Emanet 85. bölüm özeti ve fragmanı izle 7 - 1 Ocak 2021 Cuma

Baş rollerini Sıla Türkoğlu ve Halil İbrahim Ceyhan'ın üstlendiği Emanet'te yeni yılın ilk bölümü ekranlara geliyor. Çok sevilen karakterleri ve senaryosuyla her geçen gün adından daha da söz ettiren yapım 2021 senesinde de yolculuğuna devam edecek. Gözler Yaman ve Seher'de. İkili arasında neler yaşanacak? Haftanın son gününe dair detaylar haberimizde yer alıyor. Emanet 85. bölüm özeti ve fragmanı için aşağıdaki bilgileri sizler için hazırladık.

TV 31.12.2020, 19:24 01.01.2021, 19:15 Burak ZİHNİ

Kısa süre önce yayınlanmaya başladığı Kanal 7 ekranlarında çok sevilen ve ünü yurt dışına da yayılan Emanet'in bir haftası daha sona eriyor. Yeni yılın ilk gününde izleyicilerin karşısına çıkacak olan dizide neler yaşanacağı da merak konusu. Hafta finalini kaçırmak istemeyen seyirciler de araştırmalara başladı. Peki yeni bölümde neler olacak? Emanet 84. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.


 

Emanet 85. bölüm özeti

Kanal 7'de her geçen gün daha da fazla kişiye adını duyuran Emanet'te yeni bölüm de birçok gelişmeye gebe. 2021 senesinin ilk gününde izleyicileriyle buluşacak olan dizide Yaman ile Seher'in yeniden bir savaşı andıran mücadelesi işlenmeye devam edecek. Diğer yandan da Ali ve Kiraz'ın Ayşe ile Hasan konusundaki yeni sınavı ilgiyle izlenecek. Yaman'ın Selim'e gösterdiği öfke sonrasında Seher'in tavrı nasıl olacak? Selim geri adım mı atacak yoksa Yaman kendisinden beklenmeyen bir davranışa daha imza atıp özür mü dileyecek? Zuhal ve İkbal bir kez daha Seher ile Yaman'ı ayırmak için planlarını hazırlıyor. Hepsi ve daha fazlası Emanet'in 85. bölümünde.emanet 32. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 25. bölüm izle

emanet 25. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izle

emanet 12. bölüm izle

emanet 11. bölüm fragmanıemanet 8. bölüm özeti


Dizinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır.

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yönetmenler: Ayhan Özen, Taner Tunç
Yardımcı Yönetmen: Umut Keten
Görüntü Yönetmeni: Ömer Yılmaz
Proje-Hikâye: Nazmiye Yılmaz
Oyuncular: Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu, Berat Yusuf Özkan, Gülderen Güler Melih Özkaya, Tolga Pancaroğlu, Gülay Özdem, Gözde Gürkan, Hilal Yıldız, Oğuz Yağcı, Osman Aydın, Ömer Gecü, Binnaz Ekren, Zeynep Naz, Derya Ertun, Mehmet Ali Aydın, Özge Ağyar, Volkan Yıldırım, Hayat Olcay,
Senaryo: Başak Yazı Odası
Yapım: Karamel Yapım
Müzik: Minör
Sanat Yönetmeni: Saadet Parlak
Kostüm Sorumlusu: Gerçek Bitmez

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?