Yemin 145. bölüm izle! Yemin 146. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Kanal 7'nin hafta içi yayınlanan günlük dizisi Yemin 145. bölümü ile 20 Aralık Cuma günü izleyicileriyle buluşacak. Dizinin sıkı takipçileri Yemin 145. bölüm tek parça, full ve HD olarak izlemek istiyor. İşte detaylar...

Medya 19.12.2019, 10:27 20.12.2019, 20:53 Burak ZİHNİ

Hafta içi her gün saat 19:00'da başlayan tekrar ve 20:00'den 21:15-21:202'ye kadar süren yeni bölümleri ile izleyicisinin karşısına çıkan Yemin'de evlilik hazırlıkları sürüyor. Süt annenin evine götürdüğü Reyhan'a talip bile çıktı. Hem de Emir varken! Durumdan habersiz olan bir komşu, oğlunu da aldı geldi eve. Allahın emri, peygamberin kavli ile isteyecek Reyhan'ı. Ancak Emir durur mu? Başladı sabotaj çalışmalarına. Eğlenceli ve bir o kadar da aşk dolu anların yaşanacağı Yemin 145. bölüm izle seçeneği ile haberimizde.


İzleyiciler sabırsız!

Cemre ve Talaz'ın elinden kurtulan Reyhan ile Emir yeniden sevgileriyle inşa ettikleri birlikteliklerine geri döndü. Emir'in sürekli Reyhan ile aşk yaşamak istemesi zaman zaman onları ele verse de izleyiciler bir an öne artık imza atmalarını bekliyor. İkinci sezon öncesinde siz değerli okuyucularımıza aktardığımız hamilelik iddiası dahi gerçek olabilir. Sosyal medyada bu konu ile ilgili binlerce yorum yazılıyor.


Yemin 145. bölüm fragmanı izle

Yemin 145. bölüm özeti ve fragmanı

Yemin 145. bölüm izle

Yemin 145. bölüm fragmanı izle

Yemin 145. bölüm özeti ve fragmanı

Yemin 145. bölüm izle


Yonca dert açacak!

Kemal evine getirdiği Yonca'dan aslında rahatsızdır. Bunu Narin'e de anlatır. Ancak çalışanı olduğu için ona karşı kendisini sorumlu hisseder. Bu sebeple eve getirmiştir. Fakat Yonca'nın amacı çok farklıdır. Talaz'ın planı için eve kamera yerleştiren Yonca'yı Narin durdurabilecek mi? sorusu dizi hakkında en çok merak edilen konuların başında geliyor.

tuğgül küçükoğlu fotoğrafları

özge yağız

yemin emir


Yemin 145. bölüm özeti

Kanal 7’nin büyük ilgi gören yerli dizisi Yemin 145. bölümüyle izle7.com’da. Yemin dizisinde bugün neler yaşanacağı özet yayınlandıktan sonra haberimizde yer alacak. Aşkları için artık daha büyük savaşlar vermesi gereken iki gencin destansı aşk hikâyesi hafta içi her gün 20:00’de Kanal 7 ekranlarında...

yağmur akdağ fotoğrafları


Yemin 145. bölüm izle

Kanal 7'nin akşam kuşağında hem tekrar hem de yeni bölümü ile yayınladığı Yemin'in konusu seyredenleri her defasında daha fazla çekiyor. Gün geçtikçe kitlesini artıran diziyi Kanal 7'nin internet sitesi, Youtube kanalı ve izle7.com üzerinden tek parça izleyebilirsiniz. Emir ve Reyhan'ın aşk dolu hikayelerini sakın kaçırmayın.

sıla türkoğlu fotoğrafları
 


Yemin'in konusu

Reyhan taşrada doğmuş; geleneksel tarzda yetişmiş mütevazı, genç ve güzel bir kızdır. Annesinin ölümünden sonra hem öksüz hem yetim kalan Reyhan’ın hayatı hiç ummadığı bir anda değişir. Dayısı gibi sevip saydığı ülkenin sayılı zenginlerinden Hikmet Tarhun, memleketi Erzurum’a yaptığı sürpriz ziyarette, genç kızdan oğlu Emir’le evlenmesini ister. Reyhan, Hikmet’e büyük minnet duysa da hiç tanımadığı biriyle evlenmeyi kabul etmez. Çünkü bu kendisini hiç görmeyen Emir’e de haksızlık olacaktır. Ancak Hikmet’in herkesten sakladığı sırrı, genç kızı bu evliliğe mecbur bırakır.

tuğgül küçükoğlu kimdir


Yemin oyuncuları

Özge Yağız, Gökberk Demirci, Can Verel, Yaghmur Shahbazova, Gül Arcan Gürses, Berkant Müftüler, Ceyda Olguner, Cansın Mina Gür, Tuğçe Ersoy Kacarski, Derya Kurtuluş Oktar, Mustafa Şimşek, Gözde Gündüzlü, Sıla Türkoğlu, Esra Demir Çoban, Yağmur Akdağ, Ali Dereli, Barış Gürses, Tuğgül Küçükoğlu, Can Çağlar

yağmur akdağ kimdir
 


Yemin 146. bölüm fragmanı

Kanal 7'nin gözde dizisi Yemin güçlü kadrosuyla yeni haftanın ilk gününde ekranlarda olacak. Birbirinden şaşırtıcı gelişmeleri, Reyhan ile Emir'in yanısıra Kemal ve Narin'in aşkını da konu alan dizide Cavidan'ın her geçen gün daha da acımasızlaşabileceği bölümler izleyiciyle buluşacak. Yemin 146. bölüm fragmanı yayınlandığı anda haberimizde yer alacak.

Yorumlar (0)