Doya Doya Moda'da bugün kim birinci oldu? Doya Doya Moda All Star 2 Haziran puanları

Türkiye'nin en çok seyredilen yarışmalarından biri olarak yayın hayatına devam eden Doya Doya Moda'da hafta ortası başlıyor. Birbirinden iddialı yarışmacıların kozlarını paylaşacağı günde oluşacak sıralama ve elde edilecek puanlar merak konusu. Peki, Doya Doya Moda'da bugün kim birinci oldu? Doya Doya Moda All Star 2 Haziran puanları haberimizde yer alıyor.

TV 02.06.2021, 11:30 02.06.2021, 11:51 Burak ZİHNİ
Doya Doya Moda'da bugün kim birinci oldu? Doya Doya Moda All Star 2 Haziran puanları

TV8'in en çok ilgi gören yarışmalarından biri olarak ekranlardaki yerini almayı sürdüren Doya Doya Moda'da tarz rüzgarı esmeye devam ediyor. Çok sevilen bölümleri ile seyircileri de ekran karşısına kilitleeyen yapımda bugün yaşanacaklar merak konusu. Giderek kızışan rekabette tüm yarışmacılar kendilerini ilk sırada görmek ve adlarından söz ettirmek iistiyor. Hafta sonuna doğru kolye mücadelesinin daha da alevleneceği maratonu yakından takip etmek isteyen seyirciler de ekranları karşısında keyifli vakit geçirebilmek, yaşananlara tanık olmak ve en yeni gelişmelerden haberdar olabikmek için araştırmalarını sürdürüyor. Düellonun galibinin kim olacağı da şimdiden herkesi heyecanlandırıyor. Peki, Doya Doya Moda'da bugün kim birinci oldu? Doya Doya Moda All Star 2 Haziran puanları haberimizde yer alıyor.


 

Doya Doya Moda 2 Haziran Çarşamba kim birinci oldu? 

Kilolu ve büyük bedene sahip 7 kadının moda alanında kendini en iyi ifade eden yarışmacı olarak mücadele verdiği Doya Doya Moda'nın yeni gününde alınacak puanlar finali de direkt etkileyecek. Dört bölümde elde edilen sıralama ise finalde değişebilir. Son gün 40 puan üzerinden yapılacak değerlendirme nedeniyle geride olan yarışmacıların umudu daha da artıyor. Farkın kapanmasını engellemek ve öne geçmek adına büyük önem taşıyor.
 

  • Birben Coşkun: 9 + 1 6
  • Rabia Ağca: 17 + 12
  • Sepideh Su Baher: 19 + 20
  • Betül Böçkün: 16 + 20
  • Emel Başkan: 9 + 14
  • Özde Karacan: 16 + 20
  • Ferdanur Başaran: 20 + 19

doya doya moda rabia ağca fotoğrafları

doya doya moda rabia ağca kimdir

DOYA DOYA MODA ELİF NİL


DOYA DOYA MODA ELİF NİL

Doya Doya Moda All Star Sepideh Su Baher

Doya Doya Moda All Star Sepideh Su Baher


Doya Doya Moda All Star Betül Böçkün

Doya Doya Moda All Star Betül Böçkün


doya doya moda özde karacan

doya doya moda özde karacan

Doya Doya Moda Emel Başkan

Doya Doya Moda Emel BaşkanYorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?