Emanet 103. bölüm özeti ve fragmanı - 27 Ocak Çarşamba neler yaşanacak?

Karamel Yapım imzasıyla yeni haftanın ikinci gününü de tamamlayan Emanet'te bir akşam daha geride kaldı. Yaman ve Seher'in evliliğe giden yolculuğunda konakta neler yaşanacağı merak konusu ve ilgiyle izlenmek isteniyor. Peki yarın neler olacak? Emanet 103. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.

TV 27.01.2021, 05:31 27.01.2021, 19:28 Burak ZİHNİ

Karamel Yapım imzasıyla izleyenlerin karşısına çıkmaya devam eden Emanet'te yeni bir haftanın üçüncü bölümü daha ekranlardaki yerini alıyor. Halil İbrahim Ceyhan ve Sıla Türkoğlu'nun baş rollerinde oynadığı yapım 100 bölümü geride bıraktı ve 21. haftadan itibaren aşıkların hikayesini ele almayı sürdürecek. İzleyiciler de bu sebeple çok heyecanlı ve bir an önce yeni günün gelmesini bekliyor. Peki yarın neler yaşanacak? Emanet 103. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.


EMANET DİZİSİ 103. BÖLÜM ÖZETİ

Yönetmenliğini Ayhan Özen ve Taner Tunç'un üstlendiği günlük dizi Emanet'te Yaman ve Seher'in aşk dolu yolculuğu sürüyor. Yusuf'un etrafında şekillenen birliktelik ve sonrasında oluşan aşk sonrasında Yaman ile Seher her geçen gün daha da fazla birbirlerine kenetlenir. Sosyal hizmetlerin kapıda beklediği günlerde Yaman sürprizi patlatır. Seher'e evlenme teklifinde bulunur. Bu her ne kadar Yusuf için gibi gözükse de Yaman sevdiği kadına aşkını bu şekilde ispat etmek istemektedir. Ancak Seher'in ilk etapta cevabı olumsuz olur. Sonrasında Nadire anne ve Cenger ile konuşarak kararını verir. Yaman'ın ok attığı anda karşısına geçer ve bir köy evinde de olsa konakta kalması da gerekse sonsuza kadar onunla yaşayabileceğini söyler. Bu karar konakta Zuhal ve İkbal'i huzursuz edecek ve yeni planlar yapmasına neden olacaktır. İbo'nun Kara ile sevgili oyununa başlaması sonrasında annesi ne yapacak? Ali ve Kiraz arasındaki ilişki ne zaman gerçeğe dönüşecek merak konusu. Hepsi ve daha fazlası Emanet'in 103. bölümünde.
gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir
 emanet 32. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 25. bölüm izle

emanet 25. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izle

emanet 12. bölüm izle

emanet 11. bölüm fragmanıemanet 8. bölüm özeti


 


EMANET DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır.


EMANET DİZİSİ OYUNCULARI KİMLER?

Emanet dizisinin oyuncu kadrosunda; Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu, Berat Yusuf Özkan, Gülderen Güler Melih Özkaya, Tolga Pancaroğlu, Gülay Özdem, Gözde Gürkan, Hilal Yıldız, Oğuz Yağcı, Osman Aydın, Ömer Gecü, Binnaz Ekren, Zeynep Naz, Derya Ertun, Mehmet Ali Aydın, Özge Ağyar, Volkan Yıldırım ve Hayat Olcay gibi isimler yer alıyor. 

Yorumlar (2)
Müride 4 ay önce
Artik zuhal ve ikbalin oyunlari ciksin artik zuhal ve ikbal hapse girsin ler artik biz bnlari gormek istiuoruz sultan hala begumun osman amcayi oldurdugunu duysun artik ali kiraza asik olsun onu birakmasin ona daha cok baglansin ali kirazi herkesten korusun ve herkesten kiskansin mesai arkadaslarindan bike kiskansin ali kuraza sahip ciksin onu gözü gibi baksin onu herkesden korusun ve kuskansin artik ona daha cok baglansin ve daha cok asik olsun ona hediyeler alsin seher ve yaman bi an once evlensinler artik seher ve yaman gercekte birbirlerine daha cok baglansinlar ve evlilikleri gerçeğe donussun
Gökçe 4 ay önce
Artik seher ve yaman engeller cikmadan evlensinler artik ikbal ve zuhalin cevirdigi pis oyunlari ciksin artik aki kiraza asik olsun onu birakmasin ona daha cok baglansin ve herkesten kuskansin mesai arkadaslarindan bile kiskansin sadece ve sadece gözü kurazdan baskasini gormesin sadece ve sadece onu sevsin onu huc birakmasin ona hediye alsin
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?