Yemin 147. bölüm fragmanı ve özeti - 24 Aralık Salı

Kanal 7'nin aşk dolu dizisi Yemin'de haftanın ikinci bölümü izleyicisiyle buluşacak. Emir ve Reyhan'ın yeniden mutlu günlere dönmeye başladığı haftanın ardından yeni sürprizler de ekranlara taşınacak. Yemin 147. bölüm fragmanı ve özeti haberimizde yer alıyor.

Medya 23.12.2019, 09:59 24.12.2019, 10:46 Burak ZİHNİ

Türkiye'nin en çok izlenen dizilerinden biri olan Yemin'de birbirinden ilginç gelişmeler yaşanmaya devam ediliyor. Yeniden evlilik için ilk adımlarını atarak sözlenen Emir ile Reyhan'ın dizideki macerası sürüyor. İki aşığın tüm engelleri aşarak mutlu sona ulaşmasına kısa bir süre kaldı. Peki bugün neler yaşanacak?  Yemin 147. bölüm fragmanı ve özeti haberimizde yer alıyor.


Yemin 147. bölüm fragmanı

Kanal 7'de hafta içi yayınlanan bölümleriyle izleyicileri ekran başına kilitleyen Yemin'de yine heyecan dolu anlar yaşanacak. Son bölümde süt annenin evine konuk olan ve Reyhan'ı isteyen Emir, annesinin evlilik sözlşesmi önerisi sonrası çileden çıkmış ve tüm evrakları yırtıp atmıştı. Havai fişek şov da yaptıran Emir, Reyhan'ın gözüne girmeyi başardı. İki aşığın duygu dolu hikayesi Kanal 7'de sürüyor. Yemin 147. bölüm fragmanı yayınlandığında haberimizde yer alacak.


 

Yemin 148. bölüm

Yemin 148. bölüm

Yemin 148. bölüm

Yemin 147. bölüm fragmanı izle

Yemin 147. bölüm özeti ve fragmanı

Yemin 147. bölüm izle

tuğgül küçükoğlu fotoğrafları


Yemin 147. bölüm özeti

Yemin dizisinde bugün Cavidan Emir ve Reyhan’ın evlenmesini engellemek için evlilik sözleşmesi imzalamalarını ister. Hazırladığı evlilik sözleşmesini oğlunun en mutlu gününde imzalatmayı planlayan Cavidan, Emir ve Reyhan’ı gururlarından vurmayı deneyecektir. Narin’in sınırını aşan Yonca ise hiç beklemediği bir tepkiyle karşılaşır. Aşkları için artık daha büyük savaşlar vermesi gereken iki gencin destansı aşk hikâyesi hafta içi her gün 20:00’de Kanal 7 ekranlarında…

özge yağız

 

Yemin oyuncuları

Özge Yağız, Gökberk Demirci, Can Verel, Yaghmur Shahbazova, Gül Arcan Gürses, Berkant Müftüler, Ceyda Olguner, Cansın Mina Gür, Tuğçe Ersoy Kacarski, Derya Kurtuluş Oktar, Mustafa Şimşek, Gözde Gündüzlü, Sıla Türkoğlu, Esra Demir Çoban, Yağmur Akdağ, Ali Dereli, Barış Gürses, Tuğgül Küçükoğlu, Can Çağlaryemin emir
 

Yemin'in konusu

Reyhan taşrada doğmuş; geleneksel tarzda yetişmiş mütevazı, genç ve güzel bir kızdır. Annesinin ölümünden sonra hem öksüz hem yetim kalan Reyhan’ın hayatı hiç ummadığı bir anda değişir. Dayısı gibi sevip saydığı ülkenin sayılı zenginlerinden Hikmet Tarhun, memleketi Erzurum’a yaptığı sürpriz ziyarette, genç kızdan oğlu Emir’le evlenmesini ister. Reyhan, Hikmet’e büyük minnet duysa da hiç tanımadığı biriyle evlenmeyi kabul etmez. Çünkü bu kendisini hiç görmeyen Emir’e de haksızlık olacaktır. Ancak Hikmet’in herkesten sakladığı sırrı, genç kızı bu evliliğe mecbur bırakır.

yağmur akdağ kimdir

Yorumlar (0)