Yemin 185. bölüm fragmanı ve özeti - 14 Şubat Cuma

Kanal 7'nin popüler dizisi Yemin'de haftanın son günü heyecanı yaşanıyor. Çocuk ile ilgili fitili ateşleyen Reyhan hamile olduğunu açıklayacak mı? Diğer yandan Kemal Narin'i affedecek mi? Yemin 185. bölüm fragmanı ve özeti haberimizde.

Medya 13.02.2020, 11:43 14.02.2020, 14:46 Burak ZİHNİ

Hafta içi her gün yayınlanan bölümleri ile izleyicileri ekran başına kilitleyen Yemin'de bir hafta daha noktalanıyor. Gülsüm'ün hırsız olduğunu söyleyen Emir'i duyan Reyhan büyük şoka uğrayacak. Ve bundan sonra kıyamet kopacak gibi görünüyor. Diğer yandan da Kemal ile Narin'in ilişkisinde de yeni gelişmeler var. Reyhan hamile mi? Kemal ve Narin'in hayatında neler değişecek? Yemin 185. bölüm özeti haberimizde.
 

Yemin 185. bölüm özeti

Yemin dizisinde bugün Emir Reyhan’a tüm gerçekleri anlatır. Cavidan ise onların arasını bozmak için elinden geleni yapar. Emir, Reyhan’a her şeyi bir bir anlatır. Reyhan ne yapacağını bilemez bir haldedir. Emir’in elindeki deliller ise büyük planın parçasıdır. Cavidan bu sefer başarılı olup, Emir ile Reyhan’ın arasını gerçekten bozabilecek mi? Kendini affettirme gayretine Masal’ı da alet ettiğini söyleyen Kemal Narin’in kalbini çok kırmıştır. Narin bu kırgınlıkla geri çekilir. Kemal ise beklemediği bir durumla karşılaşacaktır.

nuray huseynova

yemin aynur nuray huseynova

 

Yemin 186. bölüm fragmanı

Yemin 186. bölüm izle

Yemin 186. bölüm özeti
 

Yemin 185. bölüm fragmanı izle

Yemin 185. bölüm izle

Yemin 185. bölüm fragmanı ve özeti

Yemin 185. bölüm izle

Yemin 185. bölüm fragmanı ve özeti

Yemin 185. bölüm izle

Yemin 185. bölüm fragmanı

Yemin 185. bölüm izle

Yemin 185. bölüm fragmanı ve özeti

tuğgül küçükoğlu fotoğrafları
 

özge yağız

 

Yemin oyuncuları

Özge Yağız, Gökberk Demirci, Can Verel, Yaghmur Shahbazova, Gül Arcan Gürses, Berkant Müftüler, Ceyda Olguner, Cansın Mina Gür, Tuğçe Ersoy Kacarski, Derya Kurtuluş Oktar, Mustafa Şimşek, Gözde Gündüzlü, Sıla Türkoğlu, Esra Demir Çoban, Yağmur Akdağ, Ali Dereli, Barış Gürses, Tuğgül Küçükoğlu, Can Çağlaryemin emir
 

Yemin'in konusu

Reyhan taşrada doğmuş; geleneksel tarzda yetişmiş mütevazı, genç ve güzel bir kızdır. Annesinin ölümünden sonra hem öksüz hem yetim kalan Reyhan’ın hayatı hiç ummadığı bir anda değişir. Dayısı gibi sevip saydığı ülkenin sayılı zenginlerinden Hikmet Tarhun, memleketi Erzurum’a yaptığı sürpriz ziyarette, genç kızdan oğlu Emir’le evlenmesini ister. Reyhan, Hikmet’e büyük minnet duysa da hiç tanımadığı biriyle evlenmeyi kabul etmez. Çünkü bu kendisini hiç görmeyen Emir’e de haksızlık olacaktır. Ancak Hikmet’in herkesten sakladığı sırrı, genç kızı bu evliliğe mecbur bırakır.

yağmur akdağ kimdir


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?