Emanet 46. bölüm fragmanı izle ve özeti - Yarın neler olacak? 9 Kasım Pazartesi Kanal 7

Kanal 7'nin sevilen dizisi Emanet'te bir hafta daha sona erdi. Birbirinden ilgi çeken bölümleri ile ekranlara gelmeye devam eden yapımda bundan sonra neler yaşanacağı da merak konusu ve şimdiden binlerce kişi sabırsız. Emanet 46. bölüm fragmanı haberimizde yer alıyor.

Televizyon 06.11.2020, 19:16 09.11.2020, 19:30 Burak ZİHNİ

Türkiye'nin en yeni günlük dizisi Emanet'te 9. hafta bitti. Cuma gününün son sahnesinde yaşananlar yeni hafta için seyircileri daha da sabırsız hale getirdi. Yaman ve Seher'in Yusuf için verdikleri mücadelede yaşadıkları onları koparma noktasına getirmişti. Yusuf da sosyal hizmetlerden kaçmış ve sonra Kiraz ile karşılaşmıştı. Ardından da çocuk istismarcılarının eline düştü. Bundan sonra neler yaşanacak? Emanet 46. bölüm fragmanı haberimizde yer alıyor.


 

Emanet 45. bölümde neler oldu?

Emanet’te bu akşam seyirciler ekran başına kilitlendi. Çünkü 9. haftanın son bölümü televizyondaki yerini aldı ve Yaman ile Seher arasındaki aşkın adımlarında yeni gelişmelerin yaşanıp yaşanmayacağı merak konusuydu. Yusuf'un sosyal hizmetlerden kaçmasının ardından başlayan yeni mücadelede birlikte hareket etmeleri kısa sürmüş ve ikisi ters düşmüştü. Ancak tekrar Yusuf için bir araya geldiler. Özellikle Yusuf'un kendisinden faydalanmak isteyen kötü niyetli insanlar tarafından kaçırılması, Yaman'ı sinirlendirdi. Hatta öfkelendirdi. Yeğeninin izini bulmak adına her şeyi ve herkesi seferber eden Yaman sonunda bunu başardı. Seher'in gözünde daha da büyüyecek olan Yaman'ın budan sonra nasıl bir yol izleyeceği de sabırsızlıkla bekleniyor. Kiraz ve Ali cephesinde iyi haberler yok. Sultan Hala'nın evden gönderdiği Kiraz çaresizlik içinde ilk bulduğu işe girdi ancak bu kez de iş yeri sahibinin saldırısına uğradı. Bu olayı atlatmak onun için çok kolay olmayabilir. Hepsi ve daha fazlası Emanet'in yeni bölümünde. Emanet hafta içi 19:00'da Kanal 7 ekranlarında.
emanet 32. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 25. bölüm izle

emanet 25. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izle

emanet 12. bölüm izle

emanet 11. bölüm fragmanı
emanet 8. bölüm özeti


Dizinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır.

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yönetmenler: Ayhan Özen, Taner Tunç
Yardımcı Yönetmen: Umut Keten
Görüntü Yönetmeni: Ömer Yılmaz
Proje-Hikâye: Nazmiye Yılmaz
Oyuncular: Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu, Berat Yusuf Özkan, Gülderen Güler Melih Özkaya, Tolga Pancaroğlu, Gülay Özdem, Gözde Gürkan, Hilal Yıldız, Oğuz Yağcı, Osman Aydın, Ömer Gecü, Binnaz Ekren, Zeynep Naz, Derya Ertun, Mehmet Ali Aydın, Özge Ağyar, Volkan Yıldırım, Hayat Olcay,
Senaryo: Başak Yazı Odası
Yapım: Karamel Yapım
Müzik: Minör
Sanat Yönetmeni: Saadet Parlak
Kostüm Sorumlusu: Gerçek Bitmez

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?