Kuaförüm Sensin 15 Kasım Cuma kim birinci oldu? Puan Durumu

SHOW TV'nin başarılı programı Kuaförüm Sensin'de final günü geldi çattı. 31. haftanın son gününde takımlar bir kez daha liderlik ve büyük ödül mücadelesi verecek. Peki Kuaförüm Sensin 15 Kasım Cuma kim birinci oldu? Puan Durumu haberimizde yer alıyor.

Medya 15.11.2019, 08:13 Burak ZİHNİ
Kuaförüm Sensin 15 Kasım Cuma kim birinci oldu? Puan Durumu

Saç ve makyaj programı Kuaförüm Sensin'in bir haftası daha geride kalıyor. Neslihan Aydın ve Veli Taşağıl'ın yarıştığı haftada modeller Buse Dilan Kaya, Tuğçe Kızıler, Meltem Saltar ve Yıldız Berkdokur'du. 5 gün boyunca ekranlara gelen yarışmada komik ve eğlenceli anlar yaşanırken sinirler de zaman zaman gerildi. Bilal ve Buse'nin tahttan indirildiği haftada alınacak puanlar da büyük önem taşıyor. Peki Kuaförüm Sensin 15 Kasım Cuma kim birinci oldu? Puan Durumu bu sayfada yer almaktadır.
 


Tuğçe Kızıler ağladı

Yarışmaya katılan modeller zaman zaman kuaförleri ve makyözleri ile ters düşebiliyor. Kimi zaman da istedikleri olmayınca ya da yapılanı beğenmeyince gözyaşı dökebiliyorlar. Sevcan ve Melek'in modeli Tuğçe Kızıler, dünkü bölümde gözyaşlarını tutamadı ve ağladı. saçları kesilen güzel model ilk başta her ne kadar mutlu gibi görülse de uzun kesildiğini düşündüğü için kendisini bıraktı. Sevcan da baskılar sonucu modelinin ağladığını öne sürdü.
 

Kuaförüm Sensin 15 Kasım Cuma kim birinci oldu?

SHOW TV'de yayınlanan Kuaförüm Sensin'in 155. bölümünde büyük heyecan yaşanacak. Gözde Kansu'nun sunduğu yarışmada bugünün puan durumu açıklandıktan sonra haberimizde yer alacak.
 Kuaförüm Sensin Buse Dilan Kaya Deliler

tuğçe kızıler

kuaförüm sensin buse dilan kaya

buse berkdokur

tuğçe kızılerbuse dilan kaya

kuaförüm sensin neslihan aydın fotoğraflarımelek gültekin kimdir

kuaförüm sensin melek gültekin

kuaförüm sensin sevcan çakır fotoğraflarıkuaförüm sensin meltem topçu

buse şimşek


KUAFÖRÜM SENSİN BUSE ŞİMŞEK KİMDİR?

21 yaşındadır. Aslen Batmanlı'dır. Buse, 5 yıllık makyöz olduğunu söyledi.


 

KUAFÖRÜM SENSİN BİLAL AĞIN KİMDİR?

31 yaşındadır. 19 yıllık kuaför olduğunu açıkladı. Kuaförüm Sensin Bilal aslen Batmanlı'dır. İkili yarışmaya da Batman'dan katılıyor. Bilal, "İstanbul'daki kuaförlere gerçek saçın nasıl yapıldığını göstermeye geldiğini" söyledi. Bilal Ağın ile Buse Şimşek, iddialı başladıkları gibi haftanın ilk gününde birinci olmayı da başardılar. Şu ana kadar yarışmaya yeni başlayıp da ilk gününde birinci olan pek az yarışmacı vardı.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?

`)}});