Yemekteyiz Hatice Beyza Bulut kimdir? Kaç yaşında ve nereli mesleği

Yemekteyiz yarışmasından ayrılan Soner Pekdemir'in yerine kim geldi sorusunun yanıtı belli oldu. Hatice Beyza Bulut kimdir? Kaç yaşında, nereli ve mesleği

Medya 26.12.2018, 18:51 27.12.2018, 17:06 Burak ZİHNİ
Yemekteyiz Hatice Beyza Bulut kimdir? Kaç yaşında ve nereli mesleği

Üçüncü gün bölümü ile ekranlara gelen Yemekteyiz'e yeni bir yarışmacı katıldı. Soner Pekdemir neden ayrıldı? Diskalifiye mi oldu gibi soruların sorulduğu bölümde ayrılık sebebi açıklandı. Yerine gelen isim ise Hatice Beyza Bulut oldu. Tecrübeli bir aday olan ve yemek kültürlerinin zenginliği sebebiyle kendini de avantajlı gören Yemekteyiz Hatice Beyza Bulut kimdir? Kaç yaşında ve nereli mesleği

Hatice Beyza Bulut kimdir?
Aslen Azeri olan Hatice Beyza Bulut Iğdır doğumlu. Fransa'da eğitim gören ve ardından Türkiye'ye dönen iddialı yarışmacı banka sektöründe çalıştı. Şu an yaşam koçluğu yapıyor. Aynı zamanda yazar.

Hatice Beyza Bulut ne yemek yaptı? Menüsü
Soner Pekdemir'in yerine gelen Hatice Beyza Bulut Yemekteyiz'de son gün yarışacak. Yaptığı yemekler ve hazırladığı menü ile rakiplerini kendisini beğendirmeye çalışacak. Menüsü de program sonrası haberimizde yer alacak.

yemekteyiz 28 aralık final kim birinci oldu

soner pekdemir

soner pekdemir

soner pekdemir video

yemekteyiz soner pekdemir diskalifiye mi oldu

soner pekdemir

soner pekdemir fotoğrafları

yemekteyiz gülüzar ayan

Yemekteyiz 24 Aralık Pazartesi yarışmacısı kim? Merve Çakır

yemekteyiz merve çakır kimdir

Yemekteyiz 25 Aralık Salı yarışmacısı kim? Gülüzar Ayan

yemekteyiz gülüzar ayan kimdir

Yemekteyiz 26 Aralık Çarşamba yarışmacısı kim? Abdülkadir Şereflioğlu

yemekteyiz abülkadir şereflioğlu kimdir

Yemekteyiz 27 Aralık Perşembe yarışmacısı kim? Fatma Kaplan

yemekteyiz fatma kaplan kimdir

Yemekteyiz 28 Aralık Cuma yarışmacısı kim? Soner Pakdemir

yemekteyiz soner pakdemir kimdir

Yemekteyiz’in konusu ne?
Yemekteyiz programı her gün TV8’de yayınlanmaktadır. Birbirini tanımayan beş kişiden oluşan grup her akşam bir yarışmacının evine konuk olmakta ve yapılan yemekler sonucu yarışmacıya 10 üzerinden puanlar verilmektedir. Beşinci günün sonunda en çok puanı alanın büyük ödülü (10 bin lira) kazanıyorlar. Türkiye’de yayınlandığı günden itibaren popüler olmaya başlayan program, sosyolog Zafer Yenal’a göre son yıllarda kamusal ve siyaset alanının Türkiye’de ve dünyanın pek çok yerinde daralması ve özel alana ilginin artması programı popüler hale getiren en önemli unsurdur.

TV8
Tv8, 8 Ağustos 1996 tarihinde MNG Medya Grubu bünyesinde yayına başlayan, 2013 yılından bu yana Acun Medya ve Doğuş Yayın Grubu ortalıklığında yayın yapan televizyon kanalıdır. Merkez stüdyoları Sarıyer'de bulunmaktadır. Haber kanalı olarak yayın hayatına başlayan tv8, 2003 yılında format ve logo değiştirerek eğlence kanalları arasına katıldı. 13 Kasım 2013'te yapılan açıklamada kanalın Acun Ilıcalı'ya satıldığı duyuruldu. Doğuş Yayın Grubu'nun da 0 hissesini satın aldığı kanal, p'lik hisseyi elinde bulunduran Acun Medya tarafından yönetilmektedir.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138