Emanet 78. bölüm özeti ve fragmanı - 23 Aralık Çarşamba yeni bölümde neler yaşanacak?

Kanal 7'nin günlük dizisi Yemin'de haftanın ikinci bölümü de sona erdi. Hayatlarını yeğenlerinin birleştirdiği Yaman ve Seher'in başına gelecek yeni hikayeler merakla beklenirken şimdiden yarınki bölüm için araştırmalar başladı. Emanet 78. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.

TV 22.12.2020, 19:15 23.12.2020, 12:49 Burak ZİHNİ

Yeğenleri Yusuf'un peşinde yeni bir hayata başlayan Seher ve Yaman'ın acımasız dünyaya karşı verdikleri mücadele sürüyor. Karamel Yapım imzasıyla ekranlardaki yolculuğuna devam eden Emanet'te bugün bir hafta daha sona erdi. Her geçen gün daha fazla kişinin izlediği yapım adını yurt dışına da duyurdu. Özellikle Azerbaycan'da binlerce izleyiciyi ekran karşısına kilitleyen dizide gelecek hafta da sabırsızlıkla bekleniyor. Peki, yarın neler yaşanacak? Emanet 78. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.


 

Emanet 78. bölüm özeti

Ozan belasından kurtulabilmek adına Seher için canını dişine takan Yaman yediği kurşunla birlikte yere düşer. Seher ise gazdan etkilenmiştir. İkisi de hastanelik olur. Yaşarlar ancak Seher'in durumu kritiktir. Onun başında bekleyen Yaman ise bir an önce yataktan kalkmasını ve kendisini yalnız bırakmamasını ister. Yusuf da teyzesi ve amcasının birlikte eve gelmesini dört gözle bekler. Zuhal, Yaman için çırpınırken bunun nafile olduğunu görmesi onu kahreder. Ali ve Kiraz ise farklı bir sınavdadır. Çünkü eve Begüm gelmiştir. Hepsi ve daha fazlası Emanet'in 78. bölümünde.emanet 32. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 25. bölüm izle

emanet 25. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izle

emanet 12. bölüm izle

emanet 11. bölüm fragmanıemanet 8. bölüm özeti


Dizinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır.

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yönetmenler: Ayhan Özen, Taner Tunç
Yardımcı Yönetmen: Umut Keten
Görüntü Yönetmeni: Ömer Yılmaz
Proje-Hikâye: Nazmiye Yılmaz
Oyuncular: Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu, Berat Yusuf Özkan, Gülderen Güler Melih Özkaya, Tolga Pancaroğlu, Gülay Özdem, Gözde Gürkan, Hilal Yıldız, Oğuz Yağcı, Osman Aydın, Ömer Gecü, Binnaz Ekren, Zeynep Naz, Derya Ertun, Mehmet Ali Aydın, Özge Ağyar, Volkan Yıldırım, Hayat Olcay,
Senaryo: Başak Yazı Odası
Yapım: Karamel Yapım
Müzik: Minör
Sanat Yönetmeni: Saadet Parlak
Kostüm Sorumlusu: Gerçek Bitmez

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138