Emanet 67. bölüm özeti ve fragmanı - 8 Aralık Salı yeni bölümde neler yaşanacak?

Kanal 7'nin sevilen dizisi Emanet'te yepyeni bir bölüm daha izleyicileri bekliyor. Yarın neler yaşanacak? Emanet 67. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde.

Televizyon 07.12.2020, 21:37 08.12.2020, 19:06 Burak ZİHNİ

Kanal 7'nin yeni günlük dizisi Emanet 8 Aralık Salı günü yayınlanacak olan 67. bölüm fragmanıyla izle7.com'da. Yaman ve Seher bir anda hayatlarına giren Ozan’ın sakladığı gizemden habersizdir. Ozan’ın sırrı ne? Seher ve Yaman’ın hayatına aniden giren Ozan, ardında büyük sırlar saklıyordur. Bu sırlar Yaman ve Seher’i de derinden etkileyecektir. Ali ve Kiraz’ın restleşmesi ve geri adım atmamaları, yaklaşan büyük bir sorunun habercisi olur. Yaman, Seher'e yaşattıklarından sonra yeniden güvenini kazanmak için çırpınır. Ama Seher katıdır. Onu istemez. Ancak Yaman da vazeçecek değildir. Sevdiği kadının kapısına dayanır ve orada beklemeye başlar. Kendisini ihbar etmediği Seher'e para transferi yapan Yaman, beklemediği bir teki ile karşılaşır. Seher, Yaman'ın kendisine rüşvet verdiğini düşünür ancak bu durum o anda eve gelen sosyal hizmetler görevlisinin gözünü boyamak içindir. Bunu anlayan Seher yumuşar. Ardından da konağa geri döner. Ali ve Kiraz'ın ilişkilerinde soyut da olsa adımlaratılmaya başkandı. Bu arada Fırat, Ali'ye daha önce bu kadar mutlu olmadığını söyleyip bu hoşlantıdan bahseder. Ali çok farklı bir hale bürünmüştü bu sözlerle. Begüm, nezarethanede Kiraz'ın ağabeyi ile başbaşadır ve hesaplaşma zamanı gelmiştir. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşuyor.


 emanet 32. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 25. bölüm izle

emanet 25. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izle

emanet 12. bölüm izle

emanet 11. bölüm fragmanıemanet 8. bölüm özeti


Dizinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır.

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yönetmenler: Ayhan Özen, Taner Tunç
Yardımcı Yönetmen: Umut Keten
Görüntü Yönetmeni: Ömer Yılmaz
Proje-Hikâye: Nazmiye Yılmaz
Oyuncular: Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu, Berat Yusuf Özkan, Gülderen Güler Melih Özkaya, Tolga Pancaroğlu, Gülay Özdem, Gözde Gürkan, Hilal Yıldız, Oğuz Yağcı, Osman Aydın, Ömer Gecü, Binnaz Ekren, Zeynep Naz, Derya Ertun, Mehmet Ali Aydın, Özge Ağyar, Volkan Yıldırım, Hayat Olcay,
Senaryo: Başak Yazı Odası
Yapım: Karamel Yapım
Müzik: Minör
Sanat Yönetmeni: Saadet Parlak
Kostüm Sorumlusu: Gerçek Bitmez

Yorumlar (2)
Sultan 2 ay önce
Ali kiraza asik olsun onu birakmasin ona daha cok baglansin birbirlerine cok yakisiyorlar ali kirazi herkesden kıskansın artik begüm seytan hapse girsin artik kiraz yerine hala gitsin evden diziden ciksin begum seytan beş parasız kalsin hapse girsin cezasini ceksin artik ali kiraza asik olsun onu birakmasin ona daha cok baglansin birbirlerine cok yakisiyorlar ali kirazi herkesden kıskansın artik yaman ve seher artik birbirlerine yakin olsun artik
♡♡♡☆ 2 ay önce
yaman seni cok begeniyorum
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?