Emanet 104. bölüm özeti ve fragmanı - 28 Ocak Perşembe neler yaşanacak? Yaman ve Seher evlenecek mi

Seher ve Yaman evlenecek mi? Emanet dizisinde 21. haftadan itibaren en çok sorulan soru cevabını bekliyor. Çok sevilen ve ilgiyle izlenen yapımda Yaman, Seher'e evlenme teklifinde bulunmuştu. Bu planı bozmak için ise İkbal ve Zuhal devreye girmişti. Peki, yarın neler yaşanacak? Emanet 104. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.

TV 27.01.2021, 19:28 28.01.2021, 19:09 Burak ZİHNİ

Karamel Yapım imzasıyla izleyenlerin karşısına çıkmaya devam eden Emanet'te yeni bir haftanın üçüncü bölümü daha ekranlardaki yerini alıyor. Halil İbrahim Ceyhan ve Sıla Türkoğlu'nun baş rollerinde oynadığı yapım 100 bölümü geride bıraktı ve 21. haftadan itibaren aşıkların hikayesini ele almayı sürdürecek. İzleyiciler de bu sebeple çok heyecanlı ve bir an önce yeni günün gelmesini bekliyor. Peki yarın neler yaşanacak? Emanet 104. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.


EMANET DİZİSİ 104. bölüm ÖZETİ

Yönetmenliğini Ayhan Özen ve Taner Tunç'un üstlendiği günlük dizi Emanet'te Yaman ve Seher'in aşk dolu yolculuğu sürüyor. Yusuf'un etrafında şekillenen birliktelik ve sonrasında oluşan aşk sonrasında Yaman ile Seher her geçen gün daha da fazla birbirlerine kenetlenir. Sosyal hizmetlerin kapıda beklediği günlerde Yaman sürprizi patlatır. Seher'e evlenme teklifinde bulunur. Artık girilen bu yoldan dönüş yoktur. Fakat İkbal ve Zuhal yine devreye girecek ve evlenmemeleri adına her şeyi yapacaktır. Özellikle de Zuhal. Seher'in odasına girer ve onu boğarak öldürmeye çalışır. Annesini kaybeden Yusuf'un bir de amcasıyla evlenmek üzere olan teyzesinin ölümü onu perişan edecektir. Seher öldü mü? sorusu çok soruldu ve araştırıldı. Kendisi diziye devam edecek. Ali ile Kira her ne kadar birbirlerine belli etmeseler de sahip oldukları duygulardan çok eminler. Bunu açıklamak ise en zoru. İbo, Kara ile girdiği annesini kandırma operasyonundan nasıl kurtulacak? Hepsi ve daha fazlası Emanet'in 104. bölümünde.
gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir
 emanet 32. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 25. bölüm izle

emanet 25. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izle

emanet 12. bölüm izle

emanet 11. bölüm fragmanıemanet 8. bölüm özeti


 


EMANET DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır.


EMANET DİZİSİ OYUNCULARI KİMLER?

Emanet dizisinin oyuncu kadrosunda; Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu, Berat Yusuf Özkan, Gülderen Güler Melih Özkaya, Tolga Pancaroğlu, Gülay Özdem, Gözde Gürkan, Hilal Yıldız, Oğuz Yağcı, Osman Aydın, Ömer Gecü, Binnaz Ekren, Zeynep Naz, Derya Ertun, Mehmet Ali Aydın, Özge Ağyar, Volkan Yıldırım ve Hayat Olcay gibi isimler yer alıyor. 

Yorumlar (1)
Ceyda 4 ay önce
Ya su zuhal ve ikbal ne zaman hapse girecek ne zaman ya artik hapse girsinler artik ali kiraza asik olsun onu birakmasin ona daha cok baglansin ve onu herkesten kiskansin artik ali sadece ve sadece kirazi sevsin ondan başkasını görmesin sadece onu sevsin ona asik onu mesai arkadaslarindan bile kiskansin ali kirazi hediyeler alsın artik seher ve yaman gerçek evlilik yspsinlar artik sehere bir sey olmasin zuhal ve ikbal hapse girsin artik sehere artik kotuluk yapmasinlar artik biz bnllari gormek istiyoruzxxxx
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?