Yemekteyiz Soner Pekdemir gittikten sonra neler yaşandı

TV8 ekranlarında izlediğimiz Yemekteyiz yarışmasında Soner Pekdemir'in ayrılığı birçok kişiyi şaşırtmış, sevindirmiş veya üzmüştü. Ayrılık sonrasında ilk bölüm dün yayınlandı. Peki neler yaşandı? İşte detaylar...

Medya 27.12.2018, 06:59 27.12.2018, 17:06 Burak ZİHNİ
Yemekteyiz Soner Pekdemir gittikten sonra neler yaşandı

Yemekteyiz 24-28 Aralık yarışmacıları adından söz ettirmeyi sürdürüyor. İlk gün yarışan Merve Çakır, ikinci gün yarışmacısı Gülüzar Ayan ve haftanın final gününde performans sergileyecek olan ismi Soner Pekdemir ön plana çıkan isimlerdi. Yaşanan tartışmaların yanısıra sert çıkışlar izleyicilerin de dikkatini çekti. Pek çok olumsuz yorum yazıldı. Dün yayınlanan bölümde de Soner Pekdemir'in sağlık sorunları sebebiyle programdan ayrıldığı öğrenildi.

Sosyal medyada şov!
Genç yarışmacı iddialı ve yüksek perdeden girdiği yarışmada oldukça tepki gördü. Özellikle Merve Çakır'ın makyajı ile ilgili yorumu Onur Büyüktopçu tarafından sert dille eleştirildi. Giresunlu yarışmacı tavırlarını ikinci gün de sürdürdü. Hatta bunu sosyal medyaya da taşıdı. Gülüzar Ayan'ın fajitasına geçer not vermeyen Soner Pekdemir Instagram'da yemek pişirdi. Bu videomuza tıklayarak söz konusu görüntüleri izleyebilirsiniz. Ayrıca dört kişiyi evinde ağırlayacağını ve yemek yapacağını açıkladı. Yorumları ardı arkası kesilmedi.

Merve Hanım sevindi gibi!
Yemekteyiz'in yeni bölümü çarşamba günü ekranlara geldi. Onur Bey söz konusu duyuruyu yaparak Soner Pekdemir'in sağlık sorunları sebebiyle aralarında olamayacağını açıkladı. Ardından da yarışmacılara sordu. Merve Hanım; 'Geçmiş olsun ama ne bileyim..' dedi. Onur Bey de 'Sevindiniz gibi geldi' diyerek cevap verdi. Programa yeni katılan Hatice Beyza Bulut da 'Buranın havası düşmüş, onu kaldırmak için geldim. Yaşam koçunuz burada' şeklinde bir giriş yaptı.

İnandırıcı bulunmadı!
Soner Pekdemir'in sağlık sorunları sebebiyle programdan açıklaması yapılması izleyicileri tatmin etmedi. Yapılan yorumlarda yarışmadan diskalifiye edildiği ya da kendi isteğiyle ayrıldığı yönünde ifadeler yer aldı.

yemekteyiz 28 aralık final kim birinci oldu

soner pekdemir

soner pekdemir video

yemekteyiz soner pekdemir diskalifiye mi oldu

soner pekdemir

soner pekdemir fotoğrafları


yemekteyiz gülüzar ayan

Yemekteyiz 24 Aralık Pazartesi yarışmacısı kim? Merve Çakır

yemekteyiz merve çakır kimdir

Yemekteyiz 25 Aralık Salı yarışmacısı kim? Gülüzar Ayan

yemekteyiz gülüzar ayan kimdir

Yemekteyiz 26 Aralık Çarşamba yarışmacısı kim? Abdülkadir Şereflioğlu

yemekteyiz abülkadir şereflioğlu kimdir

Yemekteyiz 27 Aralık Perşembe yarışmacısı kim? Fatma Kaplan

yemekteyiz fatma kaplan kimdir

Yemekteyiz 28 Aralık Cuma yarışmacısı kim? Soner Pakdemir

yemekteyiz soner pakdemir kimdir

Yorumlar (4)
Yemekteyiz 3 yıl önce
Merve hanım çok saygısız biraz susması gerek
Izleyeci 3 yıl önce
Merve hanım çok saygısız biraz susması gerek
dilek 3 yıl önce
bu haftaki yarismacilardan gülüzar hanim ve merve hanim in insani tanimadan kisilikleri ile ilgili ileri geri konusuyorlar. ama ne fatma hanimin nede sinif öğretmeni gibi dedikleri beyza hanim in yanina bile yanasamazlar.
Adem 3 yıl önce
Bu adam neden gitti tam olarak
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138