Yemin 269. bölüm fragmanı izle - 8 Ekim Perşembe yeni bölümde neler olacak?

Kanal 7'nin sevilen dizisi Yemin'de bir akşam daha geride kaldı. Emir'in Feride ile Narin'in de annesi ve Kumru ile olan savaşı devam etti. İzleyicilerin soluksuz seyrettiği bölümün ardından gözler yarına çevrildi. Peki yarın neler olacak? Yemin 269. bölüm fragmanı haberimizde yer alıyor.

Televizyon 07.10.2020, 21:27 08.10.2020, 21:36 Burak ZİHNİ

Türkiye'nin en çok izlenen günlük dizisi Yemin'de haftanın üçüncü günü geride kaldı. Bu akşam yaşananlar bir kez daha izleyicileri ekran başına kilitledi. Yemin'in 268. bölümü birçok gelişmeye de gebeydi. Zaman zaman sert rüzgarların estiği ancak aşk ve şefkatin eksik olmadığı bir gün dah sona erdi. Narin'in Kumru ve annesi arasındaki savaş devam ediyor. Peki yarın neler olacak? 8 Ekim Perşembe Yemin 269. bölüm fragmanı haberimizde yer alıyor.

Yemin 268. bölümde neler yaşandı?

Yemin’de bu akşam Songül ayak burkulması bahanesi ile konakta kalmaya başlamıştır. Bu duruma da çok sevinmiştir. Planı Feride ve Emir'i yalnız bırakmaktır. Bunu da Sapanca'daki evi satma bahanesi ile ortaya koyar. Konaktan çıkan Feride'yi yolda yakalayan Emir, onu arabaya alır ve birlikte giderler. Feride yaşananlardan dolayı üzgündür ve Emir'i bu yolculuktan geri döndürmeye çalışır. Ancak başarılı olamaz. Narin gözlerinin görmemesi sebebiyle her ne kadar misafirlerine karşı gecenin yıldızı olsa da annesine karşı verdiği sınavda Kumru'nun planları sebebiyle zor anlar geçirir. Annesinin söylediği türküyü Narin'e dinleten Kumru, ona acı çektirir ve sinirlendirir. Her şeyi annesinin yaptığını zanneden Narin tepki gösterir. Münevver ise kızına gözlerini vermek üzere yasal olmayan yollara başvurmuştur. Onu da bir tehlike beklemektedir.yemin 269. bölüm izle

yemin 270. bölüm fragmanı

yemin 269. bölüm fragmanı

yemin 268. bölüm izle

Yemin 269. bölüm fragmanı ve özeti

Kanal 7'nin sevilen günlük dizisi Yemin 8 Ekim Perşembe günü yayınlanacak olan 269. bölüm özeti eklendikten sonra web sitemizde okunabilecektir.

yemin 249. bölüm özeti

yemin 249. bölüm izle

Yemin 245. bölüm

Yemin 245. bölüm

Yemin 245. bölüm
Yemin 240. bölüm

Yemin 240. bölüm

Yemin 240. bölüm


  


 
 

yemin aynur nuray huseynova

nuray huseynova
 

tuğgül küçükoğlu fotoğrafları
 

özge yağız

 

Yemin oyuncuları

Cansu Tuman, Gökberk Demirci, Yaghmur Shahbazova , Can Verel, Cansın Mina Gür , Gül Arcan , Berkant Müftüler , Ceyda Olguner, Elif Özkul, Gözde Gündüzlü, Melahat Abbasova, Hülya Aydın, Derya Kurtuluş, Mustafa Şimşek , Esra Çoban, Barış Gürses, Can Çağlar

yemin emir

yağmur akdağ kimdir

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?