Emanet 84. bölüm özeti ve fragmanı izle 7 - 31 Aralık Perşembe

Kanal 7'nin sevilen dizisi Emanet'te 2020'nin son bölümü ekranlara geliyor. Yaman ve Seher'in hikayesini ele alan yapımda yine izleyiciler televizyon karşısına kilitlenecek. Ali ve Kiraz'ın da hayatını etkileyecek olan yeni gelişmelerin neleri beraberinde getireceği merak konusu. Emanet 84. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.

TV 30.12.2020, 19:07 31.12.2020, 19:24 Burak ZİHNİ

Bu savaşı hangisi kazanacak? Yaman mı yoksa Seher mi? Ozan'ı tekrar görene kadar aralarında aşk rüzgarları esen ikilinin arası ilk günkü gibi dersek yalan olmaz. Yaman artık eski haline geri döndü ve acımasız karakterini ortaya çıkardı. Yusuf'un da tanık olduğu bir olay dahi yaşanırken Seher ise onu düzeltmenin, birkaç günlüğüne de olsa gördüğü Yaman'ı geri getirmek adına çabalamaktadır. Peki bunu Yaman nasıl karşılayacak? Emanet 84. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.

Emanet 84. bölüm özeti

Kanal 7'de her geçen gün daha da fazla kişiye adını duyuran Emanet'te yeni bölüm de birçok gelişmeye gebe. Yılın son bölümü izleyicilerin karşısına çıkıyor. Cuma günü yayınlanacak 17. haftanın son bölümü öncesinde yaşanacaklar da şimdiden herkesi sabırsızlandırıyor. Yaman'ın eski haline dönmesini kabullenemeyen Seher'in yeni savaşı başlamıştır. Her ne kadar karşısındaki Yaman buna karşı çıksa da onu geri getirmek istemektedir. İçindeki yufka yürekliliği ve merhameti yeniden kazanması için çabalayan Seher'in bu gayreti karşılık bulacak mı? Bu yaşına kadar sertliğim, acımasızlığın ve adaletsizliğin içinden gelen Yaman, Seher'in istediği gibi biri mi olacak? Kiraz, şüphelerinde haklı çıktı ve Hasan'ın neden para biriktiremediğini öğrendi. Peki ya Ali ne yapacak? Ayşe'nin yitip giden hayalleri... Selim, çok sevdiği Seher'e kavuşabilecek mi? Zuhal ile İkbal'in planlarında yeni bir sayfa daha açılacak. Hepsi ve daha fazlası Emanet'in 84. bölümünde.emanet 32. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 25. bölüm izle

emanet 25. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izle

emanet 12. bölüm izle

emanet 11. bölüm fragmanıemanet 8. bölüm özeti


Dizinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır.

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yönetmenler: Ayhan Özen, Taner Tunç
Yardımcı Yönetmen: Umut Keten
Görüntü Yönetmeni: Ömer Yılmaz
Proje-Hikâye: Nazmiye Yılmaz
Oyuncular: Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu, Berat Yusuf Özkan, Gülderen Güler Melih Özkaya, Tolga Pancaroğlu, Gülay Özdem, Gözde Gürkan, Hilal Yıldız, Oğuz Yağcı, Osman Aydın, Ömer Gecü, Binnaz Ekren, Zeynep Naz, Derya Ertun, Mehmet Ali Aydın, Özge Ağyar, Volkan Yıldırım, Hayat Olcay,
Senaryo: Başak Yazı Odası
Yapım: Karamel Yapım
Müzik: Minör
Sanat Yönetmeni: Saadet Parlak
Kostüm Sorumlusu: Gerçek Bitmez

Yorumlar (1)
Muharrem şahin 4 ay önce
Çok güzel ????????????
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?