13 Ocak Çarşamba Kuruluş Osman neden yok? Neden yayınlanmadı bitti mi final mi yaptı yeni bölüm ne zaman

ATV ekranlarının sevilen dizisi Kuruluş Osman'ın yayın akışından çıkarılması sonrasında izleyiciler de araştırmalara başladı. Televizyon kanallarında yayınlanan dönem dizilerinden biri olan yapımla ilgili olarak birçok sorgulama gerçekleştiriliyor. Peki, 13 Ocak Çarşamba Kuruluş Osman neden yok? Neden yayınlanmadı bitti mi final mi yaptı yeni bölüm ne zaman? İşte detaylar...

TV 13.01.2021, 05:48 13.01.2021, 06:29 Burak ZİHNİ

Türkiye'nin en çok izlenen dizilerinden biri olan Kuruluş Osman bu hafta yayınlanmayacak. Çarşamba akşamlarında reyting zirvesine oynayan yapımın yayın akışından çıkarılmasıs onrasında binlerce kişi internette sorgulamalar gerçekleştirerek durumu öğrenmek istiyor. Dönem dizileri arasında kısa bir sürede reyting rekorları kıran dizinin neden yayınlanmadığı merak edilerek sorgulanıyor. Peki, 13 Ocak Çarşamba Kuruluş Osman neden yok? Neden yayınlanmadı bitti mi final mi yaptı yeni bölüm ne zaman? Detaylar haberimizde yer alıyor.


Kuruluş Osman 41. bölüm özeti

Kayı beyi olarak kılıç kuşanmasının ardından Türk kağanlarının emanetlerini Bamsı Bey'den teslim almak üzere yola çıkan Osman Bey; obada ve uç bölgesinde nizamını kurmak için çalışmaya başlar. Ancak Flatyos'un kaçışı ve Bala Hatun'un zehirlenmesiyle sarsılacaktır. Flatyos'un kaçışından alp başı görevini verdiği Göktuğ'u sorumlu tutan Osman Bey, Dündar Bey'in Nikola ile gizlice görüştüğünü öğrendiğinde ise çılgına döner ve amcasını cezalandırır. Papa'nın ajanları Bamsı Bey'i tuzağa düşürerek emanetleri ele geçirmek için hamle yaparken, Flatyos'un dönüşüyle güçlenen Nikola ise İstanbul'dan gönderilen yeni birlikler sayesinde Osman Bey'i gafil avlamak üzere plan kurar. Türk kağanlarının emanetlerini teslim alan Osman Bey'in yeni hedefi ne olacak? Osman Bey, Dündar Bey'i nasıl cezalandıracak? Osman Bey, Flatyos'un kaçışından sorumlu tuttuğu Göktuğ'a ne ceza verecek? Bala Hatun'u zehirleyen Targun Hatun'un planı ne? Flatyos'un geri dönmesiyle Nikola nasıl bir tuzak kuracak? Papa'nın ajanları emanetleri ele geçirebilecek mi?


 

Kuaförüm Sensin Pınar Özkurteller kimdir?

Kuaförüm Sensin Pınar Özkurteller fotoğrafları

Kuaförüm Sensin Nilgün Gümüş fotoğrafları

Kuaförüm Sensin Nilgün Gümüş kimdir?Kuruluş Osman neden yok?

Türkiye'nin en çok izlenen dizilerinden biri olan Kuruluş Osman'ın yeni bölümü bu akşam oynanacak Beşiktaş - Çaykur Rizespor maçı sebebiyle yayınlanmayacak. Zorlu mücadelenin yanısıra ATV birçok Ziraat Türkiye Kupası maçı sebebiyle o günkü dizilerini ekranlara getirmiyor. Yeni bölüm 20 Ocak'ta izleyicisiyle buluşacak.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?