Gelinim Mutfakta 15 Mart Pazartesi kim birinci oldu? Kim elendi? Gelinim Mutfakta puan durumu

Lezzetli yemekleri, renkli yarışmacıları ve birbirinden çekişmeli bölümleri ile Gelinim Mutfakta'da yeni bir hafta daha başlıyor. Gelin ve kayınvalidelerin amansız mücadelesine yeni bir takım daha katılacak ve rekabet kaldığı yerden devam edecek. Her anı çekişmeli ve bir o kadar da izlemeye değer programda yine altın savaşı verilecek. Gözler ilk günün sıralamasında. Peki, Gelinim Mutfakta 15 Mart Pazartesi kim birinci oldu? Kim elendi? Gelinim Mutfakta puan durumu haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.

Medya 15.03.2021, 12:17 22.03.2021, 11:22 Burak ZİHNİ

Türkiye'nin en çok izlenen yarışmalarından biri olarak yayın hayatına devam eden Gelinim Mutfakta'da yeni bir haftanın ilk bölümü ekranlara geliyor. Pazartesiden cumaya kadar birbirlerini geçebilmek adına mücadele verecek olan dört gelin ve kayınvalidenin rekabetinde gözler altınları kazanacak isimlere çevrildi. Bir takımın daha zorlu maratona dahil olacağı günde bölüm sonu sabırsızlıkla bekleniyor. Gözler ilk günün sıralamasında. Peki, Gelinim Mutfakta 15 Mart Pazartesi kim birinci oldu? Kim elendi? Gelinim Mutfakta puan durumu haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.

Hilal ve Dilek katılıyor

Programın cuma günü ekranlara gelen son bölümünde hafta finali nefes kesmişti. Fragmanlarda da belirtildiği gibi bir devir sona erdi. Zeynep Kaylyoncu Gökçe stüdyoya ve sevenlerine elveda dedi. Yerine gelecek isimler merak konusuydu ve açıklandı. Hilal Hanım ile kayınvalidesi Dilek Hanım bugünden itibaren önce çeyrek altına arıdndan da beş bilezik adına çaba gösterecek.

Gelinim Mutfakta'da neler oluyor?

Fatih Ürek ile milyonlarca izlenme elde eden Gelinim Mutfakta'nın bu sezon sunucusu Onur Büyüktopçu oldu ancak onun da macerası kısa sürdü. Reytinglerin beklentilerin aşağıda kalması sonrasında Seda Sayan yeniden yapımı canlandırmak için izleyicilerin karşısına çıkıyor. Programda her gün dört gelin kendilerine verilen sürede malzemeleriyle birlikte yemeklerini yapıyor. Sonrasında ise kayınvalideler ve Seda Sayan puanlarını veriyor. Gün birincisi çeyrek altın, hafta şampiyonu ise beş bilezik kazanıyor. 
 

Gelinim Mutfakta Özlem Demir fotoğrafları

Gelinim Mutfakta Özlem Demir kimdir

Gelinim mutfakta hülya

Gelinim mutfakta hülya

Gelinim Mutfakta İlayda Doğan fotoğrafları

Gelinim Mutfakta İlayda Doğan kimdir

Gelinim Mutfakta Gamze Karademir

Gelinim Mutfakta Gamze Karademir

gelinim mutfakta elif aytaç


gelinim mutfakta elif aytaç kimdir

Gelinim Mutfakta Didem Doğan fotoğrafları


Gelinim Mutfakta Didem Doğan kimdir?

Gelinim Mutfakta Gizem Sancaktar fotoğrafları

Gelinim Mutfakta Gizem Sancaktar kimdir?


gelinim mutfakta ezgi eser

gelinim mutfakta ezgi eser

Gelinim Mutfakta Serpil Sarper fotoğrafları


Gelinim Mutfakta Serpil Sarper kimdir?


 

Gelinim Mutfakta 15 Mart 2021 Pazartesi Puan Durumu | Kim birinci oldu?

Pazartesiden itibaren mutfağa giren yarışmacıların alacakları her puan büyük önem taşıyor. Bu sebeple de en yüksek sıralamayı elde edip haftayı ödülle tamamlamak istiyorlar. Yarışmacıların topladığı puanlar açıklandıktan sonra haberimizde yer alacak.

Hilal: 
Aysun Kuşatan: 
Ayten Hatamova Gürüf: 
Dudu Akdemirbey: 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?