Tatlı Bela 55. bölüm fragmanı ve özeti - 30 Temmuz Salı

Yayınlandığı günden bu yana izleyicileri ekran başına kilitlemeyi başaran ve diğer kanalların ana haber bülteniyle karşıladığı akşam saatlerinde başarısıyla göze çarpan İkimizin Yerine (Balika Vadhu) bu akaşm da ekranlardaki yerini alacak. Başarılı dizi İkimizin Yerine (Balika Vadhu) 324. bölüm izlemek isteyenler internette binlerce sorgu gerçekleştiriyor.

Dizilerin yeni bölümlerine dair fikir sahibi olabilmek için en kestirme yol fragman ve özetlerini takip etmektir. Kanal 7'de yayınlanan Tatlı Bela dizisinin izleyicileri de bir sonraki gün neler yaşanacağı konusundaki araştırmalarını web sitemiz aracılığı ile gerçekleştiriyor. Birçok yapımı geride bırakan ve her gün binlerce kişiye ulaşan Hint yapımının yeni bölümüne dair tüm gelişmeler haberimizde yer alıyor.

Uzun bir süredir yayınladığı Hint dizileriyle dikkat çeken Kanal 7'de yaz kuşağını Tatlı Bela dolduracak. Önemli oyuncuların yer aldığı dizide yine aşk ve duygusallık dolu bir hikaye anlatılıyor. 2013 yapımı olan ve tekrar bölümleriyle yayınlanmaya başlayan yapımın yeni bölümdeki gelişmeleri de merak ediliyordu. Kanal yayınladığı bilgilerle 55. bölüm fragmanı ve özeti sorularına yanıt verdi. İşte bugün yaşanacaklar...

Tatlı Bela 55. bölüm özeti

Tatlı Bela dizisinin bu bölümünde de zevkli ve heyacanlı dakikalar yaşanacak. Evde yapılan patatesten bir yemek vardır. Asta özellikle Nirancan’ın tabağına kendi hazırladığı bir karışımı dökerek onun öksürmesini sağlayacaktır. Asta kimse görmeden bunu yapar. Nirancan yemeği yerken birden öksürmeye başlar. Öksürük bir türlü durmayınca eve doktor çağrılır. Asta doktoru daha önceden arayarak patates yememesi konusunda Nirancan’ı uyarmasını ister. Eve gelen doktor Asta’nın isteğini yerine getirir. Bu yaşlarda olanlara patatesin zararlı olacağını falan söyler ve ayrılır.

Ancak önemli olan bir şey vardır. Asta evdeki kuralları yavaş yavaş değiştirmeye başlamıştır. Nirancan için vazgeçilmez olan patatesli yemeği iptal ettirmiştir. Asta ve Slok doktorun tavsiyelerine uyarak evdeki patatesleri kaldırırlar. Bu esnada yakınlaşmalar yaşanır. İşler koyulaşırken hizmetçi mutfağa girer ve güzelim zamanın içine …… Slok kendi kendine homurdanır.

Bu arada Jyothi babasından dolayı üzülmüştür. Onu görmek için meyve suyu götürür bu arada kendisine sevgi dolu sözcüklerde bulunur. Arkasından diğer çocuklar içeri girerler ve hep birlikte sarılırlar. Nirancan işi biliyordur. Evde bütün olumsuz şeyler Angeli’den , bütün güzel işler ise Nirancan’dandır. Nirancan bu imajı Asta hariç herkese kabul ettirmiştir.

Angeli ise eşinin neden öksürdüğünü anlamak için yemeğe bakar ve sebebi bulur. Bunu Asta’nın yaptığını düşünür. Asta’yı sıkıştırmak ister ancak Asta tatlı diliyle ve ikna kabiliyetiyle Angeli’yi sadece gülümsetir. Jyothi’nin hamileliğinin yedinci ayı gelmiştir. Asta onun için evde bir kutlama yapılmasını ister. Slok babasının iznini alarak bu kutlamayı yapabileceklerini söyler. Nirancan ise bu teklifi kabul eder.(Hayret nasıl kabul etti bir çırpıda ama sonra kokusu çıkar bu işte bir iş var sanki)

Angeli davetli listelerini hazırlarken Nirancan Jyothi’nin kaynanasının da davet edilmesini istiyor. Jyothi kaynanasının davet edildiğini öğrrenince kutlamadan vaz geçmek istiyor.(Hain Nirancan kokular yayılmaya başladı bu yüzden kabul etmiş kutlamayı demek…) Devreye Asta girer ve bir kişi yüzünden böyle güzel bir günün feda edilemeyeceğini söyler. Jyothi kutmanın olması için onay verir. Abhay’ın annesi oğlum hapisteyken böyle bir kutlama yapmaya utanmıyor musunuz deyip gelmek istemez ancak Angeli onu ikna eder.

Kutlama için Varad kameraman ayarlamak ister aklına Sid gelir. Sid bu teklife çok sevinir. Eline fotoğraf makinesini alarak malikaneye gelir. Abhay’ın annesi kutlamaları başlatır. Herkes çok mutludur. Slok ve Varad ise sadece kadınların girdiği bu kutlamaya girmek için üzerlerine bir sari giyip kadın kılığına girerek törene katılırlar. Unutulmaz anlar yaşanmaktadır. Sid ise hayallere dalar kendini Jyothi ile evlenirken hayal eder ancak Asta’nın hamlesiyle hayalden gerçeğe döner.

Bu kadar mutlu olmak illa bir şeytan devreye girecektir. Şeytan niye varki iyi ile kötüyü birbirinden ayırmak için  elmas ile kömürü ayıretmek için cennet ile cehennemi anlamak için her neyse konumuza dönelim…. Abhay’ın annesi gelin kızı ve çocuğunun ölmesi için fırsat kollamaktadır. Ayrıca ordaki herkesten oğlunun intikamını alacaktır. Bunun için Jyothi’nin üzerinde asılı duan avizenin ipini gevşetir. İpi gevşeyen avize yavaş yavaş jyothi’nin üzerine gelmektedir.

Neyse ki Sİd bunu farkeder ve son anda onu ölmekten kurtarır. Herkes şoktadır. ANgeli ise çok korkmuştur. Abhay’ın annesi hemen gider. Asta ve Slok olayın onun başının altından kalktığını düşünür. Slok onların evine gider ve kadını açık açık tehtid eder. Hatta Abhay’ın başına bir şey gelmesini mi istiyorsun diyerek aba altından sopa gösterir. Sid ise Jyothi’ye sevgisini ilan eder. Jyothi evli olduğu için bunu kabul etmez. ASta ise ikilinin birbirini sevdiğini ve onlara yardım edeceğini söyler.
 

tatlı bela 58. bölüm izle

tatlı bela 58. bölüm özettatlı bela 57. bölüm izle

tatlı bela 57. bölüm özet

tatlı bela 56. bölüm özet

tatlı bela 56. bölüm izle

TATLI BELA 55. BÖLÜM İZLE

TATLI BELA 55. BÖLÜM ÖZETİ

TATLI BELA 55. bölüm İZLE

TATLI BELA 55. bölüm ÖZET


tatlı bela 55. bölüm özeti

tatlı bela 55. bölüm izle

TATLI BELA  55. bölüm İZLE

TATLI BELA 55. bölüm ÖZET VE FRAGMANI

TATLI BELA 55. bölüm İZLE

TATLI BELA 55. bölüm İZLE


tatlı bela 55. bölüm izle

tatlı bela 55. bölüm özet

TATLI BELA 55. bölüm

TATLI BELA 55. bölüm

TATLI BELA 55. bölüm İZLE

TATLI BELA 55. bölüm ÖZET

TATLI BELA 55. bölüm ÖZETİ

TATLI BELA 55. bölüm İZLE

TATLI BELA 55. bölüm İZLE

TATLI BELA 55. bölüm ÖZETİ

TATLI BELA 55. bölüm İZLE

TATLI BELA 55. bölüm ÖZET

tatlı bela 55. bölüm izle

TATLI BELA 55. bölüm ÖZET

TATLI BELA 55. bölüm İZLE

TATLI BELA 55. bölüm ÖZETİ VE FRAGMANI

tatlı bela 55. bölüm izle

tatlı bela 55. bölüm özeti

tatlı bela 55. bölüm izle

tatlı bela 55. bölüm özeti

tatlı bela 55. bölüm özeti

tatlı bela 55. bölüm izle

tatlı bela 37 .bölüm izle

tatlı bela 37 .bölüm özeti

tatlı bela 55. bölüm izle

tatlı bela 55. bölüm özet

TATLI BELA 55. bölüm ÖZETİ

TATLI BELA 55. bölüm İZLE

tatlı bela 55. bölüm izle

tatlı bela 55. bölüm özet

tatlı bela 55. bölüm izle

tatlı bela 55. bölüm özet ve fragman

tatlı bela 55. bölüm

tatlı bela 55. bölüm özet

TATLI BELA 55. bölüm İZLE

TATLI BELA 55. bölüm ÖZETİ

tatlı bela 55. bölüm izle

tatlı bela 55. bölüm özet

tatlı bela yeni bölüm izle

tatlı bela özet

Tatlı Bela genel konusu
Hindistan’ın iki ünlü yıldızı Avinash Sachdev ile Shrenu Parikh’i bir araya getiren ve Bir Garip Aşk dizisinin 2. Sezonu olarak da bilinen Ek Baar Phir adlı dizi Tatlı Bela adı ile Kanal 7’de ekrana geliyor. Aşk ve nefretin mücadelesini hayat görüşleri ve toplumsal statüleri birbirinden tamamen farklı olan Shlok ve Ashta’nın kesişen hayatları üzerinden anlatan Tatlı Bela, aşkın gücünü bir kez daha gözler önüne serecek. Severek evlendiği eşiyle annesinin baskıları sonucu arası açılan Shlok, aşka olan umudunu kaybetmiş, paranın gücüne her şeyden daha çok inanarak yaşamını sürdürmeye başlamıştır. Tuhaf bir rastlantı sonucu karşılaştığı Ashta ise iyilik dolu kalbi sayesinde çevresindeki insanları mutlu etmek isteyen, duygulara değer veren güzel bir genç kızdır. Tesadüflerin kendilerini birbirine kenetlediğinden habersiz olan ikili her karşılaşmada birbirleriyle kavga etseler de yaşanacak sürpriz gelişmeler Shlok ve Ashta’yı birbirlerine bağlayacaktır. Nefretin gölgelediği büyük bir aşkın dram ve macera dolu öyküsü Tatlı Bela 04 Haziran Salırtesi gününden itibaren her gün 22:20’de Kanal 7 ekranlarında olacak.

Tatlı Bela kadrosu
Yönetmen: Waseem Sabir, Yusuf Ansari
Oyuncular: Avinash Sachdev, Shrenu Parikh, Manish Wadhwa, Geetanjali Tikekar, Samir Sharma, Shalmalee Desai
Yapım: Hot Star İndia
Yapım yılı: 2013
Orijinal adı: Iss Pyar Ko Kya Naam Doon Ek Baar Phir
Ülke: Hindistan

/p>

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.