Yemin 336. bölüm özeti ve fragmanı izle | Yeni bölümde neler olacak? 9 Mayıs Pazar

Karamel Yapım imzasını taşıyan bölümleri izleyenleri ekran karşısına kilitleyen Yemin'de yeni bir gün daha sona erdi. Haftanın ilk bölümü geride kalan yapımda gözler yarına çevrildi. Emir ve Feride'nin hikayesinde yeni perde açılacak. Peki, yarın neler olacak? Peki, Yemin 336. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.

Medya 08.05.2021, 18:01 Burak ZİHNİ

Karamel Yapım imzasını taşıyan bölümleri Türkiye'nin en çok seyredilen dizilerinden biri haline getirdiği Yemin'de bugün yeni hafta bitti. Birbirinden önemli oyuncuların kadrosunda bulunduğu yapımda bugün yine izleyiciler ekran karşısına kilitlendi ve yaşananlar ilgiyle izlendi. Bundan sonra ise gelecek hafta sabırsızlıkla bekleniyor. Özellikle Ümit'in Feride'ye yaptıklarının de merak konusu ve  araştırılarak öğrenilmek isteniyor. Birbirinden heyecanlı anlarıyla birlikte yepyeni bir böllüm daha seyircilerin karşısında olacak. Peki bundan sonra neler olacak? Yemin 336. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.


 

Yemin 336. bölüm özeti

Yemin’de son olarak Emir, amcasıyla tartışmasının ardından daha da alevli bir şekilde Ümit'İn peşine düşer. Ancak Ümit de kozlarını ortaya koyar ve Feride'ye gözdağı verir. Eşinin odasını kamerayla görüntüleyen Ümit'in yapacakları bununla da sınırlı değildir. Songül sebebiyle kalp krizi geçiren ve hastaneye giden Ümit, burada da rahat durmaz. Tutumuna devam eder. Diğer yanda ise Songül boşanmaya doğru giden süreçte kocasına tüm öfkesini kusmuştu. Kemal'in evinde ise Narin'in başına gelenlerin üzüntüsü yaşanıyor. Hepsi ve daha fazlası Yemin'in yeni bölümünde.yemin 272. bölüm fragmanı

yemin 270. bölüm izle

yemin 269. bölüm izle

yemin 270. bölüm fragmanı

yemin 269. bölüm fragmanı

yemin 268. bölüm izle

Yemin 336. bölüm fragmanı ve özeti

Kanal 7'nin sevilen günlük dizisi Yemin 9 Mayıs 2021 Pazar günü yayınlanacak olan 336. bölüm özeti eklendikten sonra web sitemizde okunabilecektir.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138