fatma Hanım; "Kocam bana bir gün olsun bile seni seviyorum demedi!" Hasan Bey; "Karım mutlu olsun diye eve her gün litrelerce çamaşır suyu aldım!" dedi. 47 yıllık evli olan Kadriye - Celal çifti barıştı! Kadriye Hanım, en büyük hayali gelin giymek! Kadriye Hanım’ın hayaline Esra Erol söz verdi! Karısı iki çocuğunu da alıp akrabası Mehmet Öztürk'e kaçtı! Mehmet Öztürk'ün yanına kaçtığı iddia edilen Ebru canlı yayına bağlandı ve "Mehmet Öztürk'ün yanına gidişimin sebebi kocam ve annemdir!" diyen Ebru stüdyoya gelecek mi? Çocuğun velayetini kim aldı? Yasemin’in son dakika hamlesi ne? Bitti denen evlilikte Ömer’in çok konuşulacak hareketi ne? 22 yaşındaki Yiğitcan, hiç görmediği annesi Fidan’ı arıyor! İyi seyirler dileriz.Esra Erol 9 Aralık Çarşamba Youtube İzle

Dobra yorumlarıyla ekranlara damga vuran Esra Erol, tüm olayları ele almayı sürdürüyor. ATV'de yayınlanan programı izleyiciler tekrar izlemek istiyor. Gözden kaçan noktaları incelemek, bilgi sahibi olunan konularda ihbar hattına akış sağlamak isteyenler Esra Erol'da Youtube izle seçeneği ile programı seyrediyor. ATV Youtube kanalı ve Esra Erol'da Youtube kanalı üzerinden yayınları seyredebilirsiniz.

esra erol öykü kimdir
 

esra erol öykü

esra erol'da gamze erdem

esra erol'da avukat hülya kuran

Esra Erol Tekrar İzle - 9 Aralık Çarşamba

İşte, okulda veya dışarda olan izleyiciler için Esra Erol'da programını tekrar izleme seçeneği de mevcut. Bunun için birçok platform bulunmaktadır. ATV ve programın Youtube kanalı ile birlikte Digiturk, D-Smart gibi pek çok yayın ağı da Esra Erol'dayı yayınlamakla birlikte geri sar özelliği ile tüm yayını izleme şansı vermektedir. Ayrıca www.atv.com.tr üzerinden de izleyebilirsiniz.


Esra Erol kimdir? Evli mi nereli kaç yaşında
Esra Erol, 12 Mayıs 1982 tarihinde İstanbul Eyüp’de doğdu.

5 kız çocuğun ortancasıdır. Aslen Sinop Ayancık'lı bir ailenin çocuğudur. Adı Seyfi ve polis olan babasının tayin olduğu Kütahya’da İlk, orta ve lise öğrenimini tamamladı.


Kız lisesi Çini Seramik mezunudur. Açık Öğretim Fakültesi’nden mezun oldu. Maltepe Üniversitesi’nin diksiyon-spikerlik kurslarına katıldı. Sonra Marmara Üniversitesi Radyo-Televizyon bölümünde eğitim aldı.


Beden Eğitimi öğretmeni olmayı planlarken televizyoncu oldu. Lise yıllarından beri yerel radyo ve televizyonlarda kendi hazırladığı programları sundu.

İki yıl üst üste Türkiye’nin en prestijli ödüllerinden biri olan Altın Kelebek’i alarak en iyi sunucu ödülünü kazandı.

2010 yılında başlattığı sosyal sorumluluk projesi Umut Evi ile 6000 kadına ücretsiz danışmanlık hizmeti verdi, projenin gelirini ise içeriğini program adayı kadınların olduğu Sessiz Kadınlar ve Kara Duvak kitabı ile elde etti. Programında engelli vatandaşlara desteğinden dolayı mavi kapak kampanyasıyla 1000‘in üstünde akülü sandalye dağıttı.

2 Temmuz 2010 tarihinde Ali Özbir ile evlenen Esra Erol iki çocuk annesidir.


Kariyer :
Siemens Mobile Kuşak - Sunucu (Teknoloji TV) 2003
Turkuaz (Kanal D) 2005 - 2007
Dest-i İzdivaç: (Flash TV) 2007
Esra Erol'la İzdivaç (Star TV) 2008
Esra Erol'la (Fox TV) 2013 - 2014
Esra Erol'da (ATV) 2015 - 2017


Oyunculuk deneyimi :
Kalp Gözü - TV Dizisi (Kanal 7) 2004
Başkan (TV Filmi) 2005
Tuzak (Banu) - TV Dizisi 2005
Kanal-İ-Zasyon (Konuk Oyuncu) - Sinema Filmi 2009
Kamerayla İzdivaç - Sİnema Filmi 2010

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?

`)}});