Doya Doya Moda All Star 28 Nisan Çarşamba puanları | Doya Doya Moda All Star'da kim birinci oldu

TV8 ekranlarının sevilerek izlenen yarışması Doya Doya Moda'da heyecan tüm hızı ile sürüyor. İstanbul sokaklarında tarz mücadelesi verip podyumda puanlarını yarıştıran ve hafta sonunda da kolye sahibi olmak isteyen 7 iddialı yarışmacının rekabeti ilgiyle izlenmeye devam ediyor. Kendilerine verilen süreyi en iyi şekilde değerlendirmekte kararlı olan güzel kızlar arasından hangisinin günü ilk sırada bitireceği de merak konusu. Peki, Doya Doya Moda All Star'da kim birinci oldu? Doya Doya Moda All Star 28 Nisan Çarşamba puanları haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.

Medya 28.04.2021, 11:17 28.04.2021, 11:21 Burak ZİHNİ

Talya Prodüksüyon imzasını taşıyan bölümleriyle izleyenleri ekran karşısına kilitleyen Doya Doya Moda'da yepyeni bir gün daha başlıyor. İki bölümü geride kalan ve kıyasıya mücadeleye sahne olan programda bugün de rekabet üst düzeyde yaşanacak. 7 iddialı, güzel ve tarz düşkünü kadının İstanbul sokaklarında verecekleri mücadelede gözler finale çevrildi. Günün finalinde alınacak puanların toplamı sıralamayı oluşturacak ve ardından da birinci açıklanacak. Herkes hedefini kolye olarak belirledi ve birincilikten başka bir şey istemiyor. Peki,  Doya Doya Moda All Star'da kim birinci oldu? Doya Doya Moda All Star 28 Nisan Çarşamba puanları haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.


 

İki birinci var

Bugün mücadelenin kaldığı yerden devam edeceği Doya Doya Moda'da dün iki birinci vardı. Doya Doya Moda 27 Nisan Salı kim birinci oldu? sorusunun cevabı 20 puan alan Betül ve Ferdanur'du. İkilinin ardından en yakın rakipleri 14 puanla Emel oldu. Elif ve Su 12, Özde ise 10 puan alabildi. Bugünkü birincinin kim olacağı da sabırsızlıkla bekleniyor.


 

Doya Doya Moda 28 Nisan Çarşamba kim birinci oldu? 

Kilolu ve büyük bedene sahip 7 kadının moda alanında kendini en iyi ifade eden yarışmacı olarak mücadele verdiği Doya Doya Moda'nın yeni gününde alınacak oylar haftanın ilerleyen bölümlerini de direkt olarak etkileyeceği için büyük önem taşıyor. Bu sebeple yarışmacılar en yüksek oylarla günü tamamlamak istiyor. Güncel puan durumu da takip ediliyor. Yarışmacıların aldıkları oylar açıklandıktan sonra haberimizde okuyabilirsiniz
 

  • Birben Coşkun: 14
  • Elif Nil Elden: 19
  • Sepideh Su Baher: 10 
  • Betül Böçkün:  17
  • Emel Başkan: 17
  • Özde Karacan: 20
  • Ferdanur Başaran: 15

DOYA DOYA MODA ELİF NİL


DOYA DOYA MODA ELİF NİL

Doya Doya Moda All Star Sepideh Su Baher

Doya Doya Moda All Star Sepideh Su Baher


Doya Doya Moda All Star Betül Böçkün

Doya Doya Moda All Star Betül Böçkün

doya doya moda özde karacan

doya doya moda özde karacan

Doya Doya Moda Emel Başkan

Doya Doya Moda Emel BaşkanYorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?