Emanet 58. bölüm fragmanı izle - Yarın neler yaşanacak? 25 Kasım Çarşamba

Karamel Yapım imzasıyla Kanal 7 ekranlarına gelmeye devam eden Emanet'te bir akşam daha sona erdi. Hafta ortasında yeniden izleyicilerin televizyon karşısına kilitleneceği bölüm sabırsızlıkla bekleniyor. Peki yarın neler olacak? Emanet 58. bölüm fragmanı haberimizde yer alıyor.

TV 24.11.2020, 19:29 Burak ZİHNİ

Bu sezon başlayan yayın hayatında hafta içi günlerini renkli hale getiren ve şimdiden yurt dışından dahi hayranlar edinen Emanet'te yeni bölüm heyecanı yaşanıyor. Yaman ve Seher'in Yusuf için verdiği mücadelede yaşanacak olaylar merakla bekleniyor. Yusuf'un sosyal hizmetlerden kaçması sonrasında başına birçok olay gelen Seher şimdi cezaevine gitmekle karşı karşıya. Bu durumdan onu kurtaracak olan ise yine Yaman'dır. Peki yarın neler olacak? Emanet 58. bölüm fragmanı haberimizde yer alıyor.


 

Emanet 57. bölümde neler oldu?

Emanet’te bu akşam Yaman, Seher'in düşmesi üzerine hazırladığı tuzağı geri çevirebilmek adına kolları sıvamıştır. Nitelikli dolandırıcılık suçlamasıyla ifadeesi alınmak üzere karakola götürülen Seher için zorlu saatler başlamıştır. Elbette Yaman için de. Sevdiği kadını kurtarmak adına fedakarlık yapacak olan Yaman için bu gerçeği Seher'in öğrenmemesi gerekmektedir. Diğer yanda Kiraz hakkında çıkan takipsizlik kararı herkesi sevindirir ancak bundan sonra başına gelecek tehlike yeni olayları da beraberinde getirecektir. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşuyor.emanet 32. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 25. bölüm izle

emanet 25. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izle

emanet 12. bölüm izle

emanet 11. bölüm fragmanı
emanet 8. bölüm özeti


Dizinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır.

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yönetmenler: Ayhan Özen, Taner Tunç
Yardımcı Yönetmen: Umut Keten
Görüntü Yönetmeni: Ömer Yılmaz
Proje-Hikâye: Nazmiye Yılmaz
Oyuncular: Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu, Berat Yusuf Özkan, Gülderen Güler Melih Özkaya, Tolga Pancaroğlu, Gülay Özdem, Gözde Gürkan, Hilal Yıldız, Oğuz Yağcı, Osman Aydın, Ömer Gecü, Binnaz Ekren, Zeynep Naz, Derya Ertun, Mehmet Ali Aydın, Özge Ağyar, Volkan Yıldırım, Hayat Olcay,
Senaryo: Başak Yazı Odası
Yapım: Karamel Yapım
Müzik: Minör
Sanat Yönetmeni: Saadet Parlak
Kostüm Sorumlusu: Gerçek Bitmez

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?