Yemekteyiz Merve Çakır kimdir? Kaç yaşında ve nereli

TV8 ekranlarının popüler yarışması Yemekteyiz'in 24-28 Aralık haftasındaki yarışmacılarından Esra Alkan kimdir? Nereli ve hangi yemekleri hazırladı?

Medya 24.12.2018, 15:27 27.12.2018, 17:07 Burak ZİHNİ
Yemekteyiz Merve Çakır kimdir? Kaç yaşında ve nereli

Yemekteyiz tüm hızıyla devam ediyor. Yeni bir haftaya başlayan Onur Büyüktopçu ve ekibinin ilk durağı Merve Çakır'ın evi oldu. Genç yarışmacının yarıştığı ilk günde neler yapacağı, hangi yemekleri hazırlayacağı, misafirlerini nasıl ağırladığı merak konusu haline geldi. Ayrıca pek çok izleyici de Merve Çakır kimdir? sorusunu sormaya başladı. İşte detaylar...

Merve Çakır kimdir?
Merve Çakır 18 yaşında. Yemek yemeyi de yapmayı da çok seviyor. Yaşıtları çizgi film izlerken kendisi yemek programları seyrediyormuş. Yarışmada iddialı. Aşçılık kazanmasına rağmen ailesinden ayrılmamak için üniversiteye gitmemiş. 18 yaşında.

Merve Çakır hangi yemekleri hazırladı? Menüsünde ne vardı?
Pazartesi gününün yarışmacısı Merve Çakır'ın menüsü merak konusu. Güzel yarışmacının hazırladığı yemekler haberimizde yer alacak.

yemekteyiz 28 aralık final kim birinci oldu

soner pekdemir

yemekteyiz sonerin yerine kim geldi

hatice beyza bulut kimdir

soner pekdemir

soner pekdemir video

yemekteyiz soner pekdemir diskalifiye mi oldu

yemekteyiz gülüzar ayan

soner pekdemir fotoğrafları


Yemekteyiz 24 Aralık Pazartesi yarışmacısı kim? Merve Çakır

yemekteyiz merve çakır kimdir

Yemekteyiz 25 Aralık Salı yarışmacısı kim? Gülüzar Ayan

yemekteyiz gülüzar ayan kimdir

Yemekteyiz 26 Aralık Çarşamba yarışmacısı kim? Abdülkadir Şereflioğlu

yemekteyiz abülkadir şereflioğlu kimdir

Yemekteyiz 27 Aralık Perşembe yarışmacısı kim? Fatma Kaplan

yemekteyiz fatma kaplan kimdir

Yemekteyiz 28 Aralık Cuma yarışmacısı kim? Soner Pekdemir

yemekteyiz soner pakdemir kimdir

Yemekteyiz’in konusu ne?
Yemekteyiz programı her gün TV8’de yayınlanmaktadır. Birbirini tanımayan beş kişiden oluşan grup her akşam bir yarışmacının evine konuk olmakta ve yapılan yemekler sonucu yarışmacıya 10 üzerinden puanlar verilmektedir. Beşinci günün sonunda en çok puanı alanın büyük ödülü (10 bin lira) kazanıyorlar. Türkiye’de yayınlandığı günden itibaren popüler olmaya başlayan program, sosyolog Zafer Yenal’a göre son yıllarda kamusal ve siyaset alanının Türkiye’de ve dünyanın pek çok yerinde daralması ve özel alana ilginin artması programı popüler hale getiren en önemli unsurdur.

TV8
Tv8, 8 Ağustos 1996 tarihinde MNG Medya Grubu bünyesinde yayına başlayan, 2013 yılından bu yana Acun Medya ve Doğuş Yayın Grubu ortalıklığında yayın yapan televizyon kanalıdır. Merkez stüdyoları Sarıyer'de bulunmaktadır. Haber kanalı olarak yayın hayatına başlayan tv8, 2003 yılında format ve logo değiştirerek eğlence kanalları arasına katıldı. 13 Kasım 2013'te yapılan açıklamada kanalın Acun Ilıcalı'ya satıldığı duyuruldu. Doğuş Yayın Grubu'nun da %30 hissesini satın aldığı kanal, %70'lik hisseyi elinde bulunduran Acun Medya tarafından yönetilmektedir.

Yorumlar (1)
Avadan hayriye 3 yıl önce
Merve hanım Fatma hanıma hakaret ettınız,laf soruyorsun kadın anlatıyor kısa kes dıyorsan sen kimsin öyle zarif bir hanıma bu lafı söylüyorsun hiçmiş terbiye verılmedı ailenızden kırk yaşında kadın gıbı bılmişlik yapıyorsun bıraz edıep
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?