Yemekteyiz 24-28 Aralık Final | Kim birinci oldu ve ödülü aldı?

TV8 ekranlarının vazgeçilmez programı Yemekteyiz'in 28 Aralık Cuma günü yayınlanan final bölümünde kim birinci oldu? İşte büyük ödülü kazanan yarışmacı.

Medya 27.12.2018, 16:39 27.12.2018, 17:17 Burak ZİHNİ
Yemekteyiz 24-28 Aralık Final | Kim birinci oldu ve ödülü aldı?

Televizyonların lezzet programı Yemekteyiz'de bir hafta sonu daha geldi. Birbirinden iddialı yarışmacıların yarıştığı, yemeklerin yendiği ve tartışmaların da olduğu yarışmada büyük ödül kazanacak isim belirlenecek. Merve Çakır, Gülüzar Ayan, Abdülkadir Şereflioğlu, Merve Kaplan, Soner Pekdemir ve Hatice Beyza Bulut'un yarıştığı haftada hangi isim birinci oldu. İşte 28 Aralık Yemekteyiz galibi.

Pazartesiden cumaya beş evde konuk olduğu yarışmacılarının hazırladığı menülerle şekillenen Yemekteyiz yarışması bir finale daha doğru gidiyor. Hatice Beyza Bulut performansını ortaya koyarak büyük ödülü alabilmek adına çaba gösterecek. Son gün yarışan isimlere karşı kazanamamaları yönünde bir ön yargı olsa da geçtiğimiz hafta Mehtap Baycan birincilik sevinci yaşayarak 10 bin lira kazanmıştı.

Beş yarışmacı yarıştı
Yemekteyiz bu hafta beş yarışmacı ile yapıldı. Katılan adaylardan biri olan Soner Pekdemir sağlık sorunları sebebiyle programdan ayrıldı. Onur Büyüktopçu da bunu onayladı. Yerine Hatice Beyza Bulut geldi. Toplamda beş yarışmacının ödül için savaştığı haftada Soner Bey haricindekilerin 10 bin lira için şansı bulunuyor.

Gergin bir hafta oldu
Yemekteyiz'de çıkan tartışmalara alışmıştık ancak bu haftakiler bambaşkaydı. Yarışmacıların neredeyse hepsinin ortak olduğu tartışmalar şiddetli de oldu. Soner Bey'in Merve Bey hakkında söylediği ifadeler fitili ateşledi. Sonrasında gerisi çorap söküğü gibi geldi. Hafta sonuna doğru genelde Fatma Kaplan üzerinde yoğunlaşan eleştiriler haftaya damga vurdu.

Yemekteyiz 28 Aralık Final saat kaçta?
TV8'in en çok izlenen yayınlarının başında gelen Yemekteyiz final bölümü ile televizyonda olacak. Büyük bir ilgiyle takip edilen yarışma saat 15.15'te başlayacak.

Yemekteyiz 28 Aralık kim birinci oldu?
Bu haftaki yarışmacılarıyla dikkat çeken Yemekteyiz'in ilk gününde Merve Çakır yarıştı. İkinci gün ise Gülüzar Ayan. Soner Pekdemir üçüncü gün ayrılınca Hatice Beyza Bulut değerlendirmeye dahil edildi. Abdülkadir Şereflioğlu haftanın ortasında konuklarını ağırladı. Fatma Kaplan perşembe günü marifetlerini sergiledi ve final gününde ise Hatice Beyza Bulut sonradan katıldığı yarışmada büyük ödülü alabilmek adına mücadele verdi. Yarışmanın birincisi ise program sonrasında bu sayfada açıklanacak.

yemekteyiz gülüzar ayan

soner pekdemir

soner pekdemir

soner pekdemir video

yemekteyiz soner pekdemir diskalifiye mi oldu

soner pekdemir


soner pekdemir fotoğrafları

Yemekteyiz 24 Aralık Pazartesi yarışmacısı kim? Merve Çakır

yemekteyiz merve çakır kimdir

Yemekteyiz 25 Aralık Salı yarışmacısı kim? Gülüzar Ayan

yemekteyiz gülüzar ayan kimdir

Yemekteyiz 26 Aralık Çarşamba yarışmacısı kim? Abdülkadir Şereflioğlu

yemekteyiz abülkadir şereflioğlu kimdir

Yemekteyiz 27 Aralık Perşembe yarışmacısı kim? Fatma Kaplan

yemekteyiz fatma kaplan kimdir

Yemekteyiz 28 Aralık Cuma yarışmacısı kim? Soner Pakdemir

yemekteyiz soner pakdemir kimdir

Yemekteyiz’in konusu ne?
Yemekteyiz programı her gün TV8’de yayınlanmaktadır. Birbirini tanımayan beş kişiden oluşan grup her akşam bir yarışmacının evine konuk olmakta ve yapılan yemekler sonucu yarışmacıya 10 üzerinden puanlar verilmektedir. Beşinci günün sonunda en çok puanı alanın büyük ödülü (10 bin lira) kazanıyorlar. Türkiye’de yayınlandığı günden itibaren popüler olmaya başlayan program, sosyolog Zafer Yenal’a göre son yıllarda kamusal ve siyaset alanının Türkiye’de ve dünyanın pek çok yerinde daralması ve özel alana ilginin artması programı popüler hale getiren en önemli unsurdur.

TV8
Tv8, 8 Ağustos 1996 tarihinde MNG Medya Grubu bünyesinde yayına başlayan, 2013 yılından bu yana Acun Medya ve Doğuş Yayın Grubu ortalıklığında yayın yapan televizyon kanalıdır. Merkez stüdyoları Sarıyer'de bulunmaktadır. Haber kanalı olarak yayın hayatına başlayan tv8, 2003 yılında format ve logo değiştirerek eğlence kanalları arasına katıldı. 13 Kasım 2013'te yapılan açıklamada kanalın Acun Ilıcalı'ya satıldığı duyuruldu. Doğuş Yayın Grubu'nun da 0 hissesini satın aldığı kanal, p'lik hisseyi elinde bulunduran Acun Medya tarafından yönetilmektedir.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138