Emanet 99. bölüm özeti ve fragmanı - 21 Ocak Perşembe neler yaşanacak?

Karamel Yapım imzasını taşıyan bölümleri ile izleyicilerin karşısına çıkmaya devam eden Emanet haftanın dördüncü gününde de ekranlardaki yerini alıyor. Yaman ve Seher'in yakınlaştığı günlerde Zuhal'in öfke patlaması nelere sebep olacak? Emanet 99. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.

TV 20.01.2021, 18:55 22.01.2021, 07:16 Burak ZİHNİ

Türkiye'nin en çok izlenen dizilerinden biri olarak ekranlardaki yerini almaya devam eden Emanet'in dördüncü günü başlıyor. Yaman ile Seher'in Yusuf etrafında kenetlenmesi konakta huzur kadar karmaşayı da beraberinde getirecektir ve sonuçları da ağır olabilir. Özellikle Zuhal ve İkbal arasındaki yeni gerilimin neler getireceği de merak konusu. Emanet 99. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.

EMANET DİZİSİ 99. BÖLÜM ÖZETİ

Yönetmenliğini Ayhan Özen ve Taner Tunç'un üstlendiği günlük dizi Emanet'te Yaman ve Seher'in aşk dolu yolculuğu sürüyor. Yusuf için yeniden başlayan sosyal hizmetler sürecinde Yaman ve Seher'in mücadelesi neleri beraberinde getirecek? Daha önce oldukça sıkıntılı bir zaman geçiren ikili son günlerde bir hayli yakınlaşmıştı ve birbirlerine aşklarını itiraf etmek üzerelerdi. Yeni bölümde Zuhal'in bağırışları konağı inletir. Neslihan bu anlara tanık olur. Elinde bir koz vardır. İkbal ise kardeşini sakinleştirmek adına her şeyi dener. Başarılı olup olmayacağı kaderini belirleyecektir. Ali, Kiraz ile yepyeni bir serüvenin içine girecektir. Hepsi ve daha fazlası Emanet'in 99. bölümünde.gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir
 emanet 32. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 25. bölüm izle

emanet 25. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izle

emanet 12. bölüm izle

emanet 11. bölüm fragmanıemanet 8. bölüm özeti


 


EMANET DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır.


EMANET DİZİSİ OYUNCULARI KİMLER?

Emanet dizisinin oyuncu kadrosunda; Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu, Berat Yusuf Özkan, Gülderen Güler Melih Özkaya, Tolga Pancaroğlu, Gülay Özdem, Gözde Gürkan, Hilal Yıldız, Oğuz Yağcı, Osman Aydın, Ömer Gecü, Binnaz Ekren, Zeynep Naz, Derya Ertun, Mehmet Ali Aydın, Özge Ağyar, Volkan Yıldırım ve Hayat Olcay gibi isimler yer alıyor. 

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?