Tatlı Bela 38. bölüm fragmanı ve özeti - 13 Temmuz Cumartesi

Kanal 7'nin Hint dizisi Tatlı Bela'nın 38. bölümünde neler yaşanacak? Dün son bölümü yayınlanan dizi en heyecanlı yerinde sona ermişti. İşte Tatlı Bela 38. bölüm özeti ve fragmanı...

Medya 12.07.2019, 08:24 13.07.2019, 09:11
Tatlı Bela 38. bölüm fragmanı ve özeti - 13 Temmuz Cumartesi

Dizilerin yeni bölümlerine dair fikir sahibi olabilmek için en kestirme yol fragman ve özetlerini takip etmektir. Kanal 7'de yayınlanan Tatlı Bela dizisinin izleyicileri de bir sonraki gün neler yaşanacağı konusundaki araştırmalarını web sitemiz aracılığı ile gerçekleştiriyor. Birçok yapımı geride bırakan ve her gün binlerce kişiye ulaşan Hint yapımının yeni bölümüne dair tüm gelişmeler haberimizde yer alıyor.

Uzun bir süredir yayınladığı Hint dizileriyle dikkat çeken Kanal 7'de yaz kuşağını Tatlı Bela dolduracak. Önemli oyuncuların yer aldığı dizide yine aşk ve duygusallık dolu bir hikaye anlatılıyor. 2013 yapımı olan ve tekrar bölümleriyle yayınlanmaya başlayan yapımın yeni bölümdeki gelişmeleri de merak ediliyordu. Kanal yayınladığı bilgilerle 38. bölüm fragmanı ve özeti sorularına yanıt verdi. İşte bugün yaşanacaklar...

Tatlı Bela 38. bölüm özeti
Dizibilgi.tv'deki özete göre Tatlı Bela bu bölümünde de gizemli kişinin maceralarıyla geçecek. Daha önce gelinlik giyerek etrafta dolaşan gizemli kişi Slok’un hayaleti gibi olmuştur. Slok onu Swati zannetmektedir. Yine bir gece etraf sessizliğe büründüğünde gizemli kişi ortaya çıkar. Bu arada Slok odasına girmiş ve ayak seslerini duyunca dışarı çıkmıştır. Asta’da sesleri duyarak sesin peşine düşer. Angeli’de sesi duyanlar arasındadır. Bunlar üçü bir arada sesi araştırırlar. Sesleri takip eden üçlümüz çatıya kadar gelirler. Çatıda şarkı söyleyen ve gelinliği ile gezen biri vardır. Gözlerine inanamazlar. Biraz korku. biraz heyecan. biraz panik arasında çatıdan düşmek üzere olan gizemli kişiyi Slok son anda kurtarır. Bilin bakalım bu gizemli kişi kim….. Evet evet tam da tahmin ettiğiniz gibi çatıdaki bu gizemli kız Aditi’nin ta kendisidir. Aditi kendine gelince ne yapacağını bilemez ve ağlayarak odasına gider. Asta ve Slok Aditi’yi sakinleştirmeye çalışır. Olanlardan Nirancan’ında haberi olmuştur. Nirancan bu durumu Aditi’nin babasına telefonla haber verir. Abhay çocuğun erkek olma ihtimalinden dolayı Jyothi’ye iyi davranmaktadır. Kendine zulmedileceğini bilen Jyothi doktora gittiği bir gün doktoruna erkek çocuk olacağını söylemesi için ricada bulunur. Bilezikler karşılığında bu teklifi doktor kabul eder, fakat cinsiyeti erken söylemek orada suç olduğu için polisler tarafından götürülür.

tatlı bela 39. bölüm izle

tatlı bela 39. bölüm özeti

tatlı bela 38. bölüm özeti

tatlı bela 38. bölüm izle

tatlı bela 37 .bölüm izle

tatlı bela 37 .bölüm özeti

tatlı bela 38. bölüm izle

tatlı bela 38. bölüm özet

TATLI BELA 38. bölüm ÖZETİ

TATLI BELA 38. bölüm İZLE

tatlı bela 38. bölüm izle

tatlı bela 38. bölüm özet


tatlı bela 38. bölüm izle

tatlı bela 38. bölüm özet ve fragman

tatlı bela 38. bölüm

tatlı bela 38. bölüm özet

TATLI BELA 38. bölüm İZLE

TATLI BELA 38. bölüm ÖZETİ

tatlı bela 38. bölüm izle

tatlı bela 38. bölüm özet

tatlı bela yeni bölüm izle

tatlı bela özet

Tatlı Bela genel konusu
Hindistan’ın iki ünlü yıldızı Avinash Sachdev ile Shrenu Parikh’i bir araya getiren ve Bir Garip Aşk dizisinin 2. Sezonu olarak da bilinen Ek Baar Phir adlı dizi Tatlı Bela adı ile Kanal 7’de ekrana geliyor. Aşk ve nefretin mücadelesini hayat görüşleri ve toplumsal statüleri birbirinden tamamen farklı olan Shlok ve Ashta’nın kesişen hayatları üzerinden anlatan Tatlı Bela, aşkın gücünü bir kez daha gözler önüne serecek. Severek evlendiği eşiyle annesinin baskıları sonucu arası açılan Shlok, aşka olan umudunu kaybetmiş, paranın gücüne her şeyden daha çok inanarak yaşamını sürdürmeye başlamıştır. Tuhaf bir rastlantı sonucu karşılaştığı Ashta ise iyilik dolu kalbi sayesinde çevresindeki insanları mutlu etmek isteyen, duygulara değer veren güzel bir genç kızdır. Tesadüflerin kendilerini birbirine kenetlediğinden habersiz olan ikili her karşılaşmada birbirleriyle kavga etseler de yaşanacak sürpriz gelişmeler Shlok ve Ashta’yı birbirlerine bağlayacaktır. Nefretin gölgelediği büyük bir aşkın dram ve macera dolu öyküsü Tatlı Bela 04 Haziran Cumartesirtesi gününden itibaren her gün 22:20’de Kanal 7 ekranlarında olacak.

Tatlı Bela kadrosu
Yönetmen: Waseem Sabir, Yusuf Ansari
Oyuncular: Avinash Sachdev, Shrenu Parikh, Manish Wadhwa, Geetanjali Tikekar, Samir Sharma, Shalmalee Desai
Yapım: Hot Star İndia
Yapım yılı: 2013
Orijinal adı: Iss Pyar Ko Kya Naam Doon Ek Baar Phir
Ülke: Hindistan


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?