Gelinim Mutfakta'da Aysun elendi mi? 2 Nisan Cuma kim birinci oldu? Gelinim Mutfakta puan durumu

Kanal D'nin sevilerek izlenen yarışması Gelinim Mutfakta'da bir haftanın daha sonuna gelindi. Pazartesi gününden itibaren ekranlardaki yerini alan ve her bölümüyle de izleyicilere dolu dolu beş gün yaşatan programda bugün bir takım elenme üzüntüsü yaşarken bir diğeri ise beş bileziğin sahibi olmanın sevinci ile haftay kapatacak. Peki, Gözler alınacak son puanlarda. Gelinim Mutfakta 2 Nisan Cuma kim birinci oldu? Kim elendi? Gelinim Mutfakta puan durumu haberimizde yer alıyor.

Medya 02.04.2021, 11:39 Burak ZİHNİ

Gelinim Mutfakta'da Aysun elendi mi? Binlerce kişi bu sorunun yanıtını arıyor. Kanal D'nin hafta içi yayınlanan bölümleriyle birlikte 700 yayına giden yolculuğunda her gün adından söz ettiren yarışması bugün de final heyecanı yaşanacak. Balkabaklı pasta yaparak birincilik mücadelesine girecek olan yarışmacıların alacakları puanlar neticesinde oluşacak beş günlük puan durumuna göre bir gelin ve kayınvalidesi beş bileziği kazanırken diğeri ise elenerek stüdyoya, ekranlara ve sevenlerine veda edecek. Peki, Gelinim Mutfakta 2 Nisan Cuma kim birinci oldu? Kim elendi? Gelinim Mutfakta puan durumu haberimizde yer alıyor.


 

Gelinim Mutfakta Aysun elendi mi?

Bu hafta Seda Yıldız'ın katılımı ile başlayan haftada kıyasıya bir mücadele yaşandı. Bugün de son gün. Yarışmacılar son kez pastalarını hazırladıktan sonra puanlarını alacak ancak programın bu sezon en .ok adından söz ettiren isimlerinden biri olan Aysun Kuşatan son sırtada ve puan farkı da bir hayli büyük. Neredeyse bir gün kadar. Genel sıralamaya bakınca da gözüküyor. 49 puanı bulunan Aysun'un en yakın rakibi Seda 13 puan önünde. Esra 55 puanla ilk sırada. Ayten ise 65. İki yarışmacı arasında birincilik rekabeti yaşanacak.
 

Gelinim Mutfakta Özlem Demir fotoğrafları

Gelinim Mutfakta Özlem Demir kimdir

Gelinim mutfakta hülya

Gelinim mutfakta hülya

Gelinim Mutfakta İlayda Doğan fotoğrafları

Gelinim Mutfakta İlayda Doğan kimdir

Gelinim Mutfakta Gamze Karademir

Gelinim Mutfakta Gamze Karademir

gelinim mutfakta elif aytaç


gelinim mutfakta elif aytaç kimdir

Gelinim Mutfakta Didem Doğan fotoğrafları


Gelinim Mutfakta Didem Doğan kimdir?

Gelinim Mutfakta Gizem Sancaktar fotoğrafları

Gelinim Mutfakta Gizem Sancaktar kimdir?


gelinim mutfakta ezgi eser

gelinim mutfakta ezgi eser

Gelinim Mutfakta Serpil Sarper fotoğrafları


Gelinim Mutfakta Serpil Sarper kimdir?


 

Gelinim Mutfakta 2 Nisan 2021 Cuma Puan Durumu | Kim birinci oldu?

Pazartesiden itibaren mutfağa giren yarışmacıların alacakları her puan büyük önem taşıyor. Bu sebeple de en yüksek sıralamayı elde edip haftayı ödülle tamamlamak istiyorlar. Yarışmacıların topladığı puanlar açıklandıktan sonra haberimizde yer alacak.

Aysun : 39 + 10 = 49
Ayten: 47 + 18 = 65
Seda: 45 + 17 = 62
Esra : 50 + 16 = 66

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?