Yemekteyiz Gülüzar Ayan kimdir? Kaç yaşında, nereli ve mesleği

Yemekteyiz'in güzeller güzeli yarışmacısı Gülüzar Ayan hakkında araştırmalar başladı. Peki Gülüzar Ayan kimdir? Kaç yaşında, nereli ve mesleği...

Medya 24.12.2018, 15:37 27.12.2018, 17:07 Burak ZİHNİ
Yemekteyiz Gülüzar Ayan kimdir? Kaç yaşında, nereli ve mesleği

24-28 Aralık tarihlerinde ekranlara gelecek olan Yemekteyiz'in en dikkat çekici isimlerinden biri Gülüzar Ayan olacak. Güzelliği ile daha ilk introdan tüm bakışları üzerinde toplayan iddialı yarışmacının performansı merak ediliyor. Yemekteyiz'de ter dökecek olan Gülüzar Ayan kimdir? Kaç yaşında, nereli ve mesleği nedir? gibi sorular da sorulmaya başlandı. Siz değerli okuyucularımız için araştırdık.

Gülüzar Ayan kimdir?
Yemekteyiz'in ikinci gün yarışmacısı olan Gülüzar Ayan satış pazarlama uzmanıdır. Bir kişisel bakım ürünleri satan firmada satış pazarlama uzmandır. Yeni tatlar için şehir şehir gezmeyi seviyor. Instagram hesabındaki fotoğraflara bakılırsa bekar.

yemekteyiz 28 aralık final kim birinci oldu

soner pekdemir

yemekteyiz sonerin yerine kim geldi

hatice beyza bulut kimdir

soner pekdemir

soner pekdemir video

yemekteyiz soner pekdemir diskalifiye mi oldu

yemekteyiz gülüzar ayan

soner pekdemir fotoğrafları

Yemekteyiz 24 Aralık Pazartesi yarışmacısı kim? Merve Çakır


yemekteyiz merve çakır kimdir

Yemekteyiz 25 Aralık Salı yarışmacısı kim? Gülüzar Ayan

yemekteyiz gülüzar ayan kimdir

Yemekteyiz 26 Aralık Çarşamba yarışmacısı kim? Abdülkadir Şereflioğlu

yemekteyiz abülkadir şereflioğlu kimdir

Yemekteyiz 27 Aralık Perşembe yarışmacısı kim? Fatma Kaplan

yemekteyiz fatma kaplan kimdir

Yemekteyiz 28 Aralık Cuma yarışmacısı kim? Soner Pekdemir

yemekteyiz soner pakdemir kimdir

Yemekteyiz’in konusu ne?
Yemekteyiz programı her gün TV8’de yayınlanmaktadır. Birbirini tanımayan beş kişiden oluşan grup her akşam bir yarışmacının evine konuk olmakta ve yapılan yemekler sonucu yarışmacıya 10 üzerinden puanlar verilmektedir. Beşinci günün sonunda en çok puanı alanın büyük ödülü (10 bin lira) kazanıyorlar. Türkiye’de yayınlandığı günden itibaren popüler olmaya başlayan program, sosyolog Zafer Yenal’a göre son yıllarda kamusal ve siyaset alanının Türkiye’de ve dünyanın pek çok yerinde daralması ve özel alana ilginin artması programı popüler hale getiren en önemli unsurdur.

TV8
Tv8, 8 Ağustos 1996 tarihinde MNG Medya Grubu bünyesinde yayına başlayan, 2013 yılından bu yana Acun Medya ve Doğuş Yayın Grubu ortalıklığında yayın yapan televizyon kanalıdır. Merkez stüdyoları Sarıyer'de bulunmaktadır. Haber kanalı olarak yayın hayatına başlayan tv8, 2003 yılında format ve logo değiştirerek eğlence kanalları arasına katıldı. 13 Kasım 2013'te yapılan açıklamada kanalın Acun Ilıcalı'ya satıldığı duyuruldu. Doğuş Yayın Grubu'nun da 0 hissesini satın aldığı kanal, p'lik hisseyi elinde bulunduran Acun Medya tarafından yönetilmektedir.

Yorumlar (1)
Avadan hayriye 3 yıl önce
Gülüzar hanım Fatma hanımdan özür dileyin, getırdıgınız hedıyeyı kıbarlıkla aldı ama utanmadan konuştunuz ayıp yakışmadı Fatma hanıma anılar dıye taktınız utanın
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?