Doya Doya Moda All Star 13 Mayıs Perşembe kim birinci oldu? Doya Doya Moda puan durumu

TV8'de yayınlanan bölümleri ile izleyenleri ekran karşısına kilitleyen ve her gün büyük bir heyecanla seyredilen Doya Doya Moda'da yeni bir bölüm daha televizyondaki yerini alıyor. 7 iddialı ve bir o kadar da güzel yarışmacının tarzlarını konuşturduğu günün sonunda alınacak sıralamalar da merak konusu ve araştırılarak öğrenilmek isteniyor. 13 Mayıs Perşembe Doya Doya Moda All Star'da kim birinci oldu? Doya Doya Moda puan durumu haberimizde yer alıyor. İşte detaylar...

Medya 13.05.2021, 12:46 13.05.2021, 12:59 Burak ZİHNİ

Jüri üyeliklerini Umut Eker, Seray Sever, Gülşah Saraçoğlu ve Uğurkan Erez'in paylaştığı Doya Doya Moda'da yepyeniş bir gün daha başlıyor. Yeni bölümde de kozlarını paylaşmak üzere İstanbul sokaklarına çıkacak olan yarışmacılar yarınki final öncesinde en yüksek puanları elde ederek kolyeleri boyunlarına takmayı hedefliyor. Her anı çekişme dolu ve bir o kadar da gerginliğe aday programda artık son adımlar atılacak. Konseptlere göre kendilerini hazırlayacak olan 7 kadın yarışmacı yine kıran kırana bir rekabetle izleyicilerin karşısında olacak. İzleyiciler de bu anlara tanıklık edebilmek adına heyecanlı ve sabırsız bir şekilde bekliyor. Peki, 13 Mayıs Perşembe Doya Doya Moda All Star'da kim birinci oldu? Doya Doya Moda puan durumu haberimizde yer alıyor.


 

Doya Doya Moda 13 Mayıs Perşembe kim birinci oldu? 

Tüm hızı ile devam eden yarışmada dün üçüncü bölüm geride kaldı. Kıran kırana geçen rekabette iki birinci vardı. Ferdanur ve Birben günü ilk sırada tamamladı. İkinci ise Su Baher oldu. İranlı yarışmacı 17 puan aldı. Özde ise 14 puanla üçüncü basamaktaydı. Yaren 10, Emel 8 ve Betül 8 puanla günü bitirdi. Kilolu ve büyük bedene sahip 7 kadının moda alanında kendini en iyi ifade eden yarışmacı olarak mücadele verdiği Doya Doya Moda'nın yeni gününde alınacak puanlar finali de direkt etkileyecek. Son gün 40 puan üzerinden yapılacak değerlendirme nedeniyle geride olan yarışmacıların umudu daha da artıyor. Farkın kapanmasını engellemek ve öne geçmek adına büyük önem taşıyor.
 

  • Birben Coşkun: 17 + 18 + 19
  • Yaren Medin: 19 + 6 + 10
  • Sepideh Su Baher: 13 + 11 + 17
  • Betül Böçkün: 20 + 13 + 8
  • Emel Başkan: 16 + 11 + 9
  • Özde Karacan: 20 + 17 + 14
  • Ferdanur Başaran: 20 + 19 + 19

DOYA DOYA MODA ELİF NİL


DOYA DOYA MODA ELİF NİL

Doya Doya Moda All Star Sepideh Su Baher

Doya Doya Moda All Star Sepideh Su Baher


Doya Doya Moda All Star Betül Böçkün

Doya Doya Moda All Star Betül Böçkün

doya doya moda özde karacan

doya doya moda özde karacan

Doya Doya Moda Emel Başkan

Doya Doya Moda Emel BaşkanYorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138