Emanet 50. bölüm fragmanı izle - Yarın neler yaşanacak?

Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya başladığı günden bu yana adından söz ettirmeyi başaran Emanet'te bir haftanın daha sonuna gelindi. 13 Kasım Cuma günü 10. haftasını tamamlayacak olan dizide yarın neler yaşanacağı da merak konusu. Emanet 50. bölüm fragmanı izlemek isteyen izleyiciler için video haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.

Televizyon 12.11.2020, 21:05 13.11.2020, 19:26 Burak ZİHNİ

Hafta içi günlerinde izleyicilerin karşısına çıkan ve 50 bölümü devirecek olan Emanet'te sürpriz gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Zuhal ve İkbal'in oyunu üzerine sosyal hizmetler tarafından alınan Yusuf'u, teyzesi ve amcası yalnız bırakmamıştı. Yaman yeğenini kaçırmıştı. Seher ise onun peşinden giderek Yusuf'a kavuşmuştu. İkili arasında Yusuf'un kimle kalacağı konusunda çıkan ikililik, ayrılığı da beraberinde getirecek endişesi yarattı. Bir haftanın daha sona ereceği yapımın fragmanı da yayınlandı. Kiraz, Ali ile mi kalacak yoksa Muhittin ile mi evlenecek? Emanet 50. bölüm fragmanı izlemek isteyen izleyiciler için video haberimizde yer alıyor.


 

Emanet 49. bölümde neler oldu?

Emanet’te bu akşam seyirciler ekran başına kilitlendi. Çünkü 10. haftanın dördüncü bölümü televizyondaki yerini aldı ve Yaman ile Seher'in Yusuf konusundaki sınavında bir gün daha nefes kesti. Kanal 7'nin yeni günlük dizisi Emanet 12 Kasım Perşembe günü yayınlanacak olan 49. bölüm fragmanıyla izle7.com'da. Seher Yusuf için büyük bir ikileme girer.  Seher Yaman’ı polise mi ihbar edecek? Seher, Yaman’ı kapıya dayanan polise ihbar edip Yusuf’u mu kurtarmak ve Yaman’la iş birliği yapmak arasında kalır. Kiraz’ın evlilik haberi Ali’yi sarsmıştır. Duyguları karmakarışık olan Ali, beklenmedik bir tepki verir.  Hepsi ve daha fazlası Emanet'in yeni bölümünde. Emanet hafta içi 19:00'da Kanal 7 ekranlarında.
emanet 32. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 25. bölüm izle

emanet 25. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izle

emanet 12. bölüm izle

emanet 11. bölüm fragmanı
emanet 8. bölüm özeti


Dizinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır.

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yönetmenler: Ayhan Özen, Taner Tunç
Yardımcı Yönetmen: Umut Keten
Görüntü Yönetmeni: Ömer Yılmaz
Proje-Hikâye: Nazmiye Yılmaz
Oyuncular: Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu, Berat Yusuf Özkan, Gülderen Güler Melih Özkaya, Tolga Pancaroğlu, Gülay Özdem, Gözde Gürkan, Hilal Yıldız, Oğuz Yağcı, Osman Aydın, Ömer Gecü, Binnaz Ekren, Zeynep Naz, Derya Ertun, Mehmet Ali Aydın, Özge Ağyar, Volkan Yıldırım, Hayat Olcay,
Senaryo: Başak Yazı Odası
Yapım: Karamel Yapım
Müzik: Minör
Sanat Yönetmeni: Saadet Parlak
Kostüm Sorumlusu: Gerçek Bitmez

Yorumlar (2)
Derya 6 ay önce
Ayni yemin dizisine benzefi hrp kotuluk hep kötülük
Feyza 6 ay önce
Ayni yrmin dizisi gibi olmus bu hep kotuluklerle dolu burdan senaristte sesleniyoruz lutfen hala artik diziden ciksin kiraz gercegi bu sksam snlatsin artik kiraz muhittinle değil aliyle evlensin artikkkk hala defolsun gitsin istemiyoruzzxx
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?